Oryginalne plakaty – sztuka nowoczesna w Twoim domu

  Ryzykowna, eksperymentalna, różnorodna – tak postrzegamy sztukę nowoczesną, która budzi w odbiorcach coraz większe zainteresowanie. Nie podchodzimy już do niej z taką rezerwą jak kiedyś. Cóż, w końcu zdążyliśmy się już z nią obyć i zżyć. Historię sztuki współczesnej, którą często utożsamiamy ze sztuką nowoczesną, liczymy od czasów powojennych, więc jest już z nami kilka dobrych dekad i zdążyła się już rozgościć w naszych salonach, sypialniach i gabinetach. Bez względu na to w którą stronę skręcisz podczas wyboru nowoczesnego plakatu do Twojego domu możesz być pewien jednego – sztuka wprowadzi do Twojego wnętrza powiew świeżości i nową jakość. Jeśli szukasz nowoczesnego plakatu, w Feeby czeka na Ciebie ogromny wybór. Wszystkie pomysły na wystrój Twojego wnętrza zrealizujesz w sklepie internetowym Feeby!

  Abstrakcje – nowoczesny plakat do salonu i sypialni

  Jeśli bliski jest Ci minimalizm, Twoje zainteresowania z pewnością krążą wokół abstrakcji. Odkrywanie tego nurtu w sztuce może okazać się naprawdę fascynujące. Plakat nowoczesny – abstrakcja opiera się głównie na instynkcie artysty, nie ma tu z góry określonych reguł i zasad. Abstrakcja to sztuka eksperymentu i oderwania od rzeczywistości. Po łacinie abstractio znaczy właśnie oderwanie. Artysta nie stara się naśladować natury, komunikuje się z odbiorcą za pomocą środków wyrazu takich jak barwa, kontrast czy kształt. Zestawienia linii, plam, płaszczyzn i brył na nowoczesnym plakacie będą doskonałym akcentem we wnętrzach utrzymanych w stylu minimalistycznym. Gładkie powierzchnie i surowe formy wymagają odpowiedniej oprawy i akcentu, by przestrzeń nie sprawiała wrażenia nudnej. Taki koloryt wniesie plakat nowoczesny. Prosta forma i ograniczona paleta kolorystyczna mebli i dodatków stanowi doskonałe tło do wyeksponowania abstrakcji.

  Ekstrawagancki plakat – sztuka nowoczesna 3d ze złudzeniem optycznym

  Optical Art, czyli sztuka optyczna, w skrócie zwana op-artem bazuje na złudzeniu optycznym. Jeśli kojarzycie modne ostatnio tapety w geometryczne wzory 3d i nowoczesny plakat, od którego mieni się w oczach – to właśnie op-art! W sklepie Feeby czeka na Ciebie ich ogromny wybór.

  Sztuka optyczna bawi się formą, zazwyczaj pomijając treść. Artyści, którzy sięgnęli po ten nurt tworzą efekt głębi i wypukłości, ruchu i falowania, migotania i pulsowania. Takie rezultaty osiągane są za pomocą układu rozszerzających się i zwężających linii lub powtarzających się i mijających form geometrycznych.

  Jeśli marzy Ci się zabawa formą warto sięgnąć po op-artowy nowoczesny plakat, parawan czy tkaniny obiciowe, na których świetnie prezentują się geometryczne motywy. Taka ozdoba nie znosi konkurencji. Złudzenie optyczne, jakie ma wywołać wymaga gładkiego tła, to w końcu ona gra tu główną rolę! Tak wyraźne dekoracje jak plakat nowoczesny czy inne elementy wystroju nawiązujące do sztuki optycznej lubią sąsiedztwo monochromatycznych ścian i dodatków. Oprócz nowoczesnego plakatu w stylu op-art, niezwykle modne są tkaniny tapicerskie wywołujące złudzenie optyczne.

  Pamiętajmy jednak o umiarze. Plakat nowoczesny jest na tyle efektownym akcentem, że gra rolę bohatera wnętrza.

  Wysoka jakość i duża różnorodność tylko w Feeby

  Każdy plakat czy to w stylu skandynawskimshabby chic czy vintage – sztuka nowoczesna powstaje na indywidualne zamówienie, więc możesz żonglować możliwościami. Każda z opcji ma swoje zalety. Proponujemy obraz na płótnie, nowoczesny plakat i panel dekoracyjny, a także fototapety, parawany i zegary. Każda z tych dekoracji może zagościć w Twoim domu! W sklepie internetowym Feeby znajdziesz wszystko w jednym miejscu!

  Jeśli nie wiesz jaki nowoczesny plakat wybrać, zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta chętnie pomoże, odpowiadając na Twoje pytania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży home decor konsultanci Feeby z powodzeniem doradzą w zakupie dekoracji.

  • Zarejestruj się