Plakaty Londyn

Wybrane dla Ciebie

Plakaty - Londyn to zawsze dobry pomysł

Audrey Hepburn, która wciela się w główną bohaterkę „Śniadania u Tiffany’ego” twierdziła, że „Paryż to zawsze świetny pomysł”. Naszym zdaniem to samo dotyczy Londynu. Obraz, plakat w ramie czy deko panel z wizerunkiem tego miasta to świetna dekoracja do Twojego domu. Jeśli kręcą Cię podróże, uwielbiasz bywać w wielkich miastach albo podzielasz naszą fascynację architekturą, wybór powinien paść na plakaty na ścianę – Londyn. Dekoracje z wizerunkiem tego miasta będą świetnie prezentować się w salonie, kuchni, pokoju gościnnym, a nawet przedpokoju czy łazience. Dzięki nim wprowadzisz do swojego wnętrza energię i dynamikę wielkiego miasta i dasz wyraz swojej żywiołowości. W Feeby znajdziesz nie tylko panoramę miasta, ale również znane na całym świecie kultowe elementy architektury jak np. Big Ben czy Tower Bridge. Proponujemy również plakat Londyn w bardziej romantycznym wydaniu. Zakochana para spacerująca w deszczu z czerwonymi parasolkami to interesujące rozwiązanie na ścianę w salonie.

Urokliwy Londyn - plakat do Twojego domu

Przed Tobą ogromny wybór i szeroka paleta możliwości. Na Feeby czekają charakterystyczne dla Londynu taksówki, czerwone budki telefoniczne i dwupiętrowe autobusy. Londyn to multikulturowe miasto, które od lat przyciąga rzesze turystów z całego świata. Swoje miejsce na ziemi znajdują tu ludzie z najodleglejszych miejsc naszego globu i zostają na lata. Plakaty na ścianę Londyn czerpią z tej mieszanki kultur, obyczajów i osobowości pełnymi garściami. Ty też możesz zainspirować się różnorodnością! Doskonałym pomysłem będzie stworzenie niezwykle modnej galerii prac. Plakaty Londyn możesz zmiksować z obrazami czy deko panelami. W taki sposób powstanie ciekawa dekoracja na ścianę i indywidualna kolekcja, która będzie wyrazem Twojej fascynacji tym kolorowym, choć deszczowym miastem.

Służbowa wersja Londynu - plakat do biura

Plakaty Londyn to również doskonała propozycja do Twojego biura. Dynamika, jaka kieruje miastem będzie inspiracją dla pracowników i pobudzi do działania. Pęd wielkiego miasta nie tylko fascynuje, ale również mobilizuje do aktywności. Plakat Londyn może stać się wizytówką siedziby firmy i charakterystycznym motywem, dzięki któremu zostaniemy zapamiętani. Plakaty na ścianę Londyn będą dobrze prezentować się w holu, recepcji, otwartej biurowej przestrzeni czy gabinecie. Będą również świadectwem otwarcia firmy na świat i nowatorskie rozwiązania, a także kulturę biznesu, jaka panuje w londyńskim City. W sklepie Feeby znajdziesz nie tylko plakaty Londyn, ale również obrazy jednoczęściowe i wieloczęściowe, na których grafika została podzielona na segmenty. Tryptyki, pentaptyki i inne obrazy dzielone to dekoracje idealne na dużą ścianę.

Ciekawe plakaty - Londyn na mapach i obrazach z napisami

Twoje wnętrze jest urządzone w minimalistycznym stylu? Unikasz nadmiaru dekoracji i kolorów? Przytłaczają Cię zbędne ozdoby? W tym przypadku doskonałym rozwiązaniem będą niezwykle modne plakaty – Londyn na mapach oraz plan londyńskiego metra. Te plakaty Londyn są utrzymane w czarno-białej kolorystyce i urocze w swojej prostocie. Co istotne, nie trzeba zmieniać aranżacji pokoju ani koloru ścian, bowiem surowe, czarno-białe plakaty Londyn idealnie wprost wkomponują się w każdy wystrój i będą pasować do ścian o dowolnej tonacji – zarówno utrzymanej w zgaszonych, jak i mocno nasyconych barwach.

Sięgając plakaty na ścianę Londyn bądź plakat Nowy Jork czy też plakat Paryż od Feeby możesz być pewien najwyższej jakości. Każde zamówienie przygotowujemy indywidualnie. Dokładamy starań, by były doskonale zabezpieczone i zapakowane w solidny karton. Nie mamy stanów magazynowych, dzięki czemu nasze produkty nie są narażone na uszkodzenie podczas przechowywania czy zabrudzenie. Stawiamy na solidność, dzięki czemu naszymi plakatami Londyn możesz cieszyć wzrok przez długie lata. Żebyś czuł się zabezpieczony, w pakiecie masz dwanaście miesięcy gwarancji.

    Kategorie

    Aktywne filtry (0)

    • Zarejestruj się