Plakaty dla nastolatków

Wybrane dla Ciebie

Plakat dla nastolatka – jak urządzić młodzieżowy pokój

Rodzic, który chce pomóc urządzić pokój swojemu dorastającemu dziecku musi wcielić się nie tylko w rolę projektanta i dekoratora wnętrz, ale również dyplomaty i psychologa. Młodzi ludzie, którzy wkraczają w dorosłość mają już swoje zdanie i warto im pokazać, że się z nim liczymy. Jeśli otworzymy się na jego opinie, możemy wypracować kompromis, który zadowoli obie strony. Pomagając nastolatkowi w aranżacji wnętrza, wybierając meble, dekoracje i plakaty dla nastolatków starajmy się powstrzymać od bycia apodyktycznym i wsłuchajmy się w jego potrzeby. Realizując projekt pokoju dla nastolatka weźmy pod uwagę jego osobowość, styl życia i zainteresowania.

Intrygujące plakaty na ścianę dla nastolatków – pop art i street art

Bez względu na to w jakim stylu jest urządzony pokój młodzieżowy– skandynawskim, nowoczesnym, minimalistycznym czy modnym stylu boho – dopełnieniem jego aranżacji będą stylowe dodatki, takie jak plakaty dla nastolatków. Żywiołowa młodzież z pewnością chętnie sięgnie po obrazy w stylu pop art. Intensywne kolory i motywy popkultury przyciągną wzrok i będą stanowić wyraźny akcent w pokoju. Dobrym pomysłem będzie stworzenie całej kompozycji z plakatów dla nastolatków - reprodukcji jednego artysty np. kultowego Andy’ego Warhola i umieszczenie ich na różnych ścianach. W pokoju nastolatka sprawdzi się również street art i prace ikony tego stylu – Bangsy’ego. Młodzi idealiści chętnie sięgną po plakaty na ścianę dla nastolatków, które są ważnym głosem w publicznej dyskusji na temat sytuacji na świecie – Pokojówkę, Ekonomię czy Ulicznego bojówkarza rzucającego bukietem kwiatów.

Plakaty dla nastolatków – propozycje dla dziewczyn i chłopaków

Choć staramy się nie ulegać stereotypom, bierzemy pod uwagę fakt, że damskie i męskie gusta mogą się różnić. Dorastające dziewczyny aranżując swoje pokoje chętnie sięgają po style inspirowane shabby chic czy boho i wybierają plakaty dla nastolatków z motywami piór, łapaczy snów, ptaków i roślin. Płeć piękna wśród obrazów i plakatów dla nastolatków często wybiera mody motyw liścia palmy, bananowca lub monstery. Panowie nierzadko decydują się na plakat dla nastolatków z motywem mangi i plakaty filmowe albo te przedstawiające ulubione gwiazdy sportu.

Niezależnie od płci naszego nastoletniego dziecka, często decydujemy się na urządzenie pokoju w stylu skandynawskim. Na dobre wpisał się już we wnętrzarskie kanony i od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Do tego typu wnętrza doskonale będą pasować plakaty na ścianę dla nastolatków z napisami. Mogą być motywacyjnymi sentencjami albo manifestem i wyrazem poglądów. Są proste i surowe w swojej estetyce pozostawiając duże pole do popisu, jeśli chodzi o tworzenie kompozycji i galerii obrazów. Możemy je dowolnie miksować z obrazami i plakatami dla nastolatków przedstawiającymi wielkie metropolie, krajobrazy czy zwierzęta.

Jakość przede wszystkim – plakat dla nastolatka od Feeby gwarancją bezpieczeństwa

Jeśli nie wiesz jaki plakat dla nastolatka wybrać, zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta chętnie pomoże, odpowiadając na Twoje pytania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży home decor konsultanci Feeby z powodzeniem doradzają w zakupie dekoracji.

Nie musisz się obawiać taśmy klejącej na ścianach! Plakaty dla nastolatków jak i plakaty dla chłopca czy plakaty dla dziewczynki od Feeby mają klasę. Efekt daje elegancka rama, która występuje w czterech kolorach do wyboru: białym, czarnym, naturalnym albo kolorze ciemnego drewna.

W kwestii bezpieczeństwa nigdy nie idziemy na kompromisy! Szczególnie jeśli chodzi o nasze dorastające dzieci. Nie owijajmy w bawełnę – nastolatki bywają nieobliczalne. Dlatego musimy wyjść naprzeciw ich szalonemu stylowi życia i zadbać o wysoką jakość obrazów i plakatów. Kupując plakat dla nastolatka możemy być pewni, że otrzymamy solidny produkt. Wybraną przez Ciebie grafikę drukujemy stosując nowoczesne plotery oraz nieblaknące atramenty żelowe, które są pozbawione toksyn i zapachu. Nasze dzieci, bez względu na wiek, zasługują na troskę.

    • Zarejestruj się