Modne plakaty do kuchni pasują do każdego wnętrza

Kuchnia jest bez wątpienia jednym z najważniejszych pomieszczeń domu. Spędzamy w niej mnóstwo czasu: przygotowując i jedząc posiłki w rodzinnym gronie lub przyjmując przyjaciół. Plakaty do kuchni, ożywią ściany oraz sprawią, że stanie się ona jeszcze bardziej przytulna. Plakaty do kuchni mogą odświeżyć wnętrze, a także podkreślić nasz styl, osobowość, zainteresowania czy nawet zabawną naturę. Dobrze dobrany plakat do kuchni zupełnie odmieni atmosferę tego wnętrza, dodając mu uroku i pogody.

Plakaty do kuchni: czy tylko z produktami spożywczymi?

Zastanawiasz się, jakie wybrać plakaty do kuchni? Pierwsze co przychodzi do głowy to plakaty z motywem potraw i napojów. Takie chyba najbardziej kojarzą się z kuchennym wnętrzem. Oczywiście jest to bardzo trafne myślenie, ale warto dać ponieść się wyobraźni i stworzyć galerię w kuchni przy użyciu nieoczywistych plakatów. Równie ciekawie wypadają plakaty do kuchni inspirowane np. stylem życia i naturą. Świetnym sposobem na wywołanie uśmiechu na twarzy domowników czy gości są plakaty do kuchni z napisami. Śmieszne plakaty do kuchni powodują, że zawsze masz zabawną anegdotę do opowiedzenia gościom.

Stwórz odpowiednią atmosferę za pomocą naszych stylowych plakatów do kuchni. Wybierz spomiędzy klasycznych plakatów w stylu retro, nowoczesnych grafik lub nieoczywistych plakatów w stylu digital.

Nowoczesne plakaty do kuchni

Tradycyjnie wybiera się takie plakaty na ścianę do kuchni, które swoim wzorem w jakiś sposób nawiązują do funkcji tego pomieszczenia: przedstawiają produkty spożywcze, kuchenne utensylia w rodzaju sztućców czy garnków, fartuszki, kucharzy w wielkich czapach. W nowoczesnych kuchniach efektownie zaprezentują się zwariowane plakaty digital takie jak np. awokado z futrzakiem zamiast pestki lub lód kaktus z prawdziwym kaktusem. Czy też żartobliwe powiedzonka nawiązujące do gotowania. Kuchnia nie musi być miejscem kojarzonym jedynie z przygotowywaniem posiłków. Może stać się również przestrzenią, w której będziemy chętnie spędzać czas w towarzystwie najbliższych. Na przykład podczas wspólnego przygotowywania posiłków. Warto zatem zadbać nie tylko o funkcjonalność tego pomieszczenia, ale również o jego estetykę.

Jakie plakaty retro do kuchni wybrać?

Szukasz plakatu retro do kuchni, który będzie przykuwać wzrok? Wybierz plakat do kuchni o wyrazistej kolorystyce, taki jak kultowe puszki zupy pomidorowej. Chyba każdy zna ten słynny motyw. Jeżeli jednak wolisz bardziej minimalistyczne rozwiązania sprawdź plakaty skandynawskie, takie jak źdźbła trawy, wydmy. piasek. Stonowana i prosta kolorystyka gwarantują, że tego typu grafika świetnie sprawdzi się w kuchni i może pięknie współgrać z ścienną galerią w jadalni czy salonie.

Plakaty retro do kuchni są inspirowane reklamami sprzed lat, ale mogą to być także znane postacie takie jak Marylin Monroe. Warto wybierać nieoczywiste plakaty do kuchni, jeśli tylko pasują do stylu wnętrza. Można zdecydować się także na plakat niekojarzący się z tym pomieszczeniem jak na przykład krajobraz, bukiet kwiatów, wzór abstrakcyjny. Warto odważyć się na coś niecodziennego, w końcu kuchnia to miejsce na eksperymenty, nie tylko te na patelni.

Można sądzić, że plakaty do kuchni nie sprawdzą się w tym pomieszczeniu ze względu na panujące tam warunki. W kuchni często jest wilgotno, ciepło, gorący olej tryska, plamy pojawiają się wszędzie. Wydawałoby się, że nie jest to zbytnio przyjazne miejsce dla plakatów. Na szczęście kupując plakaty na Feeby macie gwarancję, że z plakatami do kuchni nic złego się nie stanie. Nie tylko oprawimy je dla Ciebie w jedną z czterech dostępnych ram: biała, czarna, brązowa i naturalna, tak aby były całkowicie zabezpieczone przed jakimkolwiek zaplamieniem, ale także zadbamy o ich trwałość jeszcze na etapie produkcji.

Sprawdź nasze inspiracje na Feeby i zobacz z czym warto połączyć plakaty do kuchni dla uzyskania idealnej nieoczywistej galerii.

  • Zarejestruj się