Rzeźby

Filtry

Temat
Przeznaczenie
Przeważający kolor

Rzeźby

A może czas uszczknąć odrobinę magicznego piękna w wersji trójwymiarowej? W  tej kolekcji on line oferujemy tobie unikalne, oryginalne rzeźby zrealizowane przez znanych i cenionych artystów w Polsce i za granicą. Wyobraź sobie, ile dobrego zdziała dla Twojej aranżacji wnętrza obecność niebanalnej dekoracji w postaci posągu obok sofy,  awangardow...

A może czas uszczknąć odrobinę magicznego piękna w wersji trójwymiarowej? W  tej kolekcji on line oferujemy tobie unikalne, oryginalne rzeźby zrealizowane przez znanych i cenionych artystów w Polsce i za granicą. Wyobraź sobie, ile dobrego zdziała dla Twojej aranżacji wnętrza obecność niebanalnej dekoracji w postaci posągu obok sofy,  awangardowego popiersia w gabinecie, lub dekoracyjnego trofeum myśliwskiego  - np.  głowy jelenia na ścianę.

Naznaczone finezyjnym smakiem dzieła wprowadzą do Twojego otoczenia pierwiastek kunsztu, wrażliwości. Uczynią je niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju.  Znajdziesz tu czyste, naturalistyczne formy przestrzenne nawiązujące do sztuki 2 poł XX wieku, przedziwne konstruktywistyczne formy lub eteryczne figury kobiece.  Oferowane w galerii on line Feeby rzeźby ucieszą Twoje oko, domowników.... współpracowników. a może spełnią się w roli  idealnego upominku dla miłośnika form 3D na zwykłe i szczególne okazje? Oprócz zaskoczenia na obliczu obdarowanej osoby zagości także szczęście i wzruszenie.  Oferowane dzieła są dedykowane wszelkim stylistykom pomieszczeń - od klasycznych, po minimalistyczne i ultranowoczesne. Wykonane są w różnych technikach, z wykorzystaniem rozmaitych materiałów. Zarówno pasjonata futurystycznych detali, jak i ekologicznego minimalizmu odkryje  ozdoby idealne dla własnych preferencji. Jedno nie ulega wątpliwości. Rzeźba  to rodzaj ponadczasowej dekoracji, która wywiera wrażenie na odbiorcach.

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl