Obrazy sakralne

Filtry

Rozmiar
Wymiary
na stronę

Obrazy sakralne

Ile razy zdarzyło Ci się zachwycić obrazem z motywem religijnym, spotkanym w kościele, lub w innym miejscu? Obrazy sakralne zapadają w pamięć na dłużej, pamiętasz je z dzieciństwa, z uroczystych ceromonii religijnych. Zastanawiasz się czy nowoczesne obrazy sakralne będą pasowały do Twojego wnętrza? Porzuć wszelkie wątpliwości i przekonaj się jak...

Ile razy zdarzyło Ci się zachwycić obrazem z motywem religijnym, spotkanym w kościele, lub w innym miejscu? Obrazy sakralne zapadają w pamięć na dłużej, pamiętasz je z dzieciństwa, z uroczystych ceromonii religijnych. Zastanawiasz się czy nowoczesne obrazy sakralne będą pasowały do Twojego wnętrza? Porzuć wszelkie wątpliwości i przekonaj się jak stylowe obrazy przedstawiające osoby święte, uosobienia Jezusa zmieniają rzeczywistość na lepsze. To wyjątkowe dekoracje, które posiadają ukryte znaczenia, opowiadają niezwykłe historie, pokazują  wspaniałość, potęgę, miłosierdzie, dostojność. Obrazy religijne to ponadczasowa wartość sacrum zamieniona w artystyczny wyraz. Mają moc kreowania Twojej świadomości, wpływają na Twoje uczucia. Pomogą wyrazić duchowość we właściwy sposób. przy okazji skutecznie upiększyć  puste ściany.

Obrazy sakralne  - szansa niezwykłych doświadczeń duchowych

Sacrum ukryte w estetycznej dekoracji, które podziwiasz w kościele lub muzeum czeka na Ciebie na wyciągnięcie ręki. Obrazy sakralne w kolekcji Feeby to sztuka budząca prawdziwe emocje. W kolekcji obrazów sakralnych znajdziesz rozmaite przedstawienia ze Starego testamentu, Nowego Testamentu oraz portrety świętych. Nawet w trudnych chwilach poczujesz się pewnie, mając swego patrona zawsze w zasięgu wzroku, blisko serca. Modlitwa, czy chwila zadumy przed jego wizerunkiem przyniesie Ci radość, ucieczkę od zwątpienia.

Obrazy sakralne na płótnie przedstawiają najciekawsze i najwymowniejsze kompozycje znane z przypowieści biblijnych oraz ważnych momentów wiary chrześcijańskiej: Boże Narodzenie, Pokłon Trzech Króli, Nauka w Świątyni, Droga Krzyżowa, Ukrzyżowanie, Zmartwychstanie, Wniebowstąpienie, Zesłanie Ducha Świętego. Szeroki wachlarz tematów dotyka różnych aspektów biblijnych, które mają znaczenie dla życia katolików, osób prawosławnych oraz przedstawicieli innych wyznań.  Umacniają nas w przekonaniach, dają mentalną siłę nie tylko naszym sercom, ale również wnętrzom. Wprowadzają w nich mistyczny klimat.

Obrazy religijne w nowoczesnym wykonaniu

Wśród wydruków na płótnie, obrazów oprawionych w ramę kryją się różnorodne i niezwykle popularne kreacje artystyczne. Znajdziesz tu kolekcję wzruszających przedstawień Matki Boskiej z Dzieciątkiem Jezus, wzorowanych na prawosławnych ikonach. Dla miłośników scen pasyjnych przygotowaliśmy pełne ekspresji kompozycje takie jak: Biczowanie, sceny z Drogi Krzyżowej.

Wyselekcjonowane w tej kolekcji obrazy sakralne prezentują się znakomicie w różnorodnych aranżacjach - nowoczesnych, stylowych i klasycznych. Żywiołowe i odważne w kolorystyce obrazy religijne udoskonalą wystrój pomieszczeń utrzymanych w jednorodnych i neutralnych tonacjach. Tchną w nie ożywczego ducha, wyróżniając się na tle ścian i wprowadzając do pomieszczenia ożywczą atmosferę. Z kolei aranżacje obfitujące w energiczne i jaskrawe barwy umiejętnie stonizują obrazy religijne o kolorach wyciszonych, delikatnych, czyniąc wnętrze bardziej subtelnym w odbiorze i wyrafinowanym dla oka odbiorcy. Za pomocą odpowiednio dobranych dekoracji o tematyce religijnej można stworzyć w dowolnym miejscu biurowym lub domowym nieprawdopodobny nastrój.

Obrazy sakralne to sposób aby upiększyć salon, sypialnię (szczególnie obrazkami przedstawiającymi Świętą Rodzinę), a także  kuchnię (za pomocą wizerunków np. św. Barbary lub świętego Warzwyńca - patronów kucharzy). Propozycje obrazów religijnych posiadają bardzo uniwersalny charakter, dlatego są dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, ceniącej ozdoby o charakterze dewocyjnym. Z pewnością wpiszą się one w jej gusta i upodobania.

Obecnie obrazy o charakterze religijnym bardzo dobrze komponują się z wnętrzami w stylu boho. Są w zasadzie wyróżnikiem tego trendu - zwłaszcza sceny przedstawiające Chrystusa w koronie cierniowej, czy Maryję z gorejącym sercem. Rozwieszone w towarzystwie innych dekoracji o charakterze etnicznym budują ciekawe napięcie w odbiorze stylizacji.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 333 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->