Zestawy obrazów

na stronę

Zestawy obrazów

Zgrane duety i zespoły grają kolorami emocji – zestawy obrazów

Jeśli za udanym koncertem kryje się praca dobrze zgranego zespołu – to kluczem do fantastycznej aranżacji wnętrza, są świetnie pasujące do siebie dekoracje. Grają melodyjną, kolorystyczną symfonię na ścianach Twojego domu lub firmy. z mocnym i ostrym rytmem. W taki sposób każde wnętr...

Zgrane duety i zespoły grają kolorami emocji – zestawy obrazów

Jeśli za udanym koncertem kryje się praca dobrze zgranego zespołu – to kluczem do fantastycznej aranżacji wnętrza, są świetnie pasujące do siebie dekoracje. Grają melodyjną, kolorystyczną symfonię na ścianach Twojego domu lub firmy. z mocnym i ostrym rytmem. W taki sposób każde wnętrze w mgnieniu oka może zamienić się w światową, i modną galerię sztuki, lub awangardowy apartament na Manhattanie. Wystarczy wysmakowana kolekcja obrazów w ramie, ewentualnie pasujący stylistycznie do pomieszczenia cykl obrazów drukowanych na płótnie, lub pakiet dekoracji deco block, które przedstawiają ujmujące piękno kwiatów. Obrazy na ścianę w zestawach to prosta i szybka recepta na uzyskanie stylowego wyglądu całego mieszkania, przestronnego korytarza, lub małej kawalerki. Niuansami i formatem przykuwają uwagę. A łączy je tak samo wiele, jak i dzieli….

Połączone barwą, wyróżnione stylem ….obrazy w pakietach do salonu, sypialni i kuchni

W idealnym związku najbardziej pociągają w partnerach podobieństwa i ..różnice. Jednych i drugich nie brakuje w zestawach rozmaitych obrazów, które znajdziesz w poniższej kolekcji. Są dobrane na zasadzie podobieństwa stylowego, kolorystycznego lub motywu przewodniego … W ich relacjach nie brakuje jednak iskierki dysonansów odcieni, wzorów. Te drobne kontrasty wzbogacą Twoją aranżację, uczynią wystrój magicznym i stylowym. Zadziałają jak mieszanka wybuchowa na banalną, pozbawioną życia ścianę w salonie, przedpokoju lub pokoju dziecka. Odczarowanie wrażenia niedostatku w wystroju wnętrza teraz będzie prostsze i przyjemniejsze . Miksowanie kolorystyki dodatków, ozdób z użyciem barw komplementarnych lub przeciwstawnych daje spektakularne rezultaty. Delikatne i pastelowe obrazy z warzywami z letniego ogrodu znakomicie uzupełnią wystrój rustykalnej kuchni. Dwa portrety zbuntowanej nastolatki w modnych ciuchach z pewnością chętnie dotrzymają towarzystwa każdej młodej damie. Klimatyczne ujęcia opuszczonych pomostów i węzłów żeglarskich na przystani to miód na serce każdego miłośnika morza, osoby pasjonującej się żeglugą , dlatego takie motywy w dekoracji ich wnętrz marynistycznych lub Hampton z pewnością będą pożądane i zauważone.

Zabawa w formaty - galerie stylowych obrazów na każdą okazję

Do nowoczesnego mieszkania chętniej wybieramy są designerskie nietypowe dekoracje wnętrza, takie które wyróżniają daną przestrzeń. Natomiast miłośnicy tradycyjnego szyku sięgają z sentymentem po sprawdzone, wprowadzające w przyjemny klimat nostalgii obrazy z widokami lub roślinami. Kolekcja skrojona jest na miarę marzeń i potrzeb obu typów estetów. Wszystkie kompozycje posiadają zróżnicowaną kolorystykę, atmosferę i styl. Zastosowane w nich barwy, motywy charakterystyczne dla modnych trendów. Gotowe propozycje, zostały starannie dobrane przez specjalistów Feeby.pl pod kątem motywów występujących we współczesnych apartamentach, i przemycone do galerii obrazów w stylistyce boho, paryskiej, skandynawskiej i glamour. Po to, aby ułatwić Tobie poprawę estetyki wnętrza w błyskawicznym tempie, bez dylematów, które przynosi proces poszukiwań tych najlepszych w Twoich oczach dekoracji. Podajemy ci na tacy wszystkie najsmaczniejsze potrawy z intrygującej restauracji pod nazwą: funkcjonalne ozdoby ścian. Usiądź wygodnie i skosztuj wzrokiem. Wyobraź sobie jak zmienia się Twój dom lub biuro pod wpływem kolorów.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 142 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->