Filtry

Rozmiar
Temat
na stronę

w ramie Vintage

Dekoracyjny czar retrospekcji w obrazach vintage

Czy poszukujesz wokół siebie barw tak niezwykłych, jak mieniący się w słońcu klejnot z antykwariatu?  Chcesz zasmakować inności w sposobie dekorowania wnętrza?  Poznaj zatem niezwykłą galerię obrazów oprawionych w stylu vintage. Zaklęto w niej  szlachetność minionych epok, aby dać Tobie wyjątkowe ...

Dekoracyjny czar retrospekcji w obrazach vintage

Czy poszukujesz wokół siebie barw tak niezwykłych, jak mieniący się w słońcu klejnot z antykwariatu?  Chcesz zasmakować inności w sposobie dekorowania wnętrza?  Poznaj zatem niezwykłą galerię obrazów oprawionych w stylu vintage. Zaklęto w niej  szlachetność minionych epok, aby dać Tobie wyjątkowe emocje. Odkrywasz w nich świat marzeń i miłości do aranżacji przetartych szorstkim, upływającym czasem, niemal wypłowiałych w barwach. Obrazy ścienne w staromodnym stylu są jak esencja najpiękniejszych wspomnień. W pastelowych widokach oprawionych w białe ramy z przecierkami, odkryjesz zapomniane pasje do podróży przed siebie w nieznane. W subtelnych i poetyckich pejzażach nadmorskich czai się czarowność zachodu słońca. A może widok nad jeziorem powieszony w salonie nad kominkiem obudzi w tobie  retrospekcję pierwszych wakacji, smak pierwszej miłości? Kolekcja obrazów w ramie typu vintage uwrażliwia na kolor, czyni wnętrze delikatniejszym w wyrazie, romantycznym. Pełno w niej inspirujących do rozmyślań i wspomnień motywów,przywołujących skojarzenia z czasami dzieciństwa i radosnych chwil.

W staromodnych ramach kryją się obrazy beztroski o imieniu doskonałość

Pragniesz zrealizować w Twojej sypialni lub salonie klimat nadmorskiej  lub prowansalskiej atmosfery, przyprószonej nostalgią? Sięgnij po obrazy oprawione w stylizowane, celowo postarzone ramki. Oddają magię stylu nowojorskiej prowincji pierwszej połowy XX w., nie trącąc ani przez moment myszką. W obrazach vintage sezon wakacyjny trwa przez cały rok. Jeśli kochasz słońce i optymistyczne nastawienie do życia – ich widok w Twojej aranżacji sprawi wiele satysfakcji nawet w niepogodę. Gotowe do powieszenia dekoracje w konwencji oldskulowej to lekkie i przyjemne kompozycje. Pokochają ich przyjazne towarzystwo z wzajemnością stylizacje wnętrz w tak popularnych nurtach jak: łasy na wysłużone przedmioty shabby chic, subtelny i łagodny provence chic, bogaty w drewniane akcenty styl rustykalny,  rozsmakowany w starym designie styl retro, ządny relaksu na plaży styl marynarski i Hampton.

Obrazy  vintage  w wysokiej jakości godnej współczesności

Stylizowane na sztukę dawną obrazy typu vintage to połączenie tradycyjnej sztuki z nowoczesną technologią wykonania, aby upiększanie wnętrza było przyjemną i kreatywną czynnością. Bogaty wachlarz formatów ( kwadrat , panorama, prostokąt) ułatwia dopasowanie dekoracji do warunków aranżacji. Mając tak rozmaite kształty obrazów do wyboru wyczarujesz w domowym lub biurowym pomieszczeniu niebanalną galerię Stylowym wystrojem w mgnieniu oka poprawisz swój firmowy wizerunek i przyciągniesz nim uwagę klientów . Za unikalnym efektem dekoracyjnym ściennego obrazu w ramie vintage kryje się wysoki standard wydruku. Zapewnia im trwałość, solidność i estetyczny wygląd. Kredowy papier z matowym wykończeniem pochłania wszelkie odbłyski i refleksy, dlatego każdy vintage obraz w ramie przedstawia pełnię koloru i światłocienia w najdrobniejszym szczególe. Dopasowana gramatura o wys 200 g/ m kw czyni papier  odporny na zagniecenia. Przyklejamy równomiernie do  podwójnej płyty i osadzany w grubej, białej ramie z modnymi przecierkami a la shabby chic. Ramka przygotowana jest  do powieszenia ozdoby od razu po otrzymaniu przesyłki. Charakterystyczny sposób wykonania  obrazu ze staromodnymi przetarciami  wzbogacono estetycznym efektem głębi - górna część płyty z naklejonym wydrukiem jest minimalnie mniejsza od ramki, co daje ciekawy przestrzenny walor na ścianie. Obraz w postarzanym stylu z przyjemnością wstąpi w szeregi Twoich dodatków dekoracyjnych w domu biurze. Jeszcze chętniej wcieli się w rolę niebanalnego upominku dla przyjaciela lub bliskiej sercu osoby. Ozdoby typu obrazy retro to szczególny rodzaj upominku dla estetów i koneserów piękna pod każdą postacią. Jeżeli w poniższej kolekcji nie odkryłeś inspirujących ciebie motywów – zobacz co kryje się w zakładce z 60 mln wzorów, lub napisz do nas - zrealizujemy dla Ciebie zadanie specjalne.

*  podane wymiary produktów to wymiary wewnętrzne (liczone od środka ramki)

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 99 elementów
Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl