Plakaty religijne - tradycja chrześcijańska w nowoczesnej odsłonie

  Dekoracje z motywem sakralnym to idealna ozdoba każdego chrześcijańskiego domu, a także doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Jeżeli chcesz, by zyskał on nowoczesną odsłonę, postaw na stylowy plakat. Anioł Stróż, Matka Boska czy Jezus Chrystus spoglądający ze ściany na domowników będą czuwali nad ich bezpieczeństwem i przypominali o ważnych, chrześcijańskich wartościach.

  Plakaty religijne na Feeby dostępne są w różnych wersjach. Jako reprodukcje słynnych obrazów, jak “Ostatnia Wieczerza” Leonarda Da Vinci czy popularne portrety świętych, obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, modlący się Jezus czy Jan Paweł II z różańcem. Znajdziesz też interpretacje sakralnych motywów, wykonane przez naszych artystów. Naszym zdecydowanym bestsellerem jest natomiast plakat “Jezu ufam Tobie”, który stanowi idealną pamiątkę komunii świętej czy pierwszego chrztu. To piękna ozdoba pokoju dziecka i przypomnienie ważnych uroczystości.

  Każdy plakat religijny dostępny jest w kilku rozmiarach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz ten, którego potrzebujesz. Dostępne są także różne formaty: kwadrat, poziomy lub pionowy prostokąt. Z łatwością dopasujesz więc dekorację do swojego wnętrza - czy będzie to ściana w salonie, miejsce nad łóżkiem w sypialni czy niewielki kawałek powierzchni w przedpokoju. Dysponujesz większą powierzchnią? Być może sprawdzą się na niej plakaty religijne w formie małej, stylowej galerii? Dobierz różne formaty i rozmiary, a z pewnością stworzysz na własnej ścianie przyciągające wzrok dzieło sztuki.

  Plakat religijny w ramie czy bez?

  Po wyborze motywu oraz rozmiaru pozostaje jeszcze jedna decyzja: wybór dekoracji w ramie czy bez. W obu przypadkach otrzymujesz ozdobę wysokiej jakości, odporną na blaknięcie czy żółknięcie. Każdą z nich drukujemy na satynowym papierze na nowoczesnych ploterach i przy użyciu innowacyjnych atramentów UVgel. Jeśli chcesz jednak, by Twój plakat religijny zachwycał atrakcyjnym wyglądem i solidnym wykonaniem, postaw na wersję z ramą.

  Możesz wybrać jeden z czterech uniwersalnych kolorów drewnopodobnej okleiny, którą nakładamy na ramę MDF o szerokości profilu 2,5 cm i wysokości 1,6 cm. W zależności od barw panujących w Twoim wnętrzu, możesz zdecydować się na ramę białą, czarną, naturalną albo brązową. Taka okleina bardzo dobrze przylega do tworzywa, zapewniając ramie eleganckie wykończenie, ale również trwałość na lata.

  Dodatkowo, plakaty religijne tak jak i plakaty natury czy inne nasze plakaty w ramie wzmacniamy dzięki nałożeniu druku na płytę HDF o grubości 3 mm. Ten drobny dodatek sprawia, że dekoracja jest idealnie sztywna i zyskuje lepszą trwałość. Możesz powiesić ją na ścianie albo postawić na komodzie lub półce, gdzie będzie cieszyć Twoje oko przez długie lata.

  Walory estetyczne i bezpieczeństwo

  Wybierając plakat religijny chcemy, by dostarczał nie tylko walorów wizualnych, ale także tych duchowych. Nie można zapominać jednak o bezpieczeństwie. W jaki sposób może je zagwarantować plakat? Anioł Stróż nie ma tu nic do rzeczy. Powodem, dla którego nasze plakaty religijne oraz inne dekoracje można bez obaw umieścić w każdym mieszkaniu, są wspomniane już atramenty żelowe. Wytworzone ekologicznie, nie zawierają toksyn i są bezzapachowe. Możesz więc ozdobić nimi pokój dziecka oraz każdą przestrzeń, z której korzystają najmłodsi domownicy czy alergicy.

  Atramenty żelowe zapewniają także wysokie walory estetyczne naszych dekoracji. Plakaty religijne zyskują dzięki nim głębię kolorów oraz ich wierne odwzorowanie w rzeczywistości. Barwy są przy tym odporne na promienie słoneczne oraz panującą w mieszkaniu wilgoć. Wybierając dekoracje na Feeby, otrzymujesz więc jakość i estetykę wykonania, które będziesz cenić przez długi czas.

  Bez względu na to, czy szukasz dekoracji, która odda Twoje wartości i głębię duchowego życia czy szukasz wspaniałej pamiątki dla bliskiej osoby, na Feeby znajdziesz dekorację spełniającą najwyższe wymogi. Sprawdź nasze motywy w tradycyjnej oraz nowoczesnej odsłonie i postaw na jakość klasy premium.

  • Zarejestruj się