licencjonowane

Kultowe plakaty z gier i filmów dla fanów i kolekcjonerów

Teraz gorączkowy moment oczekiwania na premierę upłynie miłośnikom kina i gier w znacznie przyjemniejszej atmosferze.. Gadżety takie jak licencjonowane postery z kluczowymi bohaterami znanych filmów, seriali i komputerowych hitów usatysfakcjonują wszystkich wiernych fanów i koneserów gatu...

Kultowe plakaty z gier i filmów dla fanów i kolekcjonerów

Teraz gorączkowy moment oczekiwania na premierę upłynie miłośnikom kina i gier w znacznie przyjemniejszej atmosferze.. Gadżety takie jak licencjonowane postery z kluczowymi bohaterami znanych filmów, seriali i komputerowych hitów usatysfakcjonują wszystkich wiernych fanów i koneserów gatunku. Promocyjne plakaty filmowe z licencją, to dynamiczne i pełne ekscytujących kolorów kompozycje. Ich obecność w domowym lub biurowym wnętrzu ożywi wystrój niczym trzymająca w napięciu scena ze znanej superprodukcji .Największe gwiazdy, idole XX i XXI w. tylko czekają, aby wprost z firmamentu wkroczyć wprost na Twoją ścianę, obsypać aranżację swoim blaskiem . Magnetyzujący James Bond w akcji , nieustraszony Batman rozprawią się z opatrzoną stylizacją ściany jak z największym wrogiem w mgnieniu oka. Klimatyczna sceneria ze zwiastunu nowego sezonu Gry o Tron to równie popularny motyw, które zda egzamin na piątkę z estetyzacji nowoczesnego salonu, sypialni, czy pokoju nastolatka. Żywe barwy i uniwersalne kolory ramek dają nieograniczone warianty wykorzystania ozdób do uzyskania efektu świeżej, drapieżnej estetyki w pomieszczeniach, o różnym przeznaczeniu. Gamerom dedykujemy postery z najpopularniejszych serii Minectraft i Assasin Creed, Odważnym i uwielbiającym erotyczny flow w swoim otoczeniu polecamy kolekcję plakatów zaczerpniętych z magazynów dla panów.

Sportowe plakaty licencjonowane - niebanalna ozdoba ściany

Pasjonujesz się futbolem w praktyce lub jako wierny kibic przed telewizorem? Wydarzeniom piłkarskim towarzyszy wiele emocji, a tych nie brakuje zarówno na stadionie, jak i w plakatach z czołowymi reprezentacjami piłkarskimi. Fantastyczne osobowości, niezwykła kolorystyka i kompozycje oryginalnych posterów sportowych przeniosą Cię w atmosferę panującą na stadionach w trakcie UEFA i FIFA. Urozmaicą wystrój ściany jako pojedyncza ozdoba, a także w zgranym zespole jako galeria. Możesz je ze sobą łączyć na różne warianty i obrazy - komponując np. plakaty o obrazy wieloczęściowe o tematyce sportowej. Zadziałają jak celny rzut i wygrają dla ciebie decydujący mecz o perfekcyjną aranżację w stylu prawdziwego kibica.

Bohaterowie znanych kreskówek na posterach w ramie - bajeczna dekoracja dziecięcego pokoju

W kolekcji licencjonowanych plakatów czekają kolorowe niespodzianki dla najmłodszych. Bajeczne i stylowe plakaty dla dziewczynek i chłopaków z Minionkami , filmami Disneya (Kraina Lodu), Mickey Mouse. Z pomocą  unikalnych plakatów sprawisz, że w azylu Twojej pociechy zapanuje magiczna i czarująca atmosfera..

Bajkowe i filmowe plakaty Disneya łatwo dostosujesz do stylu aranżacji - sprawdzą się w klasycznych i nowoczesnych , designerskich wnętrzach. Profesjonalna technologia wydruku zapewnia im długowieczność i pełnię estetyki wizualnej w każdej z odsłon. Matowy papier z satynowym wykończeniem pochłania słońce i światło, dlatego nadruk pokazuje pełnię barw w każdych warunkach. Optymalna gramatura 200 g/ m kw czyni papier trwałym, odpornym na zagniecenia nośnikiem artystycznych wariacji. Przyklejony do płyty i umieszczony w nowoczesnej, prostej ramie z zawieszką jest dekoracją gotową do powieszenia od razu , po rozpakowaniu. Ramy plakatów licencjonowanych z filmów i gier dostępne są w czterech modnych kolorach do wyboru - białym, czarnym, naturalnym i białym. Odcień ramki działa jak ster - łatwo dopasujesz plakat do aranżacji, gustu, lub przełamiesz opatrzoną tonację w pożądanym kierunku.

Poster chętnie zajmie miejsce nie tylko na ścianie blisko Ciebie. Chętnie podeprze ścianę, spocznie na biurku, komodzie, półce na dekoracje. Z przyjemnością pozwoli zapakować się jako prezent dla bliskiej osoby…Uwielbia zaskakiwać swoim przekazem nie tylko Ciebie..

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 48 elementów
Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl