Filtry

Rozmiar
Temat
na stronę

Parawany dekoracyjne nieregularne

Parawan dekoracyjny odkrywa najlepsze strony Twojej aranżacji

Wyobrażasz sobie idealny wystrój wnętrza, ale napotykasz wciąż różne przeciwności, które oddalają cię od upragnionego rezultatu?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać do magicznych sztuczek parawany dekoracyjne, które usprawnią proces trudnych metamorfoz w każdym rodzaju pomie...

Parawan dekoracyjny odkrywa najlepsze strony Twojej aranżacji

Wyobrażasz sobie idealny wystrój wnętrza, ale napotykasz wciąż różne przeciwności, które oddalają cię od upragnionego rezultatu?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać do magicznych sztuczek parawany dekoracyjne, które usprawnią proces trudnych metamorfoz w każdym rodzaju pomieszczenia. Znane już od III w. p. n. e.  mobilne ścianki działowe, obecnie stanowią mocną i niezawodną broń w walce o wymarzoną przestrzeń domu lub biura. Przez wieki pomagały zwalczyć rutynę w nudnym wystroju wnętrza, chroniły przed przeciągami, pożądliwym okiem osób postronnych, dawały przyjemny cień w upalne dni... Dziś na nowo odkrywa się ich potencjał użytkowy i dekoracyjny - powracają jak bumerang w różnych odsłonach i kształtach.  Obecnie tworzy się je z użyciem nowoczesnych, trwałych materiałów, które dają możliwość cieszenia się ozdobą prze z długie lata. Nadruk na płótnie canvas lub ciekawa tapicerka z trwałego materiału imitującego różne tekstury typu plusz, zamsz czy płótno obiciowe - to elementy, które przywodzą wspomnienie tych najdawniejszych, najciekawszych dla oka parawanów chińskich, czy barokowych, które można obecnie podziwiać wśród eksponatów muzealnych lub w apartamencie Coco Chanel, największej miłośniczki parawanów koromandelskich.

Nowoczesna ścianka działowa - dekoracja zamiast remontu

Inspirując się dawną modą, tradycją i obecnymi trendami przedstawiami w tej kolekcji znajdziesz  propozycje ozdobnych ścianek działowych  pięcioskrzydłowych, które łączą w sobie różne funkcje: zasłony, obrazu, ścianki działowej.  Ich rolą jest realizowanie Twoich wyobrażeń o upragnionej stylizacji wnętrza, maskowanie jego niedoskonałości w sprytny i zmyślny sposób - jednego dnia uprzyjemnią poranny relaks w łóżku jako niepowtarzalny zagłówek, w następnej chwili wyczarują ci fantazyjny kącik do poczytania książki. Stylowy i funkcjonalny parawan niestandardowy  to  formuła dekoracji zainspirowanych  formą obrazów wieloczęściowych.Możesz go wykorzystać jako kurtynę przed wścibskim okiem sąsiada, jeśli mieszkasz na parterze lub okna Twojego mieszkania wychodzą na ulicę. Sprawdzi się idealnie jako eleganckie tło dla sofy albo wezgłowie łóżka - np. zamiast obrazu. Dzięki nietypowym formatom dekoracyjnego parawanu masz tyle możliwości metamorfozy wnętrza, a każda z nich warta jest realizacji.

Nieregularny parawan dekoracyjny - idealny do trudnych wnętrz

Parawan to jedyny mebel, który likwiduje tak liczne przeszkody, związane z nieciekawym wystrojem, nieustawnym mieszkaniem lub pomieszczeniem biurowym. Przykładowo – jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem sypialni na antresoli, z pustą ścianą szczytową, nieregularny parawan ozdobny ze schodkowym zakończeniem doskonale wpisze się w tą trudną strefę, i stworzy dla Ciebie niepowtarzalny zagłówek łóżka. Jeżeli chcesz podzielić pokój dziecka na dwie odrębne strefy funkcjonalne – parawan dekoracyjny uczyni to błyskawicznie, bez uszczerbku w konstrukcji pomieszczenia.

Oferowana Tobie kolekcja jest odpowiedzią na różnorodne upodobania i warunki ekspozycji Twojego domu lub biura. Znajdziesz tu dekoracje w różnych kształtach i formatach, by Twoja aranżacja zyskała doskonały wygląd. Przygotowane propozycje opierają się wyłącznie na najmodniejszych wzorach i trendach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do stylizacji zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Bogata kolorystyka i staranny wydruk to gwarancja doskonałych doświadczeń wizualnych dla Ciebie, Twoich domowników oraz gości. Zgromadziliśmy tutaj również tu liczne motywy dedykowane gabinetom medycyny naturalnej, odnowy biologicznej, czy spa. Inspirujący nadruk nawiązujący do filozofii zen czy orientalnego krajobrazu wzbogaci wystrój i pozytywnie wpłynie na komfort klientów, korzystających z profesjonalnych usług. Warto pamiętać, że parawan dekoracyjny spełni się w roli idealnego, oryginalnego upominku – sprawisz prawdziwą radość, darując taki prezent prawdziwemu estecie lub koneserowi niezwykłych dekoracji. Tą chwilę zapamięta na długo.

Zobacz całą kolekcję i znajdź idealne ozdoby dla swojego wnętrza.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 147 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->