Rzeźby

Ekologiczne trendy na Twojej ścianie - złów zwierzynę i reformuj aranżację !

Dla kochających sztukę i zwierzęta, spragnionych awangardowych rozwiązań dla wnętrza przygotowaliśmy unikalne produkty dekoracyjne - niebanalne nowoczesne rzeźby zwierząt, które możecie powiesić na ścianie lub w innym dowolnie wybranym miejscu. Moda na ekologiczne, bezk...

Ekologiczne trendy na Twojej ścianie - złów zwierzynę i reformuj aranżację !

Dla kochających sztukę i zwierzęta, spragnionych awangardowych rozwiązań dla wnętrza przygotowaliśmy unikalne produkty dekoracyjne - niebanalne nowoczesne rzeźby zwierząt, które możecie powiesić na ścianie lub w innym dowolnie wybranym miejscu. Moda na ekologiczne, bezkrwawe i stylowe trofea rozkwita w najlepsze i warto z niej czerpać inspiracje. Równie okazale się prezentująca, "namiastką" pamiątki z safari, czy wyprawy do leśnego gaju będzie okazała rzeźba głowy nosorożca,  lub popiersie jelenia na ścianie. My zostaniemy usatysfakcjonowani, a przyroda pozostaje w nienaruszonym składzie. Prezentowane produkty to formy hiperrealistyczne, wykonane z dobrej jakości tworzywa sztucznego, z ogromną dbałością o każdy szczegół. Przypominają do złudzenia wykwintne dzieła sztuki współczesnej. Będą one doskonałym uzupełnieniem dla każdego wymagającego nieszablonowej dekoracji wnętrza w stylu minimalistycznym, skandynawskim, rustykalnym, klasycznym i glamour. Rzeźby zwierząt na ścianę w kolorze białym są uniwersalną i jednocześnie wyjątkową ozdobą w sypialni, jadalni, biurze, przedpokoju. Taki dodatek do wnętrza uczyni każde pomieszczenie niepowtarzalnymi i przyciągającym uwagę odbiorcy oraz gościa.

Nowoczesne rzeźby zwierzęce - design nie z tej ziemi

Wprawdzie kojarzą się z chatą leśniczego, osobliwym mieszkaniem docenta Zenobiusza Furmana z serialu Alternatywy 4 i tyrolskimi karczmami.,ale posiadają w sobie niewątpliwy urok.  Trofea myśliwskie we wnętrzach w jednym momencie przestały być synonimem złego gustu i smaku, wręcz stały się punktem zapalnym dla strategicznego rozwoju designu. Nie chodzi tu o prawdziwe, poddane działaniom formaliny i innych specyfików szczątki zwierzęce, ale naturalistyczne formy 3D wykonane w różnych materiałach - z kartonu, drutu, drewna, etc.. Za sprawą artystek takich m in. jak Jennifer Khoshbin (która tworzy dekoracyjne rzeźby jeleni na ścianę z paper - mache i następnie pokrywa je feerią kolorowych wzorów) oraz Rachel Denny (która dodatkowo swoją artystyczną zwierzynę odziewa w ciepłe włóczkowe sweterki) zapanował swoisty pęd i popyt na trofeum, gdyż uznaje się je za sprawdzone decorum wnętrza.. Po części dzięki ww. artystom, modzie na ekologię i modny styl skandynawski. Być może nawet swoją cegiełkę w tej sprawie dołożyli przedstawiciele subkultury hipster. To w obecnym momencie nie ma znaczenia. Głowy dzikich stworzeń zdominowały home decor w stopniu najwyższym, zaś a czołowe realizacjie znanych twórców osiągają wartość przekraczającą cenę sportowego auta z salonu. Jaka jest na to rada?

Oh my deer….czyli głowa jelenia w salonie

Modne i popularne stały się reprodukcje znanych dzieł rzeźbiarskich przedstawiających głowy dzikich zwierząt w formie epoksydowych i wykonanych z tworzywa sztucznego odlewów. Znajdziesz je także w kolekcji by Feeby w rozmaitych kolorystycznych wersjach. Dzięki temu nadasz swojemu wnętrzu nowoczesny i awangardowy sznyt, nietuzinkowy akcent. Do Twojego wyboru pozostawiamy wersje w kolorystyce naturalnej, ze złotymi elementami, bądź zielone lub różowe. Twoje aspiracje o uzyskaniu lepszej aranżacji i wnętrza zaspokoją posągi : nosorożca i jelenia. Możesz od razu upiększyć nimi wnętrze lub pomalować według własnego gustu. Materiał, z którego zostały wykonane umożliwia zrealizowanie się jako artysta kreator.  Przecież natura jest nieskończonym źródłem artystycznej inspiracji. Ujarzmi z łatwością nudę i banalny wygląd ścian w Twoim salonie, sypialni, biurze lub przedpokoju. Wpasuje się w towarzystwo klasycznych lub nowoczesnych dekoracji wnętrza, obrazów i mebli Zwierzęta Feeby uwielbiają dobre towarzystwo. 

Bezkrwawa walka o piękne  wnętrze za pomocą stylowych popiersi 

Co począć z taką rzeźbą? Po pierwsze cieszyć oko swoje, domowników, gości. Po drugie: sprezentować koneserowi sztuki współczesnej. Są one dedykowane wszystkim minimalistycznym aranżacjom, glamour, klasycznym, nowoczesnym i wszędzie będą wyglądały wybornie. Możemy z nim zrobić wiele rzeczy. Na przykład powiesić głowę jelenia na ścianie, nad łóżkiem, nad kominkiem albo dodatkowo oprawić w ramkę, najlepiej równie przykuwającą uwagę. Możemy dopełnić bez wyrzutów sumienia głową nosorożca aranżację stworzona z obrazów na płótnie z drapieżnikami, które możecie spotkać także w ofercie Feeby. Jedno nie ulega wątpliwości. Zwierzęce trofeum to rodzaj wyjątkowej dekoracji ściennej, która zawsze zostanie zauważona ( i doceniona).

 

Więcej
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->