Kategorie

  Aktywne filtry (0)

  Obrazy do pokoju dziecięcego – sposób na pobudzenie wyobraźni

  Nasze dzieci rosną w oczach, a my wspieramy ich rozwój i kreatywność, tworząc dla nich odpowiednią przestrzeń. Projektując pokój dziecka, rodzice chętnie sięgają po sprawdzone rozwiązania – jasne kolory i meble, które rosną wraz z naszymi pociechami. Równie istotne, co baza, są obrazy do dziecięcego pokoju. Wspierają rozwój dziecka, kształtują jego gust i rozwijają wyobraźnię. Odpowiednio dobrane obrazy na ścianę do pokoju dziecięcego potrafią jednocześnie uczyć i bawić.

  Motywy ze zwierzętami - obrazy na ścianę do pokoju dziecięcego

  Dzieci od najmłodszych lat mają swoje gusta i preferencje. Aranżując pokój malucha, weźmy pod uwagę jego upodobania związane z ulubionymi postaciami, zwierzętami czy motywami. Obrazy na ścianę do pokoju dziecięcego Feeby to pełen wachlarz możliwości. Możemy postawić na urocze i przyjazne motywy jak gwiazdka, tęcza, księżyc albo ukochane przez nasze pociechy zwierzęta – psa, lwa, żyrafę czy wieloryba. Możemy pokusić się również o stworzenie niezwykle modnej osobistej galerii. Obrazy do pokoju dziecięcego zestawiamy i łączymy tworząc niepowtarzalną aranżację. Z pewnością ułatwi nam to kolekcja obrazów na ścianę do pokoju dziecięcego Feeby, gdzie wszystkie prace są utrzymane w pastelowych tonacjach i z założenia świetnie do siebie pasują.

  Nauka i zabawa w jednym – obrazy z alfabetem i miarki wzrostu

  Obrazy do pokoju dziecięcego mogą mieć nie tylko walory estetyczne. Wspieramy rozwój maluchów dzięki obrazom z alfabetem. Edukacyjne obrazy ułatwiają poznawanie i zapamiętywanie liter. Dzięki kolorowym obrazkom przyciągają wzrok naszych pociech i zachęcają do uważnego przyjrzenia się szczegółom.

  Dzieci rosną w zawrotnym tempie, a rodzice z zadowoleniem śledzą ten proces. Maluchy również rozpiera duma, kiedy widzą, że przybyło im kilka centymetrów. Jako obraz na ścianę do pokoju dziecięcego idealnie sprawdzą się miarki wzrostu, które na bieżąco pomagają kontrolować rozwój malucha. W Feeby możemy wybrać miarkę odpowiednią do płci, upodobań czy ulubionych motywów dziecka. Możemy sięgnąć po uniwersalne, czarno-białe, z sową, misiem czy gwiazdką, które będą doskonałym rozwiązaniem do pokoju, który dzieli brat z siostrą. Urządzając pokój dziewczynki możemy sięgnąć po ulubiony przez małe księżniczki róż, natomiast w pokoju chłopca zastosować odcienie błękitu.

  Praktycznie i oryginalnie, czyli kalendarze i parawany

  W życiu dziecka zdarzają się niezwykle istotne momenty jak urodziny, wizyta rówieśników, bal przebierańców w przedszkolu czy rodzinny wyjazd. To również cała masa codziennych działań jak wizyta kontrolna u lekarza, zajęcia rytmiki czy szczepienie, o których trzeba pamiętać. To zadanie ułatwi rodzicom obraz do pokoju dziecięcego w postaci kalendarza. Rodzicom pomoże pilnować istotnych terminów, a dziecku przybliży pojęcie czasu – lat, miesięcy, tygodni i dni. Obrazy do pokoju dziecka w formie kalendarza to praktyczna i oryginalna ozdoba.

  Feeby wychodzi naprzeciw również potrzebom rodziców niemowląt. Maluszki przez pierwsze miesiące życia potrzebują ciepła i bliskości mamy i taty i dzielą z nimi pokój. Żeby jednocześnie mieć pod kontrolą poczynania nowego członka rodziny, a jednocześnie pozwolić sobie na odrobinę prywatności, warto zastosować parawan. Tu też możemy wybierać spośród szerokiej palety dziecięcych motywów.

  Stawiamy na bezpieczeństwo

  Aranżując pokój dla dzieci, każdy rodzic zwraca uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo. W trosce o naszych podopiecznych rezygnujemy z mebli o ostrych krawędziach lub starannie je zabezpieczamy. Wybieramy stabilne łóżeczka, szafki i komody, by pod żadnym pozorem nie ryzykować, że mogą przewrócić się na malucha. Bramki, blokady i osłony to część podstawowego wyposażenia pokoju dziecięcego, szczególnie wtedy, gdy pociecha stawia pierwsze kroki, poznaje świat i jest skora do wszelkiego rodzaju eksperymentów. Równie istotny jest dobór odpowiednio bezpiecznych obrazów na płótnie do pokoju dziecięcego. Feeby drukuje wybrane motywy stosując nowoczesne plotery oraz nieblaknące atramenty żelowe, które są pozbawione toksyn i zapachu, dzięki czemu możemy być pewni, że nasi podopieczni są bezpieczni.

  • Zarejestruj się