Modny plakat - mapa świata dla miłośników podróży

Kochasz przygody i wciąż ciągnie Cię w nieznane? Każdą wolną chwilę spędzasz na podróżach, a wciąż obawiasz się, że nie starczy Ci życia, żeby zobaczyć wszystko, o czym marzysz? Na Twojej liście upragnionych miejsc do zwiedzenia wciąż pojawiają się nowe pozycje? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, jesteś w odpowiednim miejscu. Na Twojej ścianie nie może zabraknąć plakatu – mapa świata od Feeby.

Nowoczesne plakaty w ramie pozwalają udekorować każde pomieszczenie. Świetnie prezentują się w salonie, gdzie zdradzają zamiłowanie do podróży domowników, ale również w sypialni i przedpokoju. Mapa świata – plakat na ścianę to dobry pomysł na aranżację biura. Nie tylko będzie estetyczną ozdobą, ale również potwierdzeniem tego, że jesteś otwarty na świat i prowadzisz interesy zgodnie z uniwersalnymi zasadami. Plakat – mapa świata to strzał w dziesiątkę zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i komercyjnych.

Mapa świata - plakat na ścianę – różne style

W ofercie Feeby na pewno znajdziesz plakat – mapę świata, która pasuje do wystroju Twojego wnętrza. Minimaliści zachwycą się czarno-białymi mapami, które doskonale wpisują się w surową stylistykę pomieszczenia o wąskiej palecie barw. Czarno-biała mapa świata – plakat na ścianę świetnie prezentuje się na betonie i strukturze cegły. Wielokolorowy plakat - mapa świata wpasuje się we wnętrze urządzone w stylu pop art, dla miłośników stylu vintage mamy natomiast mapy świata na postarzanych deskach, które będą świetnym uzupełnieniem aranżacji. W Feeby każdy znajdzie coś dla siebie. Również marzyciele. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy mapę skarbu z kompasem, która stanowi niezwykle intrygującą dekorację ścienną.

Wielbicielom geografii i kartografii z pewnością przypadną do gustu również mapy i plany miast utrzymane w czarno-białej tonacji. To nie tylko wyglądająca niezwykle estetycznie dekoracja ścienna, ale również ściąga i inspiracja. Widok na plan ukochanego miasta, który zobaczymy tuż po przebudzeniu skłoni nas do kolejnych wypraw i eksplorowania miasta, w którym wciąż pozostaje coś do odkrycia. Plakat mapa świata, mapa miasta czy plan miasta to prawdziwa gratka dla złaknionych przygód globtroterów.

Mapa świata – plakat do kolekcji

Wyjątkowość plakatu – mapa świata wydobywa nadrukowane na plakat passe passe partout. Dzięki takiej oprawie obraz zyskuje efekt głębi i jest lepiej wyeksponowany. Taki zabieg dodaje plakatom elegancji i sprawia, że na naszych ścianach prezentują się wyjątkowo estetycznie.

Plakaty możesz ze sobą zestawiać i tworzyć autorskie kompozycje. Dzięki temu uzyskasz naprawdę wyjątkową dekorację ścienną. Nie bój się eksperymentować i zestawiaj plakat – mapę świata z fotografiami swoich ulubionych miejsc, które udało ci się zrobić w podróży. Możesz również skorzystać z bogatej propozycji Feeby, gdzie nie brakuje plakatów przedstawiających najpiękniejsze miasta i krajobrazy na całym świecie.

Mapa świata dla dzieci - plakat edukacyjny

Plakat mapa świata dla dzieci to świetny pomysł, by zarazić swoich podopiecznych miłością do podróży. To jednocześnie doskonała pomoc edukacyjna. Kolorowy plakat – mapa świata zachęci do tego, by nauczyć się nazw kontynentów czy dowiedzieć się gdzie leżą poszczególne państwa, pasma górskie, morza, rzeki i oceany. Ułatwi to z pewnością obrazkowa mapa świata – plakat. Takie obycie się z mapą może być początkiem wielkiej przygody! Mapa świata dla dzieci – plakat, obraz czy deko panel to doskonały prezent. Nie tylko w prosty sposób zapełni ścianę w pokoju dziecięcym, ale również stanie się inspiracją i pretekstem do zabawy. Nastolatek może zaznaczać na plakacie – mapie świata miejsca, które już odwiedził. Przeglądanie mapy może stać się prawdziwą przyjemnością.

W kwestii bezpieczeństwa nigdy nie idziemy na kompromisy! Szczególnie jeśli chodzi o nasze dorastające dzieci. Stawiamy na estetykę i jakość, ale równie istotne jest dla nas bezpieczeństwo. Wybrany przez Ciebie plakat – mapę świata dla dzieci drukujemy stosując nowoczesne plotery oraz nieblaknące atramenty żelowe, które są pozbawione toksyn i zapachu. Nasze dzieci, bez względu na wiek, zasługują na troskę.

  • Zarejestruj się