Filtry

Rozmiar
Kolekcja
Temat
Przeważający kolor
na stronę

w ramie czarno-białe

Świat zero jedynkowych wrażeń  – nowoczesne obrazy czarno białe

Najbardziej wyraziste i jednocześnie tak uniwersalne w gamie popularnych kolorów. Zdecydowany kontrast i przeciwwaga znaczeń w czarno - białych obrazach dla Twojego wnętrza będzie zbawienna, jeśli potrzebuje ono zastrzyku niebanalnej mocy. Nic tak nie podbija kolorystyki ścian, doda...

Świat zero jedynkowych wrażeń  – nowoczesne obrazy czarno białe

Najbardziej wyraziste i jednocześnie tak uniwersalne w gamie popularnych kolorów. Zdecydowany kontrast i przeciwwaga znaczeń w czarno - białych obrazach dla Twojego wnętrza będzie zbawienna, jeśli potrzebuje ono zastrzyku niebanalnej mocy. Nic tak nie podbija kolorystyki ścian, dodatków i tekstylnych elementów jak pozorny „brak koloru”, gdyż biały i czarny tak bywa często postrzegany. Tradycyjne we współczesnej sztuce połączenie barw rządzi kolekcją, która czeka na ciebie poniżej. Nie daj się zwieść jej pozornej „bezsilności”. Galeria obrazów złożona z popularnych i zjawiskowych kompozycji w monochromatycznej kolorystyce zadziała jak pięść na banalna, neutralną lub zbyt krzykliwą w odbiorze wizualnym aranżację. Obudzi ją do życia i wskrzesi w niej kreatywnego ducha wysmakowanego stylu w najlepszym z wydań. Poważne odcienie obrazu w ramie mogą konkurować z żółtymi zasłonami, turkusowym dywanem lub zielonymi poduszkami. Dzięki nim łatwo stworzysz w swoim otoczeniu kolorystyczny misz – masz bez ryzyka pomyłki.

 Biel i czerń w dekoracjach idealna do biura

To jedne z najczęściej wybieranych ozdób ściennych do personalizacji lokali komercyjnych, użytkowych i miejsc pracy. Fantazyjnie podkreślą innowacyjny wymiar biura zajmującego się np. projektowaniem architektury czy sprzedaży nieruchomości. Sensualne widoki i minimalistyczne kompozycje podkręcą atmosferę w autorskim butiku z markową odzieżą, salonie stylizacji fryzur czy gabinecie kosmetycznym. Prestiż to wygląd, a obrazy w ramie ubrane w czarno – biały dress code pomogą ci uzyskać dobry PR firmy w szybki i prosty sposób bez remontów.

Estetyka na nowojorską skalę i obraz spokoju – dekoracje black & white w ramie

Czarno białe obrazy na papierze znakomicie uzupełnią kolekcję obrazów płóciennych. lub sprawdzą się jako ich samodzielny wariant zastępczy. Neutralna baza kolorystyczna sprawia, iż idealnie wpasują się do każdego rodzaju wnętrza i rozmaitych trendów dekoratorskich. Tradycyjne stylizacje ścian wymagają sensualnych i intrygujących rozwiązań, które podkreślą ich wymiar estetyczny. Kolekcja obrazów czarno białych sprosta takim wyzwaniom oraz wyrafinowanym gustom. Młodzi gniewni znajdą tutaj swoje ulubione układanki inspirowane wielkomiejską kulturą w obrazach czarno - białych do loftu ewentualnie miks dynamicznych i energetycznych fluidów w kompozycjach przedstawiających obrazy czarno białe modern art.. Kolekcjonerom sztuki dawnej bądź fotografii pokazującej zabytki dedykujemy galerię obrazów w ramie z architekturą. Wojaże po Europie i USA w artystycznej odsłonie natchnią każde pomieszczenie szczególną atmosferą. Takie motywy w dekoracjach sprawdzą się w wystroju klasycznej, romantycznej sypialni lub salonu. Wprowadzą eteryczną mgiełkę, kuszący spokój, który sprzyja wypoczynkowi. Odmienne w charakterze są natomiast czarno białe obrazy morza i pomostów. To wręcz dekoracyjny must have dla stylizacji wnętrz typu Hampton lub apartamentów w stylu nowojorskim, które kochają klasyczną, surową elegancję w nowoczesnym wydaniu. Dzięki gamie obrazów, drukowanych w czerni i bieli personalizujesz aranżację w szybki sposób bez wysokich kosztów i wyrzeczeń.

Daj się zaskoczyć elegancją prostoty w świecie obrazów w ramie !

Awangardowe i jednocześnie klasyczne w swej estetyce obrazy w ramie w czerni i bieli, to klucz do sukcesu dla osób poszukujących dobrych i nie obciążających sposobów na metamorfozę aranżacji, zgodną z aktualnymi tendencjami . Szerokie spektrum rozwiązań, i motywów w galerii czarno białych obrazów, czyni je wielozadaniowymi dekoracjami wnętrz w różnych stylistykach i manierach. Opracowana z uwzględnieniem wysokich standardów metoda wydruku obrazów daje im trwałość, solidność i estetyczny wygląd. Kredowy papier z matowym wykończeniem pochłania wszelkie odbłyski i refleksy, dlatego każdy obraz w ramie przedstawia pełnię koloru i swiatłocienia w najdrobniejszym szczególe. Dopasowana gramatura o wys 200 g/ m kw zapewnia papierowi trwałość, odporność na zagniecenia. Jest on przyklejany równomiernie do płyty i osadzany w ramie przygotowanej do powieszenia od razu po otrzymaniu przesyłki. Oferujemy ci oprawy w czterech popularnych kolorach do wyboru – białym, czarnym, naturalnym i brązowym. Dzięki odcieniom ramy możesz lekko zmodyfikować charakter kompozycji i dopasować ją do kolorystyki wnętrz, albo wprowadzić niewielki kontrast. Taki zabieg też zadziała korzystnie na całościowy wygląd powierzchni ściany.

Obraz black & white w ramie z przyjemnością wstąpi w szeregi Twoich dodatków dekoracyjnych w domu biurze. Jeszcze chętniej wcieli się w rolę niebanalnego upominku dla przyjaciela lub bliskiej sercu osoby. Ozdoby wnętrza to szczególny rodzaj upominku dla estetów i koneserów piękna pod każdą postacią. Jeżeli w poniższej kolekcji nie odkryłeś inspirujących ciebie motywów – zobacz co kryje się w zakładce z 60 mln wzorów, lub napisz do nas - zrealizujemy dla Ciebie zadanie specjalne.

 

 

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 327 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->