Parawany biurowe – estetyczny sposób na wydzielenie przestrzeni

Parawany biurowe to niezwykle ważny aspekt aranżacji. Siedziba firmy jest przecież wizytówką naszej działalności. Dekoracje są niezwykle istotne, bo to właśnie od nich zależy jak będziemy postrzegani zarówno przez gości biura i klientów, jak i osoby zatrudnione. Wśród propozycji Feeby znajdziemy obrazy na płótnie, plakaty i panele dekoracyjne, ale również parawany do biura które będą odpowiednie do gabinetu prezesa, open space’u, sali konferencyjnej, recepcji, holu czy domowego biura. Powinniśmy zadbać, by wizja całego przestrzeni była spójna, a ozdoby pasowały do stylu pomieszczenia, charakteru pracy i branży, w jakiej działa firma. To również marketingowy zabieg – wyraz stylu, w jakim prowadzimy rozmowy biznesowe i zarządzamy przedsiębiorstwem.

Parawan do biura doskonale komponuje się także ozdobami ściennymi, np. obrazami na płótnie lub plakatami w ramie. Mieszając kształty, formy i wzory dekoracji, w siedzibie swojej firmy możesz stworzyć własną i oryginalną galerię ścienną dopasowaną do parawanu.

Nowoczesne parawany do biura

Do nowoczesnych pomieszczeń, utrzymanych w minimalistycznym stylu proponujemy parawany biurowe abstrakcyjne i 3d. Jeżeli chcemy pokazać pazur, postawmy na te z motywem ostrych, geometrycznych kształtów. Spokojniejszy przekaz wśród parawanów do biura będą miały abstrakcje o rozmytych konturach, łagodnych liniach i stonowanych barwach. Przy doborze nowoczesnych parawanów do biura niezwykle istotne jest, by nie męczyły wzroku. Powinny umożliwić skupienie, ale również motywować do kreatywnego działania i inspirować. W nowoczesnych pomieszczeniach świetnie sprawdzą się czarno-białe parawany biurowe z motywem metropolii czy niezwykle popularne mapy. Będą wyrazem otwarcia na świat i dowodem na styl prowadzenia firmy w zgodzie z uniwersalnymi trendami. Dynamika wielkich miast pomaga również nastroić się do aktywności i działania, co pośrednio przekłada się na naszą wydajność.

Elegancki gabinet – dekoracje w stylu glamour

Paniom, które są właścicielkami firm i przedsiębiorstw przypadł do gustu styl glamour, który przeniósł się z salonu do biura. To niezwykle wyraźny trend, który łączy elegancję, klasę i luksus. Charakterystyczne są tu wysokiej jakości meble, tapicerskie pikowania i ozdobne tapety, a wśród dodatków – szkło, srebrne i złote okucia, lustra oraz dekoracyjne żyrandole. To takiej bazy doskonale pasują czarno-białe parawany do biura z motywem kwiatów. Nie tylko podkreślą charakter stylu glamour, ale również wprowadzają pierwiastek kobiecości do pomieszczenia, w którym rządzą twarde biznesowe zasady.

Męskie gabinety najczęściej urządzone są w stylu klasycznym bądź nowoczesnym, będącym ukłonem w stronę minimalizmu. Klasyczne wnętrza wyposażone w eleganckie skórzane meble tapicerowane oraz biurka, sekretarzyki i barki z wysokiej jakości drewna wymagają równie reprezentacyjnych parawanów biurowych. W tę stylistykę dobrze wpiszą się dekoracje z motywami architektury – znanymi budynkami, mostami, zabytkami. W minimalistycznych gabinetach, w których rządzą biel czerń i szarość, oprócz abstrakcji, sprawdzą się czarno-białe fotografie i parawan do biura utrzymany w szarych tonacjach.

Praca zdalna - parawany do biura w domu

Coraz częściej i chętniej pracujemy zdalnie. Taki tryb pracy sprawił, że dużą wagę przykładamy do aranżacji domowych biur. Niestety często ogranicza nas niewielka powierzchnia mieszkań i nie możemy pozwolić sobie na przeznaczenie na nie całego pomieszczenia. Z pomocą przychodzą parawany biurowe Feeby, które pełnią zarówno praktyczne, jak i estetyczne funkcje. Parawany do biura domowego pozwalają nie tylko wydzielić przestrzeń do pracy i zapewnić intymność, ale również stanowią wielkoformatowe dekoracje. Do wyboru mamy ogromną ilość wzorów, kolorów i motywów – od kojących krajobrazów po abstrakcje. Z pewnością uda Ci się wybrać parawan, który wpisze się w stylistykę mieszkania i sprawi, że domowe biuro będzie kolejnym świetnie zaaranżowanym kącikiem w salonie czy sypialni. Powierzchnia parawanu do biura zrobiona z wysokiej jakości płótna będzie doskonałym miejscem do przypinania ważnych notatek i wiadomości.

  • Zarejestruj się