Wszystkie nasze produkty wykonane są w nowoczesnej technologii przy użyciu drukarek Canon Colorado 1650, która jest wypełniona innowacyjnymi rozwiązaniami. Colorado 1650 działa w oparciu o nowy, elastyczny atrament i technologię FLXfinish.

Technologia UVgel

Wyjątkowa technologia polega na zastosowaniu szybkoschnących, żelowych atramentów w połączeniu z technologią utwardzania za pomocą diod LED UV. Zastosowanie żelu pozwala na nakładanie większej ilości atramentu za pomocą mniejszej liczby ruchów głowicy bez tworzenia „kałuż” na nośnikach oraz wycieku atramentu poza ich powierzchnie. Dzięki temu wydruki mają doskonałą ostrość oraz bardzo szeroką gamę kolorów.

Technologia FLXfinish

Ta genialna technologia w pełni wykorzystuje zalety UVgel przy zastosowaniu jedno- lub dwuetapowej metody utwardzania. Umożliwia wybór pomiędzy błyszczącym lub matowym wykończeniem dla każdego indywidualnego wydruku. Pozwala tworzyć dynamiczne, matowe wydruki zarówno na gładkich, jak i bardziej teksturowanych nośnikach, takich jak papier zwykły.

Atramenty UVgel

Elastyczne i bardziej rozciągliwe atramenty umożliwiają drukowanie na wielu różnych rodzajach nośników. Zwiększenie rozciągliwości atramentu umożliwia bezpieczne składanie, zaginanie oraz układanie wydruków – doskonale sprawdza się przy drukowaniu fototapet lub obrazów na płótnach.

Dzięki zastosowaniu atramentów UVgel nasze produkty wyróżniają się atrakcyjnymi i jednolitymi kolorami, intensywną czernią oraz wysoką widocznością drobnych szczegółów. Fototapety zachwycją głębokim, matowym wykończeniem i znakomitymi kolorami. Wydruki można bez problemu rozciągać i składać.

Atrament UVgel zapewnia trwałą, odporną na zarysowania warstwę, która nie wymaga dalszej ochrony.

Certyfikaty i nagrody

Innowacyjne rozwiązanie Canon pozwala drukować w lepszej jakości, a wydruki są trwalsze i charakteryzują się wyższą żywotnością na działanie zewnętrznych czynników. Atrament żelowy jest bezpieczny, nietoksyczny, antyalergiczny – produkty drukowane techniką UVgel można z powodzeniem wieszać nawet w dziecięcych pokojach.

canon%20colorado%20certfikaty.png

  • Zarejestruj się