Plakaty sportowe – gratka dla zapaleńców, fanów i kibiców

Od dziecka szalejesz na punkcie sportu? Od lat niezmiennie śledzisz losy ulubionego klubu i przeżywasz każdy transfer? Masz idoli w świecie sportu? A może bliska Ci osoba jest sportowym zapaleńcem, fanem i kibicem? W sklepie internetowym Feeby znajdziesz kolekcję plakatów sportowych promujących piłkę nożną, boks, koszykówkę, golf, wyścigi motocyklowe, samochodowe i konne, karate czy taniec. Plakat sportowy to nie tylko portret gwiazdy piłki nożnej. To football w znacznie szerszym ujęciu! Mamy architekturę najbardziej znanych stadionów piłkarskich na świecie, plakaty sportowe z legendarnych akcji, uchwyconych w locie zawodników i piłkę wpadającą do siatki. Dynamiczne ujęcia wprowadzą do wnętrza energię, żywiołowość i dynamikę. Ożywią minimalistyczne wnętrza i tchną w nie ducha sportu.

Plakat sportowy – ogromne pole do popisu

Plakat promujący sport to propozycja do wnętrz utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. To współczesna alternatywa dla obrazów na płótnie. Są drukowane na satynowym papierze wysokiej jakości i dostępne w różnych rozmiarach. Efekt podkreśla również prosta, minimalistyczna rama, która występuje w czterech kolorach do wyboru: białym, czarnym, naturalnym albo kolorze ciemnego drewna.

Ciekawym rozwiązaniem na ścianę są również panele dekoracyjne. Dzięki płycie MDF panel nie przylega bezpośrednio do ściany, a to sprawia wrażenie trójwymiarowości. To strzał w dziesiątkę dla osób, które poszukują ciekawych nowatorskich rozwiązań.

Przed Tobą cała paleta możliwości. Proponujemy klasyczne obrazy na płótnie, plakaty w ramie i panele dekoracyjne. Na osoby szukające nietuzinkowych rozwiązań do swoich wnętrz czekają wielkoformatowe obrazy XXL, a także wieloczęściowe – złożone z trzech lub pięciu elementów. Wszystkie pomysły na wystrój Twojego wnętrza zrealizujesz w sklepie internetowym Feeby!

Miłość do sportu – plakat dla mężczyzny i nastolatka

Każdy mężczyzna marzy o swojej jaskini. Gdy do tych celów udaje mu się zaanektować piwnicę, wydaje się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. To tu mają miejsce wszystkie męskie spotkania przy piwie i meczach. Spełnieniem marzeń jest stół bilardowy, dart czy piłkarzyki. Co wydarzyło się w jaskini, zostaje w jaskini. Ale, żeby mogło się wydarzyć, trzeba stworzyć odpowiedni wystrój. Gry, barek i wygodne sofy to zaledwie baza. Jej uzupełnieniem są zazwyczaj wszelkiej maści kultowe męskie dodatki i gadżety. W tę stylistykę idealnie wpisują się plakaty sportowe. Mecz ogląda się znacznie lepiej przy odpowiedniej oprawie. Na ścianach męskiego pomieszczenia, obok szalików ulubionych klubów, musi znaleźć się miejsce dla plakatu sportowego. Portrety idoli z murawy zagrzewają do kibicowania, a do pomieszczenia wprowadzają męską energię. W takim otoczeniu nie sposób się nudzić! Jeśli Twój mężczyzna ma w domu oazę – miejsce, do którego wstęp mają tylko panowie, na pewno ucieszy się z prezentu w postaci plakatu promującego sport.

Nie inaczej będzie z dorastającym synem. Ma już zapewne swoje sportowe fascynacje – ulubioną dyscyplinę, drużynę, klub. A może sam aktywnie bierze udział w zajęciach sportowych? Plakat sportowy będzie idealnym prezentem na urodziny czy święta i sprawi nastolatkowi wiele radości. Taka dekoracja ścienna będzie nie tylko wyrazem jego pasji, ale również interesującą ozdobą w pokoju, która wprowadza do wnętrza kolor i dawkę pozytywnej energii.

Osobista galeria prawdziwego kibica

Jeśli naprawdę drzemie w Tobie prawdziwy kibic, w Twoim domu nie może zabraknąć plakatu promującego sport, a najlepiej całej mistrzowskiej galerii. Nie bój się zabawy formą i zestawiaj ze sobą różne plakaty sportowe ale i plakaty typograficzne czy plakaty kalendarze, które przypomną Ci o każdym meczu. Stwórz własną niepowtarzalną galerię! W swoim sąsiedztwie świetnie będą prezentować się plakaty z ulubionymi piłkarzami, słynne stadiony, które były świadkami niejednego sukcesu, zdjęcia z boiska przedstawiające najlepsze akcje. W osobistą galerię można również wkomponować szalik ukochanej drużyny. Taka ścienna dekoracja pomoże spersonalizować wnętrze i nadać mu naprawdę wyjątkowego charakteru.

  • Zarejestruj się