Filtry

Rozmiar
Temat
na stronę

Parawany pokojowe

Dekoracyjne kotary mobilne – zarządzaj przestrzenią tak jak lubisz,

Marzysz o komforcie w swoim domu lub miejscu pracy, ? Wyobrażasz sobie że masz miejsce tylko dla siebie , gdzie możesz się schować, odpocząć , i jednocześnie kontrolować sytuację…Jeśli w Twojej nie zakiełkował jeszcze pomysł na swój osobisty azyl – spróbuj go odkryć przy pomocy ...

Dekoracyjne kotary mobilne – zarządzaj przestrzenią tak jak lubisz,

Marzysz o komforcie w swoim domu lub miejscu pracy, ? Wyobrażasz sobie że masz miejsce tylko dla siebie , gdzie możesz się schować, odpocząć , i jednocześnie kontrolować sytuację…Jeśli w Twojej nie zakiełkował jeszcze pomysł na swój osobisty azyl – spróbuj go odkryć przy pomocy mobilnego i dekoracyjnego parawanu do domu. To twój osobisty manager mieszkalnych rewirów, który ułatwi ci codzienne funkcjonowanie w przyjemny sposób. Znana od starożytności przenośna, lekka kurtyna to nie tylko mebel, który możesz błyskawicznie złożyć i zdeponować w niewidocznym dla osób postronnych miejscu. Obecnie bardzo mocno zaznacza swoją obecność w branży home decor, i wraca na szlak dawnej popularności, ze względu na rozmaite zastosowanie. Schronisz się za jego skrzydłami, i wyczarujesz w tym miejscu swój kącik kawowy, czytelniczy, muzyczny i każdy inny, dedykowany pasji, którą zapragniesz uprawiać w chwili samotności. Wykreujesz z jego pomocą zupełnie inny obraz twojej przestrzeni osobistej.

Parawan pokojowy - wnętrze z pożytkiem dla Ciebie, w zupełnie nowej odsłonie

Jeśli wciąż się zastanawiasz nad odświeżeniem swojego mieszkania lub biura – wystarczy, że wprowadzisz w jego obrębie parawan z modnym nadrukiem. Bez przemalowania ścian, zmiany umeblowania odmienisz jego klimat z korzyścią dla atmosfery w nim panującej. Wyobraź sobie ile metamorfoz pomieszczenia możesz wykreować za pomocą jednego parawanu, który wygląda jak obraz. W galerii Feeby czekają na ciebie dekoracje trzy, cztero lub pięcioskrzydłowe w różnych wariantach wykończenia – zarówno na płótnie canvas, jak i obite elegancką tkaniną tapicerską. Odkryjesz na nich moc artystycznych wrażeń – od abstrakcyjnego malarstwa, po realistyczne i romantyczne pejzaże z różnych zakątków świata.

Wszystkie produkty które spotkasz w ofercie charakteryzuje wysoka jakość wykonania, z dbałością o najmniejszy szczegół wykończenia. Dodatkowo w kolekcji ozdób znajdziesz parawany wyposażone w zawiasy systemowe 360 stopni, które umożliwiają konfigurację skrzydeł w dowolnym kierunku. Parawany sprawdzą się jako wielozadaniowy mebel dzielący np. boksy w gabinecie dentystycznym lub spa, jako i kamuflaż dla nieestetycznych zakątków salonu, kuchni, sypialni lub korytarza. Uatrakcyjnią niejedną sesję foto jako ciekawy rekwizyt. Wzbogacą ceremonię zaślubin oraz wesele jako intrygujące tło dla pary młodej. Parawany otwierają przed Tobą nowy rozdział w dziedzinie dekoracji wnętrza. Modne motywy a także łatwy w utrzymaniu czystości materiał parawanów , to Twoja gwarancja sukcesu na polu idealnej personalizacji i estetyzacji dowolnego pomieszczenia.

Ozdobny parawan dzieli pomieszczenie, ale włącza estetykę w jego wygląd

To nieistotne jaki jest metraż Twojego wnętrza – dzięki ruchomej ściance dekoracyjnej z łatwością wyczarujesz kilka dodatkowych stref bez remontowych roszad. Potrzebujesz intymności w sypialni, wyodrębnionej przestrzeni między jadalnią a kuchnia, lub łazienką a garderobą? Szykowne & mobilne parawany  dekoracyjne zaskakują wszechstronnym zastosowaniem. Odkryją tylko najlepsze strony w  aranżacji i zasłonią Twoje sekrety przed wzrokiem ciekawskich np. wejście, nieestetyczny schowek, łóżko, regał. Udekorują Twoją sypialnię jako zagłówek, kotara, zastąpią roletę okienną. Dopełnią wystroju salonu jako niebanalne tło dla sofy. Podzielą pokój dziecięcy na 2 strefy, a wnet kłótnie rodzeństwa staną się mniej dokuczliwe. Oto niepozorna ozdoba, która tak wiele potrafi zmienić w Twoim życiu na lepsze i na zawsze. Poznaj jej moc i daj się zaprosić w świat nowoczesnych aranżacji, gdzie kotary grają pierwsze skrzypce w symfonii idealnie skomponowanych dodatków dekoracyjnych.

 

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 1520 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->