Filtry

Rozmiar
Kolekcja
Temat
na stronę

Obrazy z zegarem

Dekoracje ścienne z zegarem -  Twoja chwila z pięknem

Czas jest także żywiołem - rzekł Johann Wolfgang von Goethe. Minuty, godziny, kwadranse mijają. A gdybyś oprócz upływających sekund na zegarze zobaczył coś więcej, niż czas? Coś innego, niż zwykle, wyjątkowego i odrywającego cię od nieprzyjemnego uczucia pośpiechu  Na przykład wyjątkowe wzory...

Dekoracje ścienne z zegarem -  Twoja chwila z pięknem

Czas jest także żywiołem - rzekł Johann Wolfgang von Goethe. Minuty, godziny, kwadranse mijają. A gdybyś oprócz upływających sekund na zegarze zobaczył coś więcej, niż czas? Coś innego, niż zwykle, wyjątkowego i odrywającego cię od nieprzyjemnego uczucia pośpiechu  Na przykład wyjątkowe wzory i motywy, artystyczne wariacje wciągające Cię bezgranicznie i absorbujące Twoją uwagę tak, że zapominasz o wszystkim innym choć przez ułamek sekundy.

Oto przed Tobą oryginalna kolekcja ozdobnych zegarów na obrazach, a właściwie zegarów z obrazami typu deco panel. Dzięki nim każde pomieszczenie (gdzie zapragniesz odpoczywać, pracować, relaksować się) zyska niebanalną ścienną dekorację, a Ty łatwiej zapanujesz nad porządkiem swoich zajęć i punktualnością. Na pewno nie zapomnisz o terminach i… tych widokach, bowiem w ofercie zgromadziliśmy najwartościowsze artystyczne perełki. Czekają na Ciebie mądre cytaty, niezmierzone pejzaże górskie, morskie i leśne, a także kompozycje nawiązujące do street art. Znajdziesz tu rozmaite warianty rozmiarów i kształtów obrazków (koło, kwadrat, prostokąt), dzięki czemu z łatwością odkryjesz te najwłaściwsze dla Twojego domu lub biura.

Niepowtarzalne widoki dla szanujących czas - obrazy z zegarem do domu i biura

Możesz wpleść je w istniejącą galerię obrazów lub ram ze zdjęciami, lub zakomponować nową, inspirują Twoje oko aranżację, która uczyni wnętrze estetycznym azylem. Niestandardowe formaty oferowanych ozdób z zegarami ułatwią decyzję o wykreowaniu wymarzonej metamorfozy domowego gabinetu, sypialni, salonu lub kuchni. Jeśli zdecydujesz się na kompleksową zmianę - połącz je z kilkoma dekoracjami o zróżnicowanej tematyce i kolorystyce. Wówczas otrzymasz ekspozycję dynamiczną, przykuwającą uwagę odbiorców - gości lub domowników. Jeśli Twój gust kieruje się w stronę aranżacji stonowanej, spokojnej, o romantycznym rodowodzie - wybierz obrazy z zegarami przedstawiającymi krajobrazy, sensualne widoki bezkresnych plaż i połącz je z obrazami wieloczęściowymi ilustrującymi piękno polnych kwiatów. Prezentowane obrazy deco panel obfitują w mnogość motywów nawiązujących do tak popularnych trendów jak: vintage, shabby chic, retro, modern i modern art. Szeroki wybór daje gwarancję, ze wśród nich znajdziesz te najbardziej odpowiadające Twoim marzeniom i wyobrażeniom o idealnym wystroju wnętrza.

Wysoka jakość materiału & żywy kolor - obrazy ścienne z zegarem

Dla Ciebie ważna jest jakość, a dla nas Twoja satysfakcja z nowoczesnego produktu dekoracyjnego, dlatego wszystkie ozdoby w kategorii obrazy z zegarem zostały wykonane w technologii deco panel o wysokim walorze estetycznym.

Drukujemy je w całości (wraz z cyferblatem) na satynowym papierze o 200 g/ m kw, który jest równomiernie przyklejony do płyty HDF, wzmocnionej od spodu ramą z MDF o grubości 1,5 cm. Sekretem atrakcyjności jest fakt, iż ww. ramka jest niewidoczna dla widza, a dzięki niej obraz nabiera cech przestrzennych na ścianie. W jej szerokości mieści się również ukryty mechanizm zegarowy. Każdy obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie, oparcia o regał, kominek od razu po wyjęciu z opakowania. Nie potrzebujesz już dodatkowej ramy by cieszyć się spektakularną metamorfozą w każdym wnętrzu. Oszczędzasz w ten sposób mnóstwo czasu i funduszy. Obraz dekoracyjny z zegarem to także świetna opcja oryginalnego upominku dla "spóźnialskich". Pomyśl tylko, jak wartościowy będzie to prezent dla bliskiej sercu osoby, uwielbiającej estetyczne bibeloty.

Stylowe obrazy z zegarem na ścianę  są polecane w szczególności w aranżacji: w recepcjach, poczekalniach, przychodniach, gabinetach lekarskich lobby - tam gdzie czas w naszym odczuciu płynie najwolniej. Przyjemny motyw na obrazie z zegarem sprawi, że minuty oczekiwania nabiorą tempa.

*do uruchomienia mechanizmu wystarczy jedna standardowa bateria paluszek 1,5 V AA (brak w zestawie).

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 152 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->