Kategorie

  Aktywne filtry (0)

  Wybrane dla Ciebie

  Wybierz niepowtarzalne obrazy do jadalni

  Jadalnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu. To właśnie w niej spędzamy dużą ilość czasu w ciągu dnia, spożywając codzienne posiłki w gronie najbliższej rodziny. Warto zadbać o to, aby ten wspólny czas wykorzystać w jak najlepszy sposób i w najpiękniejszej z możliwych przestrzeni.

  Aby za pomocą dodatków do wnętrza stworzyć niepowtarzalną atmosferę, możesz wykorzystać nowoczesne obrazy do jadalni przedstawiające wiele ciekawych motywów. Jedne z najczęściej wykorzystywanych to motywy roślinne, martwa natura oraz piękne krajobrazy. Najlepszym wyborem staną się te dzieła, które mają wartość symboliczną dla domowników. Być może ich widok przywiedzie im na myśl ważne dla nich wspomnienie bądź przypomni o czymś, co utkwiło w ich pamięci. To szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku starszych osób, które dzięki niezwykłym obrazom powrócą wspomnieniami do przeszłości.

  Nasze obrazy do jadalni to produkty oprawione w grubą, solidną ramę, która swoim wyglądem imituje prawdziwe drewno. Dostępna jest w 4 różnych kolorach, toteż bez trudu dopasujesz ją do barw dominujących w jej otoczeniu. Dzięki użytej do jej produkcji okleinie, nie będzie posiadać ostrych nierówności typowych dla drewna naturalnego, które mogłyby pokaleczyć oraz znacznie utrudnić jej użytkowanie.

  Warto także zaznaczyć, że obrazy do jadalni są gotowe do użytku już od chwili ich otrzymania. Po usunięciu z nich opakowania zabezpieczającego można od razu umieścić je na ścianie za pomocą przymocowanego z tyłu haczyka. To duże ułatwienie, zwłaszcza dla osób, które chcą jak najszybciej urządzić nowe lokum.

  Jak wybrać obrazy na płótnie do jadalni?

  Urządzając swoją jadalnię zwróć uwagę, by zarówno jej kolorystyka oraz akcesoria użyte do dekoracji, pasowały do stylu wnętrza w reszcie pomieszczeń. Wtedy najłatwiej stworzą spójną całość. Jako dodatki wybierz obrazy do jadalni – nowoczesne oraz wyróżniające się na tle tych w pozostałej części domu.

  Zastanów się także, w jaki sposób umieścisz je na ścianie. Możesz zdecydować się na jeden z dwóch sposobów ułożenia obrazów. Pierwszy polega na zawieszeniu jednego dużego modelu, który zajmie większość przestrzeni na pustej ścianie. Innym wariantem jest wykonanie galerii przy użyciu większej ilości mniejszych obrazów. Przed ich zawieszeniem zastanów się, jak ma ona wyglądać. Przyszły układ bez trudu rozplanujesz rysując kształty ramek na kartce. Możesz także użyć szablonów wykonanych przez projektantów wnętrz, które są dostępne za darmo w Internecie. Zdecyduj, jaki kształt powinny posiadać Twoje obrazy na płótnie do jadalni. Nowoczesne modele dostępne w naszym sklepie internetowym są nie tylko kwadratowe, ale też podłużne. Na jakie nowoczesne obrazy do jadalni się zdecydować?

  Wszystko zależy od tego, w jakim stylu urządzone jest Twoje mieszkanie oraz jaka stylistyka najbardziej Ci odpowiada. Jeśli jesteś pasjonatem konkretnej tematyki, możesz wybrać ciekawy obraz na płótnie do jadalni zawierający przykładowo postacie z Twojego ulubionego filmu bądź grafikę odnoszącą się do innych indywidualnych zainteresowań. Spożywanie posiłków z takim widokiem będzie jeszcze przyjemniejsze. Jeżeli natomiast od zawsze w Twoje gusta wpadają klasyczne obrazy kwiatów to mamy coś dla Ciebie.

  W naszej ofercie odnajdziesz obraz do jadalni w formie zdjęcia bądź przypominający pracę wykonaną przez artystę. Rośliny, które na nich przedstawiono, zostały ułożone w wielu ciekawych kompozycjach: leżące luźno bądź umieszczone w wazonach.

  Obrazy do jadalni – co jeszcze warto o nich wiedzieć?

  Podczas tworzenia naszych nowoczesnych obrazów do jadalni przede wszystkim stawiamy na jak najwyższą jakość. Grafika drukowana jest za pomocą nowoczesnych ploterów, przy użyciu tuszów żelowych, które nie blakną wraz z upływem czasu – możesz korzystać z nich przez wiele lat i wciąż nie stracą na wyglądzie. Każdy produkt, jaki trafia do klientów, także obraz - jadalnia, jest przed wysyłką dokładnie sprawdzany pod kątem posiadania jakichkolwiek usterek. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i tysiącom zadowolonym klientów. Sam sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.

  • Zarejestruj się