Wybrane dla Ciebie

Wyjątkowy plakat - abstrakcja w Twoim wnętrzu

Abstrakcja od łacińskiego abstractio znaczy oderwanie. Choć wydaje się nam niezwykle nowoczesna, tak naprawdę istniała od zawsze. Plakat abstrakcyjny to taki, który jest pozbawiony wszelkich cech ilustracyjności, a artysta nie stara się naśladować natury. Sztuka abstrakcyjna jest nazywana sztuką nieprzedstawiającą, niefiguratywną. Widzimy linie, plamy i punkty, ale w warstwie znaczeniowej obraz abstrakcyjny może mieścić wszystko – emocje, rozważania albo po prostu zabawę formą. Ty też pozwól sobie na dobrą zabawę i nie bój się eksperymentów! Plakat – abstrakcja to wyjątkowa propozycja do Twojego wnętrza. Z pewnością przypadnie do gustu nietuzinkowym, odważnym osobom, które kochają niebanalne aranżacje. Plakat abstrakcyjny Feeby to propozycja do salonu, sypialni, a nawet kuchni czy łazienki. Odrzućmy konwenanse i przy wyborze plakatu abstrakcyjnego do domu kierujmy się przede wszystkim osobistymi upodobaniami.

Ciekawy plakat - geometria dla miłośników minimalizmu

Dla miłośników wnętrz utrzymanych w stylu minimalistycznym i plakatu – geometria będzie idealnym rozwiązaniem. Tego typu przestrzenie stanowią idealne wręcz tło dla sztuki dekoracyjnej. Surowe białe ściany, chłodne szarości, beton lub cegła pozwalają plakatowi abstrakcyjnemu z motywem geometrycznym grać pierwsze skrzypce i sprawiają, że sztuka jest odpowiednio wyeksponowana. Najważniejsze, by obraz abstrakcyjny do nas przemawiał. W sklepie internetowym Feeby na pewno znajdziesz plakat – abstrakcję, który trafi w Twoje gusta. Przy wyborze obrazu powinniśmy wziąć pod uwagę kolorystykę wnętrza, które urządzamy. Jeżeli zależy nam na utrzymaniu jednolitej tonacji, zdecydujmy się na abstrakcję, która kolorystycznie koresponduje ze ścianami. Jeżeli chcemy, by obraz wybił się na pierwszy plan i przykuwał uwagę będąc wyraźnym dekoracyjnym akcentem, postawmy na kontrast albo nasycone barwy plakatu abstrakcyjnego w sąsiedztwie stonowanych ścian. Ciekawy plakat – geometria to kompozycja kół, kwadratów, rombów, prostokątów. Plakat abstrakcyjny z figurami geometrycznymi w roli głównej może wyglądać niezwykle intrygująco w Twoim wnętrzu. Jeśli poszukujesz wyjątkowego plakatu, geometria będzie strzałem w dziesiątkę!

Oderwanie od rzeczywistości - plakat abstrakcyjny do Twojego domu

Plakat abstrakcyjny to propozycja dla osób o otwartych umysłach, które nie lubią utartych ścieżek. Obrazy abstrakcyjne przemawiają do nich, bo wciąż można czytać je i interpretować na nowo. Nie pozwalają przejść obok siebie obojętnie, a dobrze dopasowane do naszych upodobań – niezmiennie hipnotyzują. Do wyboru mamy proste, geometryczne kształty utrzymane w czerni i bieli lub intensywnych kolorach. Nowoczesny efekt, jaki potrafi wywołać plakat abstrakcyjny uwydatnimy sięgając po nietypowe formy np. obrazy XXL czy wieloczęściowe – tryptyki i pentaptyki. Niewątpliwie trafią w gust osób, które cenią nieszablonowe rozwiązania. W ofercie Feeby znajdziemy zarówno plakat abstrakcyjny, jak i obraz na płótnie oraz panel dekoracyjny. Wielkoformatowe obrazy abstrakcyjne w prosty sposób pozwolą zapełnić puste miejsce na ścianie naszego salonu czy sypialni, a jednocześnie zapewnią wyjątkowy efekt. To wciąż mało powszechne rozwiązanie, dzięki któremu nasze wnętrza wyróżnią się spośród innych, będą dumą gospodarzy i zachwycą gości.

Plakat abstrakcyjny zgodny z Twoimi upodobaniami

Bez względu na to który plakat – abstrakcję wybierzesz, możesz liczyć na jego piękną i ciekawą ekspozycję. Wyjątkowość plakatu abstrakcyjnego wydobywa nadrukowane na plakat białe passe passe partout. Dzięki takiej oprawie obraz zyskuje efekt głębi i jest lepiej wyeksponowany. Taki zabieg dodaje plakatom fotograficznym elegancji i sprawia, że na naszych ścianach prezentuje się wyjątkowo wytwornie. Każdy plakat czy to abstrakcyjny lub botaniczny czy filmowy jest drukowany na satynowym papierze wysokiej jakości i dostępny w różnych rozmiarach. Efekt podkreśla również elegancka rama, która występuje w czterech kolorach do wyboru: białym, czarnym, naturalnym albo kolorze ciemnego drewna.

    • Rejestracja

    Załóż nowe konto

    Masz już konto?
    Zaloguj się lub zmień hasło