Filtry

Rozmiar
Temat
na stronę

Orientalny

Kolory świata w Twoim domu i biurze  - obrazy z motywami Orientu

Rozsmakuj się w barwach świata i odkrywaj  tajemnice Wschodu w kolekcji obrazów styl orientalny. W galerii nowoczesnych ozdób wnętrza znajdziesz różne rodzaje dekoracji ściennych poświęconych etnicznym wpływom w kilkuczęściowych kompozycjach obrazów drukowanych na płótnie. Wybrane ...

Kolory świata w Twoim domu i biurze  - obrazy z motywami Orientu

Rozsmakuj się w barwach świata i odkrywaj  tajemnice Wschodu w kolekcji obrazów styl orientalny. W galerii nowoczesnych ozdób wnętrza znajdziesz różne rodzaje dekoracji ściennych poświęconych etnicznym wpływom w kilkuczęściowych kompozycjach obrazów drukowanych na płótnie. Wybrane dekoracje przedstawiają tak interesujące wzory jak maski teatru kabuki, rytualne instrumenty muzyczne czy hinduskie posągi w kuszących kolorach. Znajdziesz je w rozmaitych wersjach kolorystycznych – paletach chłodnych i ciepłych. Zróżnicowanie barw daje ogromne możliwości stworzenia aranżacji z tropikalną nutą, o jakiej marzysz od dawna. Galeria współczesnych dekoracji w tym obrazów z wzorami Orientu otwiera przed Tobą świat nieznanych emocji. Tajemniczych, radosnych, romantycznych obrazów pasujących do każdego wnętrza i wrażliwej na piękno osoby. W prosty i szybki sposób upiększysz pomieszczenie o dowolnym gabarycie i przeznaczeniu. W kategorii ozdoby orientalne znajdziesz dodatki zarówno do salonu, jak i do kuchni, przedpokoju czy sypialni. 

Tysiące wzorów boho, etno i zen - magia Orientu w ozdobach do salonu, sypialni i spa

Wśród współczesnych trendów home decor nie brakuje inspiracji odległymi kulturami świata. W kolekcji dekoracji i orientalnych obrazów na płótnie orientalny znajdziesz ich mnóstwo, zwłaszcza charakterystycznych pejzaży, budowli, roślinności, bóstw i kolorów które spotkasz na Bliskim Wschodzie. Jednym z najpopularniejszych obecnie wzorów jest marokańska koniczyna kenitra oraz przynosząca pomyślność mandala. Obszerny parawan dekoracyjny w stylu orientalnym z mandalą  sprawdzi się znakomicie w domowym azylu , jak i otwartym dla licznych gości barze typu namaste. Kotara ozdobna do podziału wnętrza z wymyślnym wzorem ożywi pomieszczenie i funkcjonalnie je zagospodaruje. Hipnotyzujące pierścienie mandali na plakacie w ramie znakomicie urozmaicą aranżację w wersji boho i dodadzą mu pożądanej nonszalancji. Jeśli zależy Ci na stylizacji z nutką spokoju i pogody ducha – sięgnij do kolekcji obrazów pięcioczęściowych zen. Łagodne oblicze Buddy w różnych kombinacjach kolorystycznych i układach wprowadzi do wnętrza pożądany balans. Estetykę i buddyjską filozofię buddyjską poznasz bliżej w kolekcji płótnie canvas: ukrywa się w kompozycjach obrazów orientalnych kamieni zen. Dekoracje tego typu sprawdzą się znakomicie w każdym wnętrzach – zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Miejscami, gdzie szczególnie pasują kompozycje zen są gabinety odnowy biologicznej. Pogłębiające stan odprężenia orientalne obrazy na ścianę do spa mile urozmaicą czas sesji terapeutycznego masażu lub kąpieli.

Udana metamorfoza z kolekcją obrazów styl  orientalny

Gdy rozważasz coś innego, niż kosztowny remont – eksperymentuj dekoracjami ścian. Łącząc obrazy orientalne z galeriami zdjęć lub obrazami z akcentem żółtym, zyskasz energetyczne i przytulne wnętrze. Gdy zależy ci na uzyskaniu głębi – zobacz jak obrazy pięcioczęściowe z architekturą orientalną tworzą przestrzenny efekt w dowolnym miejscu.   Wszystkie wydruki tryptyki, kwadraptyki i pentaptyki w egzotycznym stylu powstają na materiałach o wysokiej odporności takich jak: płótno canvas o gramaturze 260m/m2, zaś produkty obrazy deco panel orientalne, deco block oraz obrazy w ramie zostały wydrukowane na papierze o gramaturze 200g/ m2, dzięki czemu papier jest odporny na powstawanie zagnieceń. Zapraszamy Cię do zapoznania się z technologią tworzenia ozdób w galerii obrazów na płótnie styl Orient. Dodatki w typie Orientalnym są dostępne je w różnych formatach i kształtach. Dokładnie eksponują atuty kredowego wydruku, zarówno czarno- białego, jak i kolorowego. Wszystkie plakaty z kompozycją orientalną   oprawione są w ramy i gotowe do powieszenia. Dla Twojej dyspozycji czekają cztery kolory ram do wyboru – z łatwością dopasujesz   wybrany poster styl orientalny do swojej aranżacji, lub wykreować ją na nowo.

Szukasz upominku innego, niż wszystko  - podaruj obraz orientalny w prezencie osobie, którą fascynuję dawne kultury, podróże. Sprawisz jej ogromną satysfakcję. Dostępne obrazy i plakaty wyposażamy w haczyki, co umożliwia ich łatwe i natychmiastowe zamontowanie w wybranym przez Was miejscu, aby jak najdłużej cieszyły oko.

 

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 639 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->