Filtry

Rozmiar
Kolekcja
Temat
na stronę

Wieszaki ozdobne

Wystrój w najlepszym porządku - co potrafią nowoczesne wieszaki ścienne?

Daj przedmiotowi odpowiedni wygląd, a stanie się najlepszym przyjacielem Twojej codzienności...Czy wieszak na ubrania i drobiazgi może być wyjątkowy? Tak, jeśli posiada odpowiedni wygląd, kształt i kolor. Zobacz co się dzieje , gdy  łączysz go z dekoracją ścienną. Wówczas p...

Wystrój w najlepszym porządku - co potrafią nowoczesne wieszaki ścienne?

Daj przedmiotowi odpowiedni wygląd, a stanie się najlepszym przyjacielem Twojej codzienności...Czy wieszak na ubrania i drobiazgi może być wyjątkowy? Tak, jeśli posiada odpowiedni wygląd, kształt i kolor. Zobacz co się dzieje , gdy  łączysz go z dekoracją ścienną. Wówczas przestaje być zwyczajnym elementem wyposażenia przedpokoju. Staje się niebanalnym meblem z prawdziwym obrazem. Dzięki niemu wnętrze pięknieje w oczach domowników i gości.   Każdy powrót do domu, wyjście do pracy lub szkoły, wizyta w garderobie sprawią Tobie przyjemność. Nadrukowane  na wieszakach kolorowe kompozycje, inspirujące treści z wesołym podtekstem uprzyjemnią Tobie dzień już od poranka.  Koniec z biegającymi po pokoju swetrach, apaszkach, koralach i kluczach. Twoje rzeczy poznają miejsce w szeregu na ścianie, a Ty zobaczysz aranżację wnętrza w najlepszym porządku i zupełnie nowej odsłonie. 

Czas i ład pod kontrolą  - dekoracyjny wieszak z zegarkiem do każdego wnętrza

Zdarza ci się zasiedzieć u znajomych, albo zapomnieć o ważnym spotkaniu? Z myślą o spóźnialskich i marzycielach, stworzyliśmy linię  ozdobnych wieszaków  z zegarem. Podłużny kształt pozwala je łatwo wpasować w wolne miejsce na ścianie np. pomiędzy meblami, lub nad biurkiem. Intrygujący nadruk przykuwa wzrok, więc kontrolujesz czas, bo wiesz która jest godzina. Uporządkujesz i zaplanujesz wszystko ,co chcesz, i jeszcze nacieszysz oczy kolorowym motywem. Wbudowany mechanizm zegarowy kryje się w głębokości ramki MDF, dlatego wieszak stanowi stuprocentową ozdobę, która sprosta wszystkim dylematom związanym z doborem odpowiednich dekoracji do domu  lub biurowego wnętrza. Dostępność różnych wariantów kolorystycznych wieszaków pozwoli ci błyskawicznie znaleźć pasujące wzory i kolory do indywidualnych upodobań.

Stylowy wieszak z obrazem - coś więcej niż mebel do przedpokoju i garderoby....

Kolekcja wygodnych i dekoracyjnych wieszaków wmontowanych w obrazy deco panel uniesie  ciężar Twoich problemów z estetyzacją pustych ścian. W przenośni i dosłownie - bowiem maksymalne obciążenie dla całego obrazu wynosi do 10 kg.  Serię ozdób niebanalnych w stylu  ozdób stworzyliśmy dla ludzi, którzy lubią mieć te niezbędne, i te ulubione rzeczy "pod ręką". Upiększą aranżację Twojego przedpokoju - a wszelkie klucze znajdą się we właściwym miejscu. Jeśli powiesisz  nowoczesny obraz z wieszakiem w kuchni, Twoja kolekcja porcelany/kubeczków zaprezentuje się na nim wybornie i doda wnętrzu stylowego klimatu. Sprawdzi się w roli fantazyjnego organizera na biżuterię do garderoby, lub do powieszenia nad toaletką. Dzięki temu wszystkie ukochane naszyjniki, kolczyki i bransoletki będą idealnie uporządkowane i odpowiednio wyeksponowane. Jeśli od dłuższego czasu myślisz o metamorfozie biura - wybierz grafiki z motywacyjnymi sloganami i zawieszkami. Przyniosą Tobie lub współpracownikom porcję mentalnej energii i uczynią miejsce pracy bardziej komfortowym. Do wyboru masz kilkadziesiąt wzorów i motywów obrazów z wieszakami. Z  łatwością wykreujesz w swoim wnętrzu pożądany efekt dekoracyjny. Możesz wybrać kilka podobnych, lub zupełnie różniących się od siebie stylistyką – każda aranżacja zyska niepowtarzalne akcenty przyciągające uwagę.

Wieszak ozdobny do holu, mieszkania został wykonany w technologii deco panel o wysokim walorze estetycznym. Jest to wydruk na satynowym papierze 200 g/m kw, przyklejony do płyty HDF, wzmocnionej od spodu ramą z MDF o grubości 1,5 cm. Sekretem atrakcyjności jest fakt, iż ww. ramka jest niewidoczna dla widza, a obraz nabiera cech przestrzennych na ścianie - niczym przedmiot 3D.

Każdy obrazek (za wyjątkiem wieszaków z zegarem - które mają tylko 2 zawieszki) wyposażony jest w 5szt. wieszaczków o długości 3,5 cm, górny rząd posiada trzy wieszaki (odległość między sobą 11 cm), dolny rząd posiada dwa wieszaki (w odległości 9 cm). Z tyłu wieszak ozdobny wyposażony jest w dwa wygodne, okrągłe otwory montażowe na haczyki.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 98 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->