Kategorie

  Plakaty na ścianę do biura – w poszukiwaniu motywacji i inspiracji

  Plakaty do biura to niezwykle ważny aspekt aranżacji. Siedziba firmy jest przecież wizytówką naszej działalności. Dekoracje ścienne są tak istotne, bo to właśnie od nich zależy jak będziemy postrzegani zarówno przez gości biura i klientów, jak i osoby zatrudnione. Wśród propozycji Feeby znajdziemy obrazy na płótnie, plakaty do biura i panele dekoracyjne, które będą odpowiednie do gabinetu prezesa, biurowego open space, sali konferencyjnej, recepcji, holu czy domowego stanowiska do pracy. Powinniśmy zadbać, by wizja całego pomieszczenia była spójna, a plakaty na ścianę do biura pasowały do stylu pomieszczenia, charakteru pracy i branży, w jakiej działa firma. To również marketingowy zabieg – wyraz stylu, w jakim prowadzimy rozmowy biznesowe i zarządzamy przedsiębiorstwem.

  Plakat do biura – abstrakcje i czarno-białe grafiki

  Do nowoczesnych pomieszczeń, utrzymanych w minimalistycznym stylu proponujemy plakaty abstrakcyjne i 3d. Jeżeli chcemy pokazać pazur, postawmy na te z motywem ostrych, geometrycznych kształtów. Spokojniejszy przekaz wśród plakatów w ramie do biura będą miały abstrakcje o rozmytych konturach, łagodnych liniach i stonowanych barwach. Przy doborze nowoczesnych plakatów do biura niezwykle istotne jest, by nie męczyły wzroku. Powinny umożliwić skupienie, ale również motywować do kreatywnego działania i inspirować. W nowoczesnych pomieszczeniach świetnie sprawdzą się czarno-białe plakaty na ścianę do biura z motywem metropolii czy niezwykle popularne mapy. Będą wyrazem otwarcia na świat i dowodem na styl prowadzenia firmy w zgodzie z uniwersalnymi trendami. Dynamika wielkich miast pomaga również nastroić się do aktywności i działania, co pośrednio przekłada się na naszą wydajność.

  Elegancki gabinet, czyli plakat w ramie do biura

  Paniom, które są właścicielkami firm i przedsiębiorstw przypadł do gustu styl glamour, który przeniósł się z salonu do biura. To niezwykle wyraźny trend, który łączy elegancję, klasę i luksus. Charakterystyczne są tu wysokiej jakości meble, tapicerskie pikowania i ozdobne tapety, a wśród dodatków – szkło, srebrne i złote okucia, lustra oraz dekoracyjne żyrandole. To takiej bazy doskonale pasują czarno-białe plakaty w ramie do biura z motywem kwiatów. Nie tylko podkreślą charakter stylu glamour, ale również wprowadzają pierwiastek kobiecości do pomieszczenia, w którym rządzą twarde biznesowe zasady.

  Męskie gabinety najczęściej urządzone są w stylu klasycznym bądź nowoczesnym, będącym ukłonem w stronę minimalizmu. Klasyczne wnętrza wyposażone w eleganckie skórzane meble tapicerowane oraz biurka, sekretarzyki i barki z wysokiej jakości drewna wymagają równie reprezentacyjnych plakatów na ścianę do biura. W tę stylistykę dobrze wpiszą się obrazy i plakaty z motywami architektury – znanymi budynkami, mostami, zabytkami. W minimalistycznych gabinetach, w których rządzą biel czerń i szarość, oprócz abstrakcji, sprawdzą się czarno-białe fotografie i plakaty biura utrzymane w szarych tonacjach.

  Ciekawy plakat do biura w domu

  Coraz częściej i chętniej pracujemy zdalnie. Taki tryb pracy sprawił, że dużą wagę przykładamy do aranżacji domowych biur. Niestety często ogranicza nas niewielka powierzchnia mieszkań i nie możemy pozwolić sobie na przeznaczenie całego pomieszczenia na domowe biuro. Z pomocą przychodzą parawany Feeby, które pełnią zarówno praktyczne, jak i estetyczne funkcje. Z powodzeniem dopasujemy do niego plakat do biura, z którym stworzy spójną stylistyczną całość.

  Plakat w ramie do biura jest współczesną alternatywą dla obrazu na płótnie. Plakaty do biura są drukowane na satynowym papierze wysokiej jakości i dostępne w różnych rozmiarach. Efekt podkreśla również elegancka rama, która występuje w czterech kolorach do wyboru: białym, czarnym, naturalnym albo kolorze ciemnego drewna.

  Wyjątkowość plakatu do biura wydobywa nadrukowane passe partout. Dzięki takiej oprawie grafika zyskuje efekt głębi i jest lepiej wyeksponowana. Taki zabieg dodaje plakatom na ścianę do biura elegancji i sprawia, że prezentują się wyjątkowo wytwornie.

  • Zarejestruj się