Filtry

Rozmiar
Temat
na stronę

Wieloczęściowe obrazy na płótnie

Mnóż estetyczne doznania z obrazem dzielonym na płótnie

Stwierdzasz, że nastał czas pożegnania z nudnym kolorem w domu, biurze lub pokoju dziecka Stoisz już dłuższą chwilę przed ogromną ścianą i zastanawiasz się jak ją zagospodarować? Marzysz o czymś jednocześnie nowoczesnym i eleganckim? Pojedynczy obraz daje radość a obraz kilkuczęściowy  spra...

Mnóż estetyczne doznania z obrazem dzielonym na płótnie

Stwierdzasz, że nastał czas pożegnania z nudnym kolorem w domu, biurze lub pokoju dziecka Stoisz już dłuższą chwilę przed ogromną ścianą i zastanawiasz się jak ją zagospodarować? Marzysz o czymś jednocześnie nowoczesnym i eleganckim? Pojedynczy obraz daje radość a obraz kilkuczęściowy  sprawi, że poczujesz się we wnętrzu wyjątkowo.  Nasyć swoje oczy spektakularną rozgrywką kombinacji i układanek w stylowych obrazach wieloczęściowych na płótnie, które odmienią każde wnętrze błyskawicznie. Pojedynczy kadr rozbity na segmenty np. obraz trzyczęściowy, kwadraptyk czy pentaptyk  na płótnie  to estetyczna propozycja dekoracji dla ciebie. Pomysłową  ozdobą błyskawicznie uratujesz nietrafioną stylizację sypialni lub podkręcisz klimat w niezmienionym od dekady  salonie.

To niepozorne i jednocześnie potężne oręże do walki o lepszy wystrój. Zadaniem nowoczesnych obrazów xxl na płótnie canvas jest dawać Tobie i Twoim bliskim satysfakcję z wyglądu domowego ogniska za pomocą koloru, wzoru i kształtu. W możliwie najprostszy sposób Nowoczesne obrazy kilkuczęściowe sprytnie ukrywają drobne niedoskonałości aranżacji. Zwracają Twoją baczniejszą uwagę na spektakularny efekt dekoracyjny na ścianie. Z łatwością upiększysz teraz ogromny hol w domku jednorodzinnym, przestronne lobby w biurowcu lub hotelu, czy wysoką antresolę w lofcie. W ofercie znajdziesz ozdoby w imponujących formatach jak obrazy o wymiarze 140 cm x 300 cm. Wystarczy tylko jedna kompozycja aby ukryć wszelkie niedoskonałości ściany (zamiast kilkudziesięciu obrazków) i uczynić wnętrze znacznie przystępniejszym dla oka widza.

Jedność kompozycji w obrazie kilkuczęściowym – recepta na trafną metamorfozę

W różnorodnych konfiguracjach obrazów tryptykach, kwadraptykach na płótnie canvas oraz kompozycjach pięcioczęściowych zw. obrazami pentapatykami kryje się wachlarz wyborów ułatwiających dokonywanie estetycznych sztuczek.

Warianty ułożenia takie jak: ząb, piramida, schody, prostokąt - podkreślają elegancję, symetrię, spokój i szlachetność symetrii w aranżacji. Świetnie wpisują się w rytm ułożenia schodów na klatce schodowej, ścianę szczytową nad łóżkiem lub skos w pokoju nastolatka na poddaszu.

Ułożenie paneli w stylu equalizer daje estetyce wnętrza moc reaktora jądrowego. Nierówny i dynamiczny układ obrazu na ścianie wzbogaci spragnione nowoczesności wnętrze w stylu industrialnym, modernistycznym i minimalistycznym.

Choć nieco węższe i mniejsze, Drukowane na płótnie tryptyki to obrazy, które oferują moc zaskoczeń dla widza, i przy okazji pomogą nam rozwiązać problemy z aranżacją niewielkich pomieszczeń, wąskich ścian, czy wnęk ,zakamarków domu, spoczników nad schodami.

Szerokie spectrum wzorów w kolekcji współczesnych obrazów xxl by Feeby daje tobie swobodę odkrycia najciekawszych kolorów i wzorów, którym podsycisz żar w stylizacji ściany. Znajdziesz tutaj liczne energetycznie i romantyczne pejzaże w stylu morskim, apetyczne martwe natury do kuchni, radosne kompozycje do pokoju dziecka, abstrakcyjne miraże, a także szykowne portrety kobiece w stylu glamour. Obrazami na płótnie zagrasz wnętrzem każdą koncertową melodię w dobrej gamie emocji.

Skąd wzięły swój początek nowoczesne obrazy wieloczęściowe?

Nowoczesne obrazy dzielone na płótnie to skutek twórczych poszukiwań artystów i rzeźbiarzy, poszukujących przez wieki inteligentnych sposobów na ożywienie wnętrz kościołów, kaplic. Rozkładany w trakcie mszy ołtarz zw. tryptykiem bądź pentaptykiem wzbudzał ciekawość u wiernych, widzów. Za pomocą sztuki obraz w ołtarzu opowiadał osobom niepiśmiennym o prawdach wiary i Bogu. Pojawiające się przed oczami kolorowe sceny wywoływały wiele emocji – szczególnie te pokazujące Sąd Ostateczny, Ukrzyżowanie. Dekoracje średniowiecznych pentaptyków i poliptyków znajdowały się z obu stron skrzydeł w tzw. Kwaterach. Zupełnie inne i ciekawe historie opowiadał awers, zaś inne przekazywane były w trakcie - dynamiczne, barwne i dramatyczne. Dzisiejsze obrazy tryptyki i pentaptyki na płótnie tylko podziałem na części przypominają średniowieczne ołtarze. Ich tematyka jest rozległa i dotyka rozmaitych obszarów stylistycznych. Wiele z modnych trendów i nurtów spotkasz w poniższej kolekcji by Feeby.

Obraz xxl na drukowany na płótnie – wysoka jakość, która kusi kolorem

Co przykuwa uwagę w nowoczesnych ozdobach ścian takich jak obrazy cztero i pięcioczęściowe ? Prezentują się jako jednorodna, doskonała całość, mimo iż jest to kilka osobnych modułów. Za estetycznym wrażeniem kryje się fakt, iż każdy  pojedynczy panel ma zadrukowane krawędzie . W ten sposób cały zespół części obrazu z oddali, i z bliska wygląda jednorodnie. Rozmaite formaty i tematyczne wariacje dają Tobie pełnię swobodę wyboru. Wszelkie detale i szczegóły na obrazach xxl powstają dzięki profesjonalnej metodzie wydruku na płótnie canvas, którego optymalna gramatura 260 g/ m kw zapewnia mu odporność na zagniecenia i deformacje. Satynowa powierzchnia na całości kompozycji, oraz krawędziach bocznych pochłania wszelkie refleksy, i pozwala cieszyć się głębią koloru w każdych warunkach oświetleniowych. Płótno jest zawijane na solidne krosno z MDF. Całościowe, artystyczne opracowanie obrazów canvas wieloczęściowych nadaje im estetyczny, efektowny wygląd na ścianie bez konieczności oprawiania. Dlatego możesz dokonać szybkiej metamorfozy już po otrzymaniu przesyłki Obrazy kilkuczęściowe sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby – to wyborna opcja upominku dla prawdziwego estety oraz pomysł na prezent na każda okazję typu parapetówka, ślub, urodziny, jubileusz.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 1414 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->