Miarka wzrostu dla dziecka - praktyczny dodatek i fantastyczna dekoracja

W ostatnim czasie modną dekoracją stała się miarka wzrostu dla dziecka, która przybiera najróżniejsze wzory i kolory. Miarka pozwoli przede wszystkim kontrolować na bieżąco wzrost dziecka i sprawdzać czy prawidłowo się rozwija. Wcześniej mierzyło się dzieci podczas wizyty u lekarza, natomiast teraz można to robić samemu w oryginalny sposób. Miarka to praktyczny dodatek, na którym można zaznaczać wzrost dziecka w dowolnych etapach jego życia i patrzeć jak szybko rośnie. Na miarce można odnotowywać wzrost dziecka od 50 do 160cm. Gdy dziecko wyrośnie taką miarkę wzrostu można zostawić sobie na pamiątkę.

Miarki dla dzieci uzupełnieniem przestrzeni

Miarki dla dzieci dają nie tylko mnóstwo frajdy przy kontrolowaniu wzrostu. Dekoracja cudownie dopełni pokój dziecka i sprawi, że nabierze własnego, niepowtarzalnego charakteru. Taka miarka wzrostu może zawisnąć przy łóżeczku dziecka, komodzie lub biureczku.

Miary wzrostu dla dzieci stworzone są tak, aby wpasowały się w gust zarówno małej księżniczki, jak i miłośnika motoryzacji, czy zwierząt. Wyjątkowe motywy miarek na ścianę doskonale dopasują się do każdego wnętrza – znajdziesz u nas gwiazdki, księżyce, króliczki oraz inne zwierzątka. Ciekawym motywem są te w kolorze czarno-białym. To idealna ozdoba pokoju noworodka, ale również starszaka, który doskonale czuje się w minimalistycznej, poukładanej przestrzeni.

Miarka do pokoju dziecięcego chłopca i dziewczynki

Miarkę wzrostu z powodzeniem dopasować możesz również do płci swojej pociechy. Przygotowane przez nas motywy w różowych kolorach pozwalają podkreślić dziewczęcy klimat wystroju i będą wspaniałym dopełnieniem aranżacji. Miarka do pokoju dziecięcego Słodkich snów w pastelowej kolorystyce, świetnie kontrastuje z czarną linijką. Grafiki uśmiechniętych gwiazdek i słoneczka sprawiają, że dekoracja wygląda naprawdę ciekawie oraz bezbłędnie wpisuje się w dziecięcy charakter wnętrza.

A jeśli szukasz dekoracji do pokoju chłopca, proponujemy miarki wzrostu w niebieskich odcieniach. Cyrkowe zwierzęta to malowniczy produkt z grafikami niedźwiedzia na motorze, konia i foki, które fenomenalnie się ze sobą komponują.

Miarkę zawieś kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią, dzięki czemu przez długie lata będziecie mogli obserwować wzrost dzieci.

Miarka na ścianę dla dzieci – idealny prezent na urodziny

Szukasz pomysłu na urodziny dziecka? Zamiast kupować banalne maskotki czy klocki, spraw mu miarkę wzrostu – wystarczy wybrać odpowiedni wzór graficzny. Z pewnością nikt z gości nie powtórzy tak niebanalnego prezentu.

Miarka na ścianę dla dzieci jest świetną dekoracją pokoju oraz przydatnym i praktycznym gadżetem, pozwalającym monitorować przybywające centymetry wzrostu. Im więcej kreseczek na skali, tym większa radość, zwłaszcza jak uda się przerosnąć rodzeństwo.

Miarka wzrostu na ścianę jest kreatywną ozdobą nadającą wnętrzu indywidualnego charakteru w wyjątkowym stylu. Motywy graficzne są atrakcyjne i przyciągające uwagę, ciesząc oko nie tylko dziecka, ale także dorosłego.

Miarka do mierzenia wzrostu - stawiaj na bezpieczeństwo

Miarka do mierzenia wzrostu powinna być przede wszystkim bezpieczna. My to rozumiemy, dlatego do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne tusze żelowe. Ich największą zaletą jest całkowity brak jakichkolwiek substancji toksycznych. Dzięki temu każdy produkt do pokoju dziecięcego marki Feeby to bezpieczny i ekologiczny wybór. Maluchy i ich rodzice docenią także fakt, że tusze żelowe są bezzapachowe.

Z pewnością docenisz także jakość wykonania naszych dekoracji. Miarka wzrostu jest drukowana na płótnie canvas o widocznej strukturze. Boki są również zadrukowane, tworząc efekt odbicia lustrzanego. Daje to bardzo ciekawy efekt wizualny i pomaga jeszcze lepiej wyeksponować wybrany przez Ciebie motyw.

Zobacz wszystkie produkty, jakie oferujemy na Feeby i znajdź dekorację do pokoju dziecięcego, która skradnie serce Twojej pociechy i stworzy dla niego przytulną przestrzeń, pełną radości oraz fantazji.

  • Zarejestruj się