Kategorie

  Aktywne filtry (0)

  Obrazy do kuchni – serce domu w pięknej oprawie

  Kuchnia to serce każdego domu. To właśnie tu, przy kuchennym stole, mają miejsce najważniejsze i najciekawsze rozmowy domowników nie tylko na temat kulinariów. Żeby stworzyć przyciągającą i wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu, powinniśmy zadbać nie tylko o estetykę i funkcjonalność mebli, ale przyłożyć wagę do detali. Doskonałym sposobem na ożywienie przestrzeni i nadanie jej charakteru są obrazy do kuchni. W zależności od naszych preferencji, możemy sięgnąć po obraz na płótnie lub obraz panelowy. Wśród motywów mamy cały wachlarz propozycji do wyboru. Aranżując przestrzeń nie omijajmy trendów szerokim łukiem, czasem warto się im przyjrzeć. Mimo wszystko wybierając obrazy do kuchni kierujmy się przede wszystkim swoimi preferencjami. Kuchnia to miejsce, gdzie spędzamy dużo czasu. To ważne, by otaczała nas sztuka, która do nas przemawia i w której otoczeniu czujemy się swobodnie.

  Obrazy na ścianę do kuchni - nowoczesne albo ponadczasowe

  Dobierając motyw tematyczny obrazu do kuchni, weźmy pod uwagę styl, w jakim jest urządzona. Dziś w aranżacji wnętrz panuje znacznie większa swoboda niż kiedyś. Nie musimy trzymać się sztywno ustalonych ram. Jeśli podoba nam się obraz z motywem krajobrazu, który z pozoru jest przeznaczony do salonu, nie bójmy się powiesić go w kuchni. Górskie, morskie czy leśne pejzaże równie dobrze będą prezentować się nad jadalnianym stołem, a dodatkowo wprowadzą do kuchni nieco salonowego sznytu.

  Świetnym rozwiązaniem na ścianę w kuchni są również obrazy z motywem roślinnym, np. liścia palmy, bananowca czy monstery, które na ściennych dekoracjach występują zarówno w postaci fotografii, jak i grafik.

  Obrazy do kuchni na pobudzenie apetytu

  Kuchnia przyciąga nie tylko zapachami pysznych potraw. Zadbajmy o więcej zmysłowych wrażeń. Na wzrok zadziałają obrazy do kuchni z apetycznym motywem jedzenia. Feeby proponuje zarówno pikantne papryczki chili, jak i słodkie desery – ciasta, donuty, włoskie makarnoniki. Świetnym wyborem będzie również motyw kawy – w postaci swobodnie rozsypanych ziaren albo świeżo parzonej w filiżance. Obrazy do kuchni z kawą w roli głównej wprowadzą nas w dobry nastrój już od śniadania. Kolejną propozycją do kuchni są obrazy, plakaty i deko panele z chłodnymi napojami i drinkami. Strzałem w dziesiątkę będą również warzywa i owoce albo zioła.

  Obrazy do kuchni z napisami

  Niezmiennie od kilku sezonów mocnym trendem we wnętrzarstwie są obrazy z napisami. Wywołują uśmiech u gości i są dowodem dystansu do życia gospodarzy. Obrazy do kuchni z napisami mogą być prostymi, wymownymi hasłami, które zapraszają do celebrowania posiłków albo motywacyjnymi sentencjami, które dodają energii do działania. Kuchnia to miejsce, gdzie oddajemy się pasji gotowania i wspólnie spędzamy czas z domownikami. Nie bez powodu mówi się, że to właśnie w kuchni kończą się wszystkie najlepsze imprezy. To tu, wśród smaków i zapachów, szukamy odskoczni od codzienności. Wśród obrazów do kuchni z napisami w Feeby znajdziemy szereg szablonów, które nastroją nas pozytywnie do życia i wprowadzą w pogodny nastrój.

  Obrazy do kuchni nowoczesnej

  Jeśli chodzi o obrazy na ścianę do kuchni w stylu nowoczesnym, nie bójmy się abstrakcji. Na pewno doskonale sprawdzą się w nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzu. Sąsiedztwo białych albo szarych ścian, prostych i surowych szafek pozwoli wydobyć charakter abstrakcyjnych obrazów. Nowoczesne formy i ściany utrzymane w zimnej kolorystyce będą stanowić doskonałe tło dla obrazów abstrakcyjnych. Wybierając obrazy do kuchni nowoczesnej, możemy sięgnąć po proste geometryczne formy, powtarzalne motywy albo bardziej harmonijne – abstrakcje w zgaszonych tonacjach, akwareli albo rozmytych kształtach.

  Jako obrazy do kuchni nowoczesnej świetnie sprawdzą się również obrazy i plakaty przedstawiające miasta – Nowy Jork, San Francisco, Londyn, Paryż czy Dubaj. Możemy postawić na kolorowe lub czarno-białe. Z pewnością wprowadzą do kuchni nową jakość, podkreślą jej nowoczesny charakter, a może nawet pobudzą do kulinarnych eksperymentów w stylu kuchni fusion.

  • Zarejestruj się