Ramy

Filtry

Rozmiar
Przeważający kolor
na stronę

Ramy

W tych ramach wyobraźnia nie zna granic...

Jeśli szukać analogii w naturze, lub życiu codziennym - to idealna rama dla obrazu jest tym samym, czym jest piękna suknia dla kobiety, lub stylowy krawat dla mężczyzny. To dla nas ważne, bo sporo czasu poświęcamy spędzamy na znalezieniu właściwego koloru stroju, dobrego fasonu, który podkreśli wszystki...

W tych ramach wyobraźnia nie zna granic...

Jeśli szukać analogii w naturze, lub życiu codziennym - to idealna rama dla obrazu jest tym samym, czym jest piękna suknia dla kobiety, lub stylowy krawat dla mężczyzny. To dla nas ważne, bo sporo czasu poświęcamy spędzamy na znalezieniu właściwego koloru stroju, dobrego fasonu, który podkreśli wszystkie atuty, i ukryje mankamenty. Ubiór udoskonala, czyni wizerunek bardziej wyrazistym, kontrastowym, nietuzinkowym, równoważnym dla oka odbiorcy. Dodaje  harmonii, kunsztu, osobowości, kamufluje niedoskonałości, wyróżnia z tłumu. Niby drobna rzecz, a wiele zmienia w sylwetce bez pomocy skalpela Tak, stylowa rama jest tym dla obrazu , zdjęcia grafiki, czym kostium dla człowieka. Potrafi ulepszyć wartość dzieła, poprawić jego wizualny wymiar na ścianie lub innym tle. Skoro tak wiele istotnych i pozytywnych cech kojarzy się z oprawą dzieła sztuki, warto zwrócić na nie uwagę i sięgać po nie za każdym razem, gdy potrzebujemy metamorfozy aranżacji, drobnej korekty wyglądu pomieszczenia z korzystnym skutkiem dla jego wizualnej strony. A jest to szybka i bezpieczna droga ucieczki przed nudnym, opatrzonym wnętrzem czekającym na odrobinę uwagi. Wystarczy ubrać puste sciany w ciekawą galerię multiram, lub kilka dziecięcych [portretów, czy dawnych przodków w kontrastowych kolorach względem mebli lub dodatków. Czar estetyki zadziała jak za dotknięciem magicznej różdżki.

Poprzez ramy  do wnętrza wkrada się niepowtarzalny styl...

Dzięki odpowiedniej oprawie Twoje zdjęcia, reprodukcje i bibeloty  stają się jeszcze atrakcyjniejsze dla oka. Różnorodne pod względem formatu i koloru ramy do obrazów i zdjęć z pewnością sprostają takim wymaganiom i uczynią każde zdjęcie, czy ulubiony obraz jedynym i niepowtarzalnym. Biała ramka rustykalna rozświetli portret dziecka, zaś czarna i nowoczesna  doda Twojemu ulubionemu widokowi niepowtarzalny klimat. W tej kolekcji otwieramy cię  także na dowolność i śmiałe eksperymenty, nie stawiamy ograniczeń w znalezieniu własnej drogi do pożądanego efektu dekoracyjnego. Jeśli lubisz różnorodnosć - postaw na eklektyzm. Mieszaj i łącz  różne kolory ram w na ścianie, aby uczynić pomieszczenie przytulniejszym i intrygującym. Przygotowaliśmy w naszej ofercie kilka  rodzajów ram w kilku kolorach, co daje tobie łącznie kilkanaście opcji na stworzenie niebanalnych galerii ściennych. To nieistotne czy jesteś tradycyjnym esteta czy koneserem designerskich rozwiązań - teraz z łatwością wykreujesz w swoim otoczeniu ścienną ekspozycję w stylu loft, vintage, minimal. Znajdziesz tutaj ramki gładkie  i profilowane, kolorowe i naturalne. Pojedyncze lub w zróżnicowanych zestawach multiram wyposażonych w szablony ułatwiające montaż. Czeka na ciebie dokładnie tyle opcji i rozwiązań, ile potrzebuje twoje wnętrze. A jeśli wśród poniższej galerii nie odkryłeś tego jedynego produktu - napisz do nas lub zadzwoń, a postaramy się znaleźć  "złoty środek" dla wymogów Twojej aranżacji.

Solidna rama dla obrazu to dodatkowa wartość dla aranżacji

W oprawie ważna jest trwałość i jakość, która zapewni każdemu zdjęciu lub plakatowi optymalne warunki bezpiecznej ekspozycji przez długi czas. Wszystkie ramki, które tutaj znajdziesz i zostały wykonane z drewna, wycięte w płycie MDF, lub wykonane z aluminium. Od frontu wyposażone są w bezpieczną płytę pleksi, zaś rewwers dodatkowo wzmacnia płyta HDF. Niektóre z  produktów Feeby  m in. białe ramki do zdjęć SOFIA czy rustykalne ramy Botanic są wzbogacone głębokim profilowaniem, dlatego wykorzystasz je nie tylko jako oprawa do plakatów i zdjęć, ale również jako pretekst do zabawy w modne DIY np. dekoracje świąteczne, czy urodzinowe z nutą shabby chic czy rustykalnem klimatem. Ramki są na tyle atrakcyjne, że mogą stanowić samodzielne elementy dekoracyjne, i z powodzeniem ubogacić niejeden fragment pustej ściany w kuchni jako oprawa magnetycznej tablicy na menu, czy listę zajęć dla twoich bliskich. Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy specjalną linię pastelowych i pudrowych ramek do pokoju dzieci. Modne i popularne kolory wykończenia  znakomicie wpiszą się w liczne aranżacje zarówno dziewczęcych , jak i chłopięcych pokoików.

Gdy w Twojej głowie obudzą się jeszcze inne pomysły, związane z dekoracją wnętrza – zapoznaj się z szeroką ofertą obrazów, których tematy zostały przyporządkowane do kilkunastu kategorii. Poszukaj wśród nich swoich ulubionych motywów i doświadczaj przyjemności z upiększania swojego azylu.

*  podane wymiary produktów to wymiary wewnętrzne (liczone od środka ramki)

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 82 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->