Kategorie

  Aktywne filtry (0)

  Obrazy do biura – w poszukiwaniu motywacji i inspiracji

  Obrazy ścienne do biura to niezwykle ważny aspekt aranżacji. Siedziba firmy jest przecież wizytówką naszej działalności. Dekoracje ścienne są niezwykle istotne, bo to właśnie od nich zależy jak będziemy postrzegani zarówno przez gości biura i klientów, jak i osoby zatrudnione. Wśród propozycji Feeby znajdziemy obrazy na płótnie, plakaty i panele dekoracyjne, które będą odpowiednie do gabinetu prezesa, biurowego open space’u, sali konferencyjnej, recepcji, holu czy domowego biura. Powinniśmy zadbać, by wizja całego pomieszczenia była spójna, a obrazy na ścianę do biura pasowały do stylu pomieszczenia, charakteru pracy i branży, w jakiej działa firma. To również marketingowy zabieg – wyraz stylu, w jakim prowadzimy rozmowy biznesowe i zarządzamy przedsiębiorstwem.

  Obrazy nowoczesne do biura – abstrakcje i czarno-białe

  Do nowoczesnych pomieszczeń, utrzymanych w minimalistycznym stylu proponujemy obrazy abstrakcyjne i 3d. Jeżeli chcemy pokazać pazur, postawmy na te z motywem ostrych, geometrycznych kształtów. Spokojniejszy przekaz wśród obrazów ściennych do biura będą miały abstrakcje o rozmytych konturach, łagodnych liniach i stonowanych barwach. Przy doborze nowoczesnych obrazów do biura niezwykle istotne jest, by nie męczyły wzroku. Powinny umożliwić skupienie, ale również motywować do kreatywnego działania i inspirować. W nowoczesnych pomieszczeniach świetnie sprawdzą się czarno-białe obrazy czy plakaty z motywem metropolii czy niezwykle popularne mapy. Będą wyrazem otwarcia na świat i dowodem na styl prowadzenia firmy w zgodzie z uniwersalnymi trendami. Dynamika wielkich miast pomaga również nastroić się do aktywności i działania, co pośrednio przekłada się na naszą wydajność.

  Elegancki gabinet, czyli obrazy na ścianę do biura

  Paniom, które są właścicielkami firm i przedsiębiorstw przypadł do gustu styl glamour, który przeniósł się z salonu do biura. To niezwykle wyraźny trend, który łączy elegancję, klasę i luksus. Charakterystyczne są tu wysokiej jakości meble, tapicerskie pikowania i ozdobne tapety, a wśród dodatków – szkło, srebrne i złote okucia, lustra oraz dekoracyjne żyrandole. To takiej bazy doskonale pasują czarno-białe obrazy do biura z motywem kwiatów. Nie tylko podkreślą charakter stylu glamour, ale również wprowadzają pierwiastek kobiecości do pomieszczenia, w którym rządzą twarde biznesowe zasady.

  Męskie gabinety najczęściej urządzone są w stylu klasycznym bądź nowoczesnym, będącym ukłonem w stronę minimalizmu. Klasyczne wnętrza wyposażone w eleganckie skórzane meble tapicerowane oraz biurka, sekretarzyki i barki z wysokiej jakości drewna wymagają równie reprezentacyjnych obrazów do biura. W tę stylistykę dobrze wpiszą się obrazy i plakaty z motywami architektury – znanymi budynkami, mostami, zabytkami. W minimalistycznych gabinetach, w których rządzą biel czerń i szarość, oprócz abstrakcji, sprawdzą się czarno-białe fotografie i obrazy ścienne do biura utrzymane w szarych tonacjach.

  Nowoczesne obrazy do biura w domu

  Coraz częściej i chętniej pracujemy zdalnie. Taki tryb pracy sprawił, że dużą wagę przykładamy do aranżacji domowych biur. Niestety często ogranicza nas niewielka powierzchnia mieszkań i nie możemy pozwolić sobie na przeznaczenie całego pomieszczenia na domowe biuro. Z pomocą przychodzą parawany Feeby, które pełnią zarówno praktyczne, jak i estetyczne funkcje. Parawany pozwalają nie tylko wydzielić biurową przestrzeń i zapewnić intymność, ale również stanowią wielkoformatowe obrazy do biura. Do wyboru mamy ogromną ilość wzorów, kolorów i motywów – od kojących krajobrazów po abstrakcje. Z pewnością uda się nam wybrać parawan, który wpisze się w stylistykę naszego mieszkania i sprawi, że domowe biuro będzie kolejnym świetnie zaaranżowanym kącikiem w naszym salonie czy sypialni. Na ścianach wydzielonej przestrzeni możemy również powiesić obrazy ścienne do biura, które będą stylistycznie korespondować z parawanem. Jego powierzchnia zrobiona z wysokiej jakości płótna będzie doskonałym miejscem do przypinania ważnych notatek i wiadomości.

  • Zarejestruj się