Filtry

Rozmiar
Temat
na stronę

w ramie zestawy

Marzenia oprawione w ramy to najpiękniejsze obrazy dla Twojego wnętrza

Kto z Was nie odczuwa czasem potrzeby nagłej zmiany wystroju mieszkania lub biura? Błyskawicznej, skutecznej i nie obciążającej budżetu, zaspokajającej wszystkie potrzeby estetyczne ? Na te i podobne pytania odpowiedź znajdziesz w kolekcji gotowych zestawów obrazów w ramie. U...

Marzenia oprawione w ramy to najpiękniejsze obrazy dla Twojego wnętrza

Kto z Was nie odczuwa czasem potrzeby nagłej zmiany wystroju mieszkania lub biura? Błyskawicznej, skutecznej i nie obciążającej budżetu, zaspokajającej wszystkie potrzeby estetyczne ? Na te i podobne pytania odpowiedź znajdziesz w kolekcji gotowych zestawów obrazów w ramie. Uniwersalne, eleganckie, czarno białe lub kolorowe serie - są skrojone na miarę różnorodnych ambicji i marzeń. Ich zadaniem jest zaspokoić gusta odbiorców małych i dużych, koneserów i początkujących estetów. Prezentowane zestawy łączy wspólny rozmiar i temat pokazany w różnych odsłonach na każdym z obrazów. Bo piękno ma wiele twarzy, i dlatego chcemy Wam przedstawić je wszystkie. Wybraliśmy motywy, które pokazują widoki krajobrazów z różnych zakątków ziemi, w wyważonych i stonowanych kompozycjach. Znajdziecie tutaj bogactwo pejzaży  nadmorskich plaż, czar panoram z lotu ptaka największych europejskich i amerykańskich miast, zmysłowe akty kobiece. Dla męskiego oka przygotowaliśmy także zestawy obrazów opiewające piękno cudów motoryzacji i przedstawiające symbole popularnych gier hazardowych.

Znajdź idealny zestaw kolorów dla Twoich emocji - obrazy w ramie kolorowe & czarno białe

Obrazy w zestawach przygotowaliśmy z myślą o różnych wnętrzach, trudnych, nietypowych, wąskich, zbyt niskich i takich, które zwyczajnie potrzebują wizualnego odświeżenia. Łatwo dopasujesz ich tematykę i kolorystykę do preferencji & stylu Twojej aranżacji. Surowe i minimalistyczne kompozycje w kompletach obrazów czarno białych uświetnią swoją obecnością eleganckie i klasyczne aranżacje w stylu nowojorskim. Z kolei esencjonalne kompozycje marynistyczne Sprawią, iż Twoja sypialnia lub domowe biuro stanie się miejscem atrakcyjniejszym, sprzyjającym rozmyślaniom lub kreatywnym inwencjom. Opuszczone , miejsca, zagadkowe widoki i niesamowita głębia w stonowanych galeriach czarno białych obrazów gotowych do powieszenia daje poczucie ulgi, komfortu po ciężkim dniu, pozwala zapomnieć o problemach. A jeśli zapragniesz poczuć tętno życia, zobaczyć wibrujący kolor i odkryć niesamowitą moc natury na swoich ścianach – sięgnij po pakiety obrazów kolorowych, które wleją promienną świeżość do Twojego wnętrza salonu, kuchni lub łazienki. Obrazki przepełnione odcieniami zieleni liści palm, barwami egzotycznych kwiatów, lub londyńskie kompozycje typu one color, korzystnie wpłyną na atmosferę panującą w pomieszczeniu. Gotowe pakiety obrazów wyręczą Cię w trudach optycznej poprawy mieszkania i firmy. Dzięki ich różnorodnych kompozycją z łatwością upiększysz puste ściany w pokoju hotelowym, gabinecie kosmetycznym, restauracji. Stworzysz niesamowite galerie w dowolnych wariantach i konfiguracjach – w pionie, w poziomie, po skosie, schodkowo. Każdy z tych układów to możliwość stworzenia ciekawej układanki na niejednej, potrzebującej zastrzyku elegancji ścianie. Zestawy obrazków w ramie dlatego są idealnym antidotum na upiększenie trudnej klatki schodowej, długiego korytarza czy antresoli. Nawet tam nie umkną uwadze odbiorcy - niesamowite krajobrazy i zwierzęta widziane w bieli, czerni lub delikatnych kolorach niosą w sobie ponadczasowy urok .

Arsenał kolorów & wysoka jakość w pakiecie obrazów na każdą okazję…

Przygotowane do natychmiastowego powieszenia obrazy w kompletach spełnią się w roli niebanalnego upominku na każdą okazję. Dowolność tematów i motywów sprawia, że są znakomitymi podarunkami dla rodziców z okazji narodzin dziecka, a także dla nowożeńców na nową drogę życia. Sprytnie poprawią wygląd pierwszego wspólnego mieszkania, czy pokoiku malucha.

Dekoracje ścian w zestawach do nowoczesnego wnętrza wyróżnia wysoki standard wykonania. Sposób wydruku zapewnia im trwałość, solidność i estetyczny wygląd w całości . Kredowy papier z matowym wykończeniem pochłania wszelkie odbłyski i refleksy, dlatego każdy obraz w ramie przedstawia pełnię koloru i światłocienia w najdrobniejszym szczególe. Dopasowana gramatura o wys 200 g/ m kw zapewnia papierowi trwałość, odporność na zagniecenia. Jest on przyklejany równomiernie do płyty i osadzany w ramie przygotowanej do powieszenia od razu po otrzymaniu przesyłki. Oferujemy ci oprawy w popularnych kolorach do wyboru. Dzięki odcieniom ramy możesz lekko zmodyfikować charakter kompozycji i dopasować ją do kolorystyki wnętrz, albo wprowadzić niewielki kontrast. Taki zabieg też zadziała korzystnie na całościowy wygląd powierzchni ściany.

Komplety nowoczesnych obrazów w ramie z przyjemnością wstąpią w szeregi Twoich dodatków dekoracyjnych domu, bądź biura. Jeszcze chętniej wcielą się w rolę niebanalnego upominku dla przyjaciela lub bliskiej sercu osoby. Ozdoby wnętrza to szczególny rodzaj upominku dla estetów i koneserów piękna pod każdą postacią. Jeżeli w poniższej kolekcji nie odkryłeś inspirujących ciebie motywów – zobacz co kryje się w zakładce z 60 mln wzorów, lub napisz do nas - zrealizujemy dla Ciebie zadanie specjalne.

*  podane wymiary produktów to wymiary wewnętrzne (liczone od środka ramki)

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 105 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->