Reprodukcja obrazu P.P. Rubensa – Lamentacje, Obraz na płótnie - Canvas

Index: 30223 Napisz opinię ()
Udostepnij:
Reprodukcja obrazu P.P. Rubensa – Lamentacje, Obraz na płótnie - Canvas Zobacz większe

Nowy produkt

Klasyka światowego malarstwa P.P. Rubensa w reprodukcjach jakości oryginału - to najlepsza dekoracja dla Twoich ścian i aranżacji wnętrza w przystępnej cenie. Zanurz się w pięknie barokowych dzieł w nowoczesnych obrazach canvas!

Więcej szczegółów

30x40 cm 47 zł
 • 30x40 cm 47 zł
 • 40x50 cm 71 zł
 • 50x70 cm 119 zł
 • 60x80 cm 155 zł
 • 70x100 cm 178 zł
 • 80x120 cm 215 zł

47 zł

 • Wysyłka
  w 48 godzin
 • shipping_02.png
  14 dni
  na zwrot
 • shipping_03.png
  Darmowa wysyłka
  od 199 zł
Masz pytania? Zadzwoń
tel. +48 535 339 217
godziny otwarcia pn - pt od 7:00 do 15:00
Obraz na płótnie Canvas - płótno Canvas 260g/m2, solidna rama MDF o grubości 2 cm
 • Kolekcja : Reprodukcje Canvas
 • imię i nazwisko autora : Peter Paul Rubens
 • Klasyka światowego malarstwa P.P. Rubensa w reprodukcjach jakości oryginału - to najlepsza dekoracja dla Twoich ścian i aranżacji wnętrza w przystępnej cenie. Zanurz się w pięknie barokowych dzieł w nowoczesnych obrazach canvas!

  Kopia obrazu Rubensa na płótnie canvas - Lamentacje

  · Ciesz się sztuką wartą miliony w kopii doskonałej jakości & przystępnej cenie.

  · Dynamika, silny światłocień, powabność i bogaty kolor - malarz z właściwą sobie wrażliwością pokazał ludzkiego ciała i hartu ducha, z wszelkimi jego zaletami i niedoskonałościami.

  · Obraz oprócz scen bukolicznych i mitologicznych chętnie sięgał po klasyczne sceny religijne i rodzajowe uprawianego chętnie przez niderlandzkiego mistrza.

  · W reprodukcji dzieła Rubensa na płótnie canvas doświadczysz fenomenu i geniuszu malarstwa epoki nowożytnej - wibrujący ton, dynamika i nadzwyczajna kompozycja.

  · Wydrukowane na płótnie kopie mistrzów  to doskonała dekoracja dla klasycznie i współcześnie urządzonych wnętrz – doskonale zaprezentują się na jasnym tle, podsycą tajemniczy klimat wnętrz utrzymanych w ciemnej kolorystyce.

  ·  Poczuj się we własnym domu lub biurze jak w ulubionym muzeum. Matowe wykończenie wydruku gwarantuje Tobie niesłychane wrażenia wizualne.

  · Podaruj obraz reprodukcję na płótnie jako prezent dla bliskiej osoby, lub poszukaj inspiracji wśród wieloczęściowych pentaptyków canvas

  Cechy reprodukcji obrazu Rubensa na płótnie:

  · klasyczna kompozycja, ponadczasowa tematyka.

  · staranny druk ploterowy na na odpornym płótnie canvas o gramaturze 260m/m2,

  · Efekt 3D ozdoby na ścianie - nadruk na krawędziach płótna, dzięki czemu obraz nie wymaga dodatkowej ramy, oprawy.

  · produkt przygotowany do szybkiego i łatwego montażu w dowolnie wybranym miejscu domu i biura,

  · możliwość doboru pasujących obrazów - kolorystycznie i tematycznie według kilkunastu kategorii,

  · płótno zawinięte na solidną ramę z MDF

 • Napisz opinię

  Reprodukcja obrazu P.P. Rubensa – Lamentacje, Obraz na płótnie - Canvas

  Reprodukcja obrazu P.P. Rubensa – Lamentacje, Obraz na płótnie - Canvas

  Klasyka światowego malarstwa P.P. Rubensa w reprodukcjach jakości oryginału - to najlepsza dekoracja dla Twoich ścian i aranżacji wnętrza w przystępnej cenie. Zanurz się w pięknie barokowych dzieł w nowoczesnych obrazach canvas!

Może Ci sie podobać również

* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->