Plakaty las

Wybrane dla Ciebie

Magiczne pejzaże, urokliwe widoki, plakaty las idealnie komponują się z każdą aranżacją

Natura ma to do siebie, że działa kojąco, wycisza i pozwala odetchnąć od codziennego zgiełku i zabiegania. Zieleń działa łagodząco na nerwy i stres, dlatego tak dobrze relaksujemy się na świeżym powietrzu, wśród natury. Niestety nie codziennie możemy sobie pozwolić na wycieczkę po lesie, z pomocą przychodzą wtedy plakaty las. Możesz cieszyć się majestatycznymi widokami lasu i zieleni zawsze przy sobie, w ulubionym pokoju. Dzięki temu możesz cieszyć się na co dzień zapierającymi dech w piersi leśnymi krajobrazami. Realistyczne zdjęcia i malownicze pejzaże, które są dostępne na Feeby, są przeróżne - od surowych i nieodkrytych lasów za mgłą, po artystyczne ujęcia drzew. W plakaty las dominują zazwyczaj ciemne kolory, takie jak szarość, czerń, ale pełne są też pięknej zieleni, ciemnej i jasnej, która ma bardzo pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. Plakat las jest świetnym dodatkiem do każdego pomieszczenia - od korytarza, przez salon, aż po sypialnię i gabinet.

Plakat las, naturalna aranżacja ścienna

Modne plakaty las pojawiają się w różnych przestrzeniach. Plakaty z motywem drzew rewelacyjnie prezentują się w salonie i pokoju nastolatka. Dzięki swojej przestrzenności mogą świetnie powiększyć optycznie wnętrze i sprawiają, że nabiera ono wielowymiarowości. W wielu aranżacjach zatem plakaty las będą również idealne do korytarzy czy łazienek. Zaskakują realistycznymi kolorami, choć w ofercie Feeby znaleźć można również propozycje nieco bardziej abstrakcyjne.

Plakaty przedstawiające ujęcia lasu, rzeki, dżungli czy plakaty nieba są wyraźne i dzięki temu realistyczne. Nie zabraknie jednak również różnych grafik oraz zdjęć obrazów, które będą imitować na ścianie prawdziwą galerie niczym z muzeum. Plakat las pozwala się wyciszyć i nabrać dystansu do rzeczywistości. Plakaty las to tajemnicze, nieco magiczne obrazy, które pozwalają w domu mieć odrobinę tego, co kojarzy się z sielskim urlopem poza miastem.

Rewelacyjne plakaty z lasem wprowadzają niezwykły klimat do salonu, sypialni, biura i wszędzie tam, gdzie jest potrzeba bliższego kontaktu z naturą. Motyw drzew pojawia się przede wszystkim w trendach skandynawskich, choć jest równie chętnie wybierany do wnętrz stylizowanych na rustykalne. Piękne krajobrazy, energetyczne lub nieco mroczne kolory pozwalają zmysłom odpocząć. Plakaty las świetnie wyglądają w pojedynczej lub ujednoliconej aranżacji. Z powodzeniem stają się również jednym z elementów galerii, fantastycznie współgrają z dekoracjami z inspirującymi napisami, botanicznymi plakatami, geometrycznymi figurami czy też motywem dzikich zwierząt. Dzięki temu każde wnętrze nabierze niezwykłego, niepowtarzalnego i indywidualnego charakteru.

Plakaty las, spowodują, że każde nudne wnętrze niemal od razu nabierze nowych kolorów i energii. Drzewa tak wysokie, że czubkami dotykają chmur, oprócz walorów estetycznych, pozwala delikatnie zmanipulować wielkość przestrzeni. Przepiękny plakat las optycznie powiększy i podwyższy wnętrze. Chcąc uzyskać efekt szerokiego, dużego wnętrza, zdecydujmy się na las brzozowy, bądź krajobraz lasu we mgle. Małe pokoje można naturalnie rozjaśnić i rozświetlić plakatami z motywem promieni słonecznych przenikających przez korony drzew. Bogate i nastrojowe plakaty las wspaniale odświeżą każdą aranżację, pełniąc w niej rolę wyrazistego oraz modnego akcentu.

Plakat las we mgle, mistyczny dodatek do wnętrza

Odrobina tajemnicy we własnym mieszkaniu? Taki efekt można osiągnąć poprzez plakat las we mgle. Doda aranżacji, baśniowego charakteru. Plakat może zawisnąć w niemal każdym pomieszczeniu. Do aranżacji biura wniesie odrobinę naturalności, odciąży minimalistyczny salon, z kolei w pokoju nastolatka będzie stanowić oryginalne nawiązanie do książkowych historii fantasy. Sypialnia to idealne miejsce, w którym taki plakat las we mgle może się znaleźć. Nasze oczy odpoczną przed snem. Plakaty las, to propozycja skierowana zarówno do wnętrz nowoczesnych i zaaranżowanych w nurcie skandynawskim, jak i do wnętrz rustykalnych, folkowych oraz tradycyjnych.

    • Zarejestruj się