Filtry

Rozmiar
Wymiary
Temat
na stronę

Vintage

Podróż wehikułem czasu po obrazach w stylu vintage

Barwne historie z przeszłości nieustannie wywołują u ciebie dreszczyk emocji ? Nic nie stoi na przeszkodzie aby zamienić je w rzeczywistość i otoczyć się w swojej przestrzeni. Przenieś w mgnieniu oka  na ściany kadr z czarno białego filmu, widok opuszczonej fabryki, wiekowego warsztatu pełnego k...

Podróż wehikułem czasu po obrazach w stylu vintage

Barwne historie z przeszłości nieustannie wywołują u ciebie dreszczyk emocji ? Nic nie stoi na przeszkodzie aby zamienić je w rzeczywistość i otoczyć się w swojej przestrzeni. Przenieś w mgnieniu oka  na ściany kadr z czarno białego filmu, widok opuszczonej fabryki, wiekowego warsztatu pełnego kabrioletów. Poczujesz przyjemną zmianę. Kolekcja dekoracji i obrazów typu vintage wyczaruje w Twoim otoczeniu pożądaną, sentymentalną estetykę. Ozdoby na ścianę w stylu vintage to wyjątkowe obrazy canvas, plakaty w ramie, parawany canvas to unikalne produkty łączące w sobie nowoczesny design z kultowymi elementami i motywami charakterystycznymi dla ubiegłych stuleci i czasów rock 'n' rolla. Zdobądź dla Twojego domu lub biura mieszankę wybuchową i energetycznie ożywczą dla j aranżacji. Jeżeli masz już dość rutyny na swoich ścianach, albo minimalistycznej aranżacji- przełam ją romantycznymi kolorami i pastelami.

Obrazy typu vintage upiększa Twój salon kuchnie i sypialnię

Współczesne wnętrza spragnione są niebanalnych rozwiązań w aranżacji. Gotowe do powieszenia dekoracje w konwencji vintage to produkty stworzone dla każdego rodzaju pomieszczeń. Stylizowane na wiekowe ścienne retro zegary z malowaną porcelaną w kolorach żółci i beżu podkręca wystrój romantycznej kuchni. Pasują także do komercyjnych pomieszczeń typu kawiarnia lub restauracja. Łagodna kolorystyka i niebanalne wzornictwo zwrócą uwagę Twoich klientów oraz gości. Niekonwencjonalne podejście do tematu - kolaż dawnych pocztówek , mixed miedia sprawiają, że obrazy w ramie vintage chętnie zagoszczą w malowniczych stylizacjach kameralnych pensjonatów czy luksusowych hoteli w stylu staropolskim. Drukowane na płótnie i papierze ozdoby takie jak obrazy vintage pasują doskonale do mieszkania , gdzie panuje styl shabby chic, rustykalny, eklektyczny lub pałacowy. Zgaszone biele, zielenie i róże podkreślą materiał obiciowy mebli, zasłon i dywanów. Chcesz poczuć się jak w scenografii angielskiego serialu?  Przyjemny klimat w Twoim domu wprowadzą rustykalne wieloczęściowe obrazy z napisem home.  Sprytnie zagospodarują dużą przestrzeń w jadalni, przedpokoju lub salonie, a imitacja drewnianych desek w ciepłym kolorze dodatkowo ożywi kolorystykę wnętrza. Z kolei tkaninowe parawany dekoracyjne z wzorem kwiatów odmienią Twoją garderobę lub sypialnie nie do poznania . Za ich skrzydłami zyskasz przytulny kącik niczym w buduarze królowej.

W ramach dobrego stylu vintage - obrazy na płótnie & plakaty

Szukasz alternatywy dla kosztownej metamorfozy lub remontu? Z udziałem wielkoformatowych obrazów vintage zyskasz zupełnie nowe wnętrze w błyskawicznym tempie w każdym pomieszczeniu Wszystkie wydruki tryptyki, kwadraptyki i pentaptyki vintage powstają na materiałach o wysokiej odporności takich jak: płótno canvas o gramaturze 260m/m2, zaś produkty obrazy deco panel vintage, deco block oraz obrazy w ramie zostały wydrukowane na papierze o gramaturze 200g/ m2, dzięki czemu papier jest odporny na powstawanie zagnieceń. Zapraszamy Cię do zapoznania się z szczegółowym opisem wykonania poszczególnych produktów w kolekcji obrazów na płótnie vintage , które idealnie eksponują wszystkie walory wydruku, zarówno czarno- białego, jak i kolorowego. Dekoracje w typie vintage są dostępne je w różnych formatach i kształtach. Wszystkie plakaty vintage   oprawione są w ramy i gotowe do powieszenia. Dla Twojej dyspozycji czekają cztery kolory ram do wyboru – z łatwością dopasujesz   wybrany poster vintage do swojej aranżacji, lub wykreować ją na nowo. Wszystkie obrazy i plakaty wyposażamy w haczyki, co umożliwia ich łatwe i natychmiastowe zamontowanie w wybranym przez Was miejscu, aby jak najdłużej cieszyły oko splendorem stylu dawnej epoki.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 1560 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->