Style

Filtry

Rozmiar
Wymiary
Temat
na stronę

Style

Obrazy nowoczesne czy klasyczne? Który trend dziś wybierasz?

Wyraź swój charakter wnętrzem, opowiadaj o sobie za pomocą dekoracji do domu lub biura. Tutaj znajdziesz tysiące wzorów w najmodniejszych stylach  Jeśli cenisz elegancję w ubiorze, i wystroju  - kolekcja obrazów w stylu klasycznym nada Twojemu wnętrzu pożądany ton. Dyplomatyczne połącz...

Obrazy nowoczesne czy klasyczne? Który trend dziś wybierasz?

Wyraź swój charakter wnętrzem, opowiadaj o sobie za pomocą dekoracji do domu lub biura. Tutaj znajdziesz tysiące wzorów w najmodniejszych stylach  Jeśli cenisz elegancję w ubiorze, i wystroju  - kolekcja obrazów w stylu klasycznym nada Twojemu wnętrzu pożądany ton. Dyplomatyczne połączenia  kolorów, harmonijna kompozycja ujawni w dowolnym pomieszczeniu prawdziwy szyk. A może drzemie w tobie dusza buntownika i szukasz konkretnych, wyrazistych kolorów wśród współczesnych obrazów. W kolekcji stylowych obrazów  czekają na ciebie najmodniejsze wzory , które z łatwością dopasujesz do swoich preferencji.  A może poszukujesz upominku dla orędownika najnowszych trendów wnętrzarskich - tutaj czekają na ciebie gotowe patenty na prezenty. Krajobrazy typowe i z kosmosu, portrety eleganckie i zabawne. Wszystkie ubrane w formę obrazu gotowego do działania i upiększania.

Odkryj swój styl wśród tysięcy plakatów i obrazów ściennych

Potrzebujesz odświeżyć wnętrze, zrobić metamorfozę bez  stresu i remontu?  Sięgnij po gamę żywych kolorów  i dodaj przestrzeni skrzydeł. Parawany do mieszkania w stylu nowoczesnym otulą Twój azyl estetycznym pancerzem i poprawią jego funkcjonalność. Jeśli od zawsze podobają ci się obrazy w stylu Kandińskiego czy Malewicza - znajdziesz mnóstwo inspiracji w obrazach wieloczęściowych w stylu abstrakcyjnym.  Energetyczne barwy świetnie urozmaicą neutralne pomieszczenie.  Spragnionym powiewu harmonii i spokoju polecamy galerię obrazów zen. Łagodne zielenie, barwy natury  w wieloczęściowych obrazach z buddą  wskrzeszą w każdej aranżacji ducha Orientu. Obrazy kolekcji styl dopasujesz do dowolnej kolorystyki wnętrza i kształtu-oferujemy Tobie do wyboru 4 kolory ram obrazów i parawany w różnych wariantach. 

Stylowe dekoracje w ramie vintage & obrazy modern na płótnie

Pragniesz przywrócić wnętrzu określony ton lub trend? Jesteś minimalistą czy koneserem tradycyjnych rozwiązań? Teraz z łatwością pokażesz swoje upodobania za pomocą dekoracji. W kolekcji minimalistycznych obrazów odkryjesz  wzory skandynawskie, współczesną grafikę i odważne fotografie. Uniwersalne kompozycje plakatów w ramie czy obrazów canvas to gotowe rozwiązanie na brak pomysłów z uzupełnieniem pustki w aranżacji. Koneserów sentymentalnych ozdób zapraszamy do galerii obrazów w stylu angielskim, gdzie czekają inspiracje w duchu vintage. Motywy kwiatów, ptaków i ogrodów wprowadzą do dowolnego wnętrza  ponadczasowy spokój. Dajemy ci pełną dowolność w wyrażaniu własnego stylu w dowolnej skali i według potrzeb. Szybko wypełnisz długą i wysoką ścianę obszernym obrazem pięcioczęściowym, lub zagospodarujesz korytarz niewielkim pakietem dekoracji.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 9013 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->