There is always time for coffee, Plakaty w ramie

Index: 8282 Napisz opinię ()
Udostepnij:
There is always time for coffee, Plakaty w ramie Zobacz większe

Nowy produkt

Poranek bez kawy jest jak wnętrze bez dekoracji... Zmień jego wygląd z kolekcją kawowych posterów w ramie od Feeby.pl . Zadziałają na Twoją aranżację  jak filiżanka espresso!

Więcej szczegółów

21x29 cm 46 zł
 • 21x29 cm 46 zł
 • 30x40 cm 58 zł
 • 40x50 cm 92 zł
 • 50x70 cm 117 zł
 • 70x100 cm 177 zł

46 zł

 • Wysyłka
  w 48 godzin
 • shipping_02.png
  14 dni
  na zwrot
 • shipping_03.png
  Darmowa wysyłka
  od 199 zł
Masz pytania? Zadzwoń
tel. +48 535 339 217
godziny otwarcia pn - pt od 7:00 do 15:00
Plakat w ramie - papier satynowy 200g/m2, płyta HDF, ramka MDF z okleiną
 • Przeznaczenie : Do biura
 • Temat : Slogany
 • Przeważający kolor : Beżowy
 • Kolekcja : Plakat w ramie
 • Styl : Styl Vintage
 • Poranek bez kawy jest jak wnętrze bez dekoracji... Zmień jego wygląd z kolekcją kawowych posterów w ramie od Feeby.pl . Zadziałają na Twoją aranżację  jak filiżanka espresso!

  Każdy powód jest dobry, aby skosztować pysznej kawy, nieprawdaż?

  Porcja energii w filiżance to marzenie każdego śpiocha o poranku, więc aby uprzyjemnić sobie czas oczekiwania przy ekspresie, powieś w zasięgu wzroku plakat w ramie "There is alvays time for coffee" przedstawiający czarny napis na trójkolorowy tle, który oprawiliśmy w prostokątną ramę.

  Każdy plakat posiada zamontowany funkcjonalny haczyk, dzięki czemu jest od razu gotowy do zamontowania, i nie tylko. Możesz go zaprezentować gdzie zechcesz. Powieś na filarze, kolumnie, przesuwnej konstrukcji, jeśli taką posiadasz. Oprzyj o komodę, postaw na biurku. Niech radość przemówi do ciebie z każdego miejsca.

  Czarny napis został stworzony w sposób przypominający odbicie stempla lub szablonu na kartce. Tło tworzą jasne kolory: beż oraz pasma żółci z pomarańczowym. Kompozycję ożywia motyw filiżanki. Ciepła tonacja kolorystyki plakatu potęguje dekoracyjny efekt całości, dzięki czemu plakat będzie wyglądał bardzo efektownie w każdym wnętrzu i nada mu przytulnej atmosfery.

  Druk powstał na dobrej jakości papierze o gramaturze 200g/2, która zapewnia mu znaczną trwałość i odporność na zagniecenia. Papier przykleiliśmy do płyty i włożyliśmy z efektowną solidną ramę  szerokości ramiona 2 cm i głębokości 2,2 cm. Oprócz czerni dysponujemy na Twoje życzenie następującymi kolorami ram: brązowym, naturalnym i brązowym. Uniwersalny rozmiar ramy sprawdzi się w każdej aranżacji.

  Kolorowy, utrzymany w ciepłej tonacji plakat oraz szablonowo- stemplowy napis  sprawiają, że będzie on idealnym dodatkiem dla aranżacji jadalni, kuchni, kawiarni oraz ciekawa ozdoba dowcipna ozdoba kuchni biurowej czy pomieszczenia socjalnego.

  Plakat spełni funkcję wspaniałego upominku dla bliskiej ozdoby, czy znajomego kawosza. Staramy się aby zawsze nasze plakaty otrzymały estetyczne i schludnie opakowanie. Skróci to czas przygotowania prezentu.

  Ciekawe motto podane w estetycznej kolorystyce związanej z tematyką kawy, to doskonały pomysł na uatrakcyjnienie zarówno minimalistycznych, jak stylizowanych wnętrz. Jeżeli podobają ci się typografie, możesz stworzyć ich całą kolekcję w swojej przestrzeni.

  Zobacz nasze propozycje plakatów typograficznych i sloganów.  Przestrzeń też doceni wartość trójwymiarowych liter 3D, które możesz spotkac w naszej ofercie. Dla miłośników kawy  przygotowaliśmy nielada kawową  gratkę w kategorii Kulinaria.

 • Napisz opinię

  There is always time for coffee, Plakaty w ramie

  There is always time for coffee, Plakaty w ramie

  Poranek bez kawy jest jak wnętrze bez dekoracji... Zmień jego wygląd z kolekcją kawowych posterów w ramie od Feeby.pl . Zadziałają na Twoją aranżację  jak filiżanka espresso!

Może Ci sie podobać również

* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}