Filtry

Rozmiar
Kolekcja
Temat
na stronę

Plakaty

Co chcesz wyrazić ? Plakat na ścianie powie wszystko kolorem, literą, rysunkiem.....

Masz pomysł na siebie, własną przestrzeń, i wciąż szukasz najlepszych, inspirujących rozwiązań dla aranżacji domu, bądź biura? Pragniesz impulsów do prostych i efektownych metamorfoz? Nowoczesnym panaceum na oba dylematy są plakaty ścienne z ilustracjami, napisa...

Co chcesz wyrazić ? Plakat na ścianie powie wszystko kolorem, literą, rysunkiem.....

Masz pomysł na siebie, własną przestrzeń, i wciąż szukasz najlepszych, inspirujących rozwiązań dla aranżacji domu, bądź biura? Pragniesz impulsów do prostych i efektownych metamorfoz? Nowoczesnym panaceum na oba dylematy są plakaty ścienne z ilustracjami, napisami i symbolami. Ucieszą oko jako uniwersalne i jednocześnie eleganckie dekoracje ścian. Wszystkie zgromadzone w kolekcji wzory opierają się 100% na obowiązujących trendach w typografii, ilustracji i kompozycji graficznej. Plakaty  celną ripostę zamieniają w obraz. Więc jeśli nie wiesz, co chcesz powiedzieć - wybierz prosty slogan lub przewrotne słowa ubrane w graficzną wariację . W zbiorze plakatów w ramie ukryliśmy solidną porcję tekstów dla miłośników manifestów, kalamburów, gier obrazkowych i modnych deseni. Jest to kolekcja modnych i popularnych cytatów, chodliwych w social media powiedzeń, designerskich grafik, baśniowych ilustracji połączonych z komentarzem. Z plakatami by Feeby śmiało wyrażasz siebie na milion sposobów lub wykreujesz aranżację - zagadkę, którą twoi goście zapragną rozwiązać, gdy tylko przekroczą próg Twojego mieszkania. Nietypowe wzory z fantazją na plakatach w kolekcji , to frajda i radość dla niejednego dziecka, które ucieszy nowa dekoracja w ich pokoju. Inspirowane komiksami i animacjami wzory w posterach ramie dają nieograniczone możliwości kreowania ciekawych galerii w pokoju dziewczynki, chłopca, rodzeństwa.

Słowo to iskra, obraz to płomień, a plakat w ramie zapali ogień w każdej aranżacji...

Klimaty vintage z stylu dawnych afiszy teatralnych, motywujące manifesty, symbole graficzne - to wzory, które spotkasz w galerii plakatów w ramie by Feeby. Urozmaicą wystrój ściany jako pojedyncza ozdoba, a także w zgranym towarzystwie jako galeria. Możesz je ze sobą łączyć na różne warianty - komponując np. grafiki z napisami, lub obrazki z posterami kalendarzowymi. Nietypowe połączenia znaków i znaczeń sprawia, że plakaty oprawione gwarantują świetną aranżację wnętrz w stylu industrialnym, skandynawskim, minimalistycznym, retro a także boho. Ogromny wybór formatów i kolorystyk pokazuje nieograniczone warianty wykorzystania ozdób do uzyskania efektu świeżej, estetycznej i niepowtarzalnej aranżacji ściany w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Uwielbiającym eksperymenty kulinarne dedykujemy postery dla mistrzów kuchni, o mniej lub bardziej zaawansowanych umiejętnościach. Odważnym i uwielbiającym "robić hałas" w swoim otoczeniu polecamy kolekcję plakatów ze znakami zodiaku, a także licencjonowanych wzorów, zaczerpniętych z magazynów dla panów.

 

Postery gotowe do powieszenia , gotowe do upiększenia

Intrygujące plakaty w ramie są skrojone na miarę potrzeb osób spragnionych nowoczesnego stylu w swojej aranżacji, a także miłośników sprawdzonych, klasycznych motywów. Profesjonalna technologia wydruku zapewnia im długowieczność i pełnię estetyki wizualnej w każdej z odsłon. Matowy papier z satynowym wykończeniem pochłania słońce i światło, dlatego nadruk pokazuje pełnię barw w każdych warunkach. Optymalna gramatura 200 g/ m kw czyni papier trwałym, odpornym na zagniecenia nośnikiem artystycznych wariacji. Przyklejone do płyty, i umieszczone w nowoczesnej, prostej ramie z zawieszką są dekoracją gotową do powieszenia od razu , po rozpakowaniu. Ramy dostępne są w czterech modnych kolorach do wyboru - białym, czarnym, naturalnym i białym. Odcień ramki działa jak ster - łatwo dopasujesz plakat do aranżacji, gustu, lub przełamiesz opatrzoną tonację w pożądanym kierunku.

Poster typograficzny lub graficzny chętnie zajmie miejsce nie tylko na ścianie blisko Ciebie. Chętnie podeprze ścianę, spocznie na biurku, komodzie, półce na dekoracje. Z przyjemnością pozwoli zapakować się jako prezent dla bliskiej osoby…Uwielbia zaskakiwać swoim przekazem nie tylko Ciebie. Jeśli wśród naszych złotych myśli nie ma wciąż tej ,która ci przyświeca, skontaktuj się z Nami. Dla zainteresowanych innymi formatami plakatów lub ogłoszeniem własnego manifestu realizujemy zamówienia specjalne.

*  podane wymiary produktów to wymiary wewnętrzne (liczone od środka ramki)

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 1401 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}