Filtry

Rozmiar
Temat
na stronę

do biura podróży

Przygoda zaczyna się tutaj...  -  inspirujące obrazy do biura podróży

Nic tak nie zachęca do wymarzonego urlopu  jak wizualizacja danej destynacji tuż przed oczami.  Podaruj ją klientom i odwiedzającym Twoje biuro w wysmakowanej aranżacji wnętrza. Zaszczep w ich  umysłach pewność, że wakacje, które im polecasz będą jedynie i niepowtarzalne. Licz...

Przygoda zaczyna się tutaj...  -  inspirujące obrazy do biura podróży

Nic tak nie zachęca do wymarzonego urlopu  jak wizualizacja danej destynacji tuż przed oczami.  Podaruj ją klientom i odwiedzającym Twoje biuro w wysmakowanej aranżacji wnętrza. Zaszczep w ich  umysłach pewność, że wakacje, które im polecasz będą jedynie i niepowtarzalne. Liczba sprzedanych wycieczek w biurach o spersonalizowanym wystroju to dowód, ze warto zadbać o wizerunkowy aspekt w środowisku i miejscu pracy. Kolonialne meble, szamańskie zdobycze, czy nowoczesne obrazy w etnicznym klimacie poprawią wizualny klimat we wnętrzu. Szczególnie dobrze sprawdzą się w takiej aranżacji obrazy wieloczęściowe z krajobrazami Afryki, tropikalnymi wyspami lub  kubańskimi ulicami. W jednej chwili aranżacją możesz zmienić zwyczajne wnętrze w miejsce, gdzie panuje niezwykła atmosfera, a ludzie spełniają swoje marzenia o odwiedzeniu wcześniej nieznanych okolic.  Kolorowe i dynamiczne pejzaże nie tylko wpłyną na nastawienie na klientów, lecz zmotywują pracującą tutaj załogę do większego zaangażowania w wykonywane obowiązki, Z myślą o wszystkich przewodnikach, organizatorach i rezydentach biur podróży przygotowaliśmy przygodowy zestaw obrazów zapewniających niezrównaną przyjemność dla oka.

Egzotyczne wojaże i  nadmorskie miraże -  aranżacja  agencji turystycznej

Aspirujące i rozległe widoki  w nowoczesnych obrazach by Feeby skłonią niejedną osobą  do podjęcia decyzji o rejsie w nieznane dotąd rejony Morza Śródziemnego. Znajdziecie tu rozmaite przykłady kompozycji ponadczasowych w stylu i kolorystyce, wyrazistych i stonowanych w kolorze.  Podkreślą one rangę i charakter miejsca, wspomogą w zdobyciu i utrzymaniu zaufania klientów. Turystyczne biuro urządzone  ze smakiem,  jest istotnym czynnikiem wpływającym na wizerunek firmy. Dobór kolorów i wzorów w ofercie  nowoczesnych obrazów starannie dopasowano do  tendencji w dekorowaniu wnętrz przestrzeni biurowych i publicznych Znajdziesz tu symbole Azteków, orientalne budowle i świątynie, dawne mapy świata  opatrzone typograficznymi kompozycjami  Prezentujemy w dekoracjach  różne odsłony tego samego motywu, więc łatwo dobierzesz obrazy do kolorystyki mebli, pomieszczenia i oświetlenia.

Kolory obrazów, które inspirują do podróży

Od lat w nowoczesnych stylizacjach wnętrz przestrzeni biurowych przeznaczonych dla pracowników biur podróży królują modne pomarańcze,  błękity, żółcie i zielenie. Symboliczne odniesienie do kolorów lata, tropików  daje klientowi poczucie dobrego wyboru, ułatwia komunikowanie swoich potrzeb i wymagań co do oferty turystycznej. Rozbudza w nim ciekawość i chęć poznania świata.  W ofercie obrazów Feeby znajdziesz paletę najcieplejszych barw w kompozycjach obrazów z pejzażami, zwierzętami, Azją, Afryką. Sugestywna  kolorystyka znakomicie wpływa na estetykę Twojego gabinetu , sprzyja koncentracji a także rozluźni atmosferę podczas np. negocjacji umów, zebrań, konferencji.... Obrazy i plakaty w kolekcji posiadają matowe wykończenie i znakomicie pochłaniają światło. – Twoi klienci i współpracownicy mogą się cieszyć niezrównanymi efektami wizualnymi bez zakłóceń i refleksów.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 1031 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->