Plakaty typograficzne – sposób na wyrażenie siebie

  Chcesz, aby dekoracje wnętrza wyrażały Twój charakter, entuzjazm i energię? Typograficzne plakaty z napisami to dekoracja dla Ciebie! W sklepie internetowym Feeby znajdziesz setki wzorów sloganów i motywacyjnych haseł, które ozdobią ściany w Twoim domu i biurze, nadając im osobisty charakter. Plakaty typograficzne to trend, który już kilka sezonów temu wdarł się przebojem do naszych wnętrz i od tamtej pory nie słabnie.

  Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno monochromatyczne, jak i tętniące kolorami plakaty typograficzne w różnych formatach i rozmiarach. To nie tylko szybki sposób na zapełnienie pustej ściany w salonie, kuchni i sypialni, ale przede wszystkim manifest poglądów albo narzędzie motywacyjne. Zajrzyj do sklepu internetowego Feeby, a na pewno uda Ci się dobrać plakat typograficzny, który odpowiada Twoim potrzebom.

  Motywacja gwarantowana - typograficzne plakaty na co dzień

  Brakuje Ci motywacji, żeby rozpocząć nowy rozdział? Szybko porzucasz obrany cel, a konsekwencja nie jest Twoją mocną stroną? Lekarstwem na Twoje problemy i doskonałym rozwiązaniem do Twojego domu może okazać się typografia – plakaty, które proponuje Feeby to duża dawka pozytywnej energii i kop do działania. Plakat typograficzny dobierz do swoich potrzeb i oczekiwań. Jeśli chcesz wieść spokojniejsze życie i nauczyć się odpoczywać postaw na „Dream” albo „Relax”. Taki podprogowy przekaz pomoże zwolnić i przypomni, że zasługujesz na chwilę odprężenia. A może potrzebna Ci motywacja, by zrealizować ważny projekt, zdać egzamin lub podjąć nowe wyzwanie? Wybierz jeden z plakatów typograficznych Feeby – „The world is my Runway” czy „Small steps every day”. Nauczą Cię zdrowego podejścia do mierzenia się z przeciwnościami losu, pomogą nabrać dystansu i zwojować świat.

  Stwórz własną, niepowtarzalną galerię złożoną z najważniejszych dla Ciebie haseł. Różnorodność motywów z tej kategorii zapewni dawkę motywacji, dobrych myśli i pozytywnego nastawienia zaraz po przebudzeniu lub przyjściu do pracy. Taka galeria skutecznie zmotywuje Cię do działania. Spróbuj, a przekonasz się, że typograficzne plakaty mogą być wsparciem w działaniu i doskonałymi towarzyszami codzienności.

  Typografia - plakaty do wnętrza w każdym stylu

  Plakaty typograficzne, plakaty angielskie czy plakaty z cytatem dzięki swojej prostej i przejrzystej formie zazwyczaj nawiązują do stylu industrialnego i są chętnie wybierane przez właścicieli mieszkań utrzymanych w loftowej konwencji. Projektanci wnętrz chętnie umieszczają plakaty z napisami na tle ceglanych ścian. Typograficzne plakaty polubili również miłośnicy stylu skandynawskiego i chętnie zestawiają je z innymi dekoracjami ściennymi, by złagodzić nieco efekt surowości, wprowadzając na ściany kolor lub motywy nawiązujące do natury. Plakaty typograficzne na ścianę są z założenia proste, choć możemy spotkać i takie, które bawią się kursywą czy kolorami. Te o pochylonej czcionce sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym czy glamour. Kolorowe plakaty z cytatami wkomponują się w salon nawiązujący stylistyką do pop artu. Żeby nie burzyć przekazu, motto, które wybieramy powinno współgrać z całą resztą.

  Typograficzne plakaty sprawdzą się we wnętrzu w każdym stylu i wpiszą się w charakter każdego pomieszczenia – salonu, sypialni, kuchni, a nawet w Twojego biura.

  Motywacyjny plakat – typografia najwyższej jakości

  Plakaty typograficzne to sposób na wykreowanie wyjątkowego, spersonalizowanego wnętrza, w którym pozostaniemy sobą. Jeżeli marzy Ci się nietypowe hasło i chcesz je umieścić na swojej ścianie, koniecznie daj nam znać. Plakat - typografia to realizacja indywidualnych zamówień. Sam decydujesz o tym, jakie hasło czy slogan znajdzie się na Twojej ścianie.

  W Feeby ogromną wagę przykładamy nie tylko do estetyki. Równie ważna jest dla nas jakość. Wszystkie plakaty typograficzne są poddawane testom kontroli jakości i dopiero, gdy spełniają wszystkie wymagania, są pakowane i wysyłane do Ciebie. Solidny karton zapewnia bezpieczny transport, a Ty możesz się cieszyć produktem najwyższej jakości.

  • Zarejestruj się