Parawany do pokoju dziecięcego – sposób na stworzenie przyjaznej strefy dla malucha

  Lubisz mieć swoją pociechę na oku, a jednocześnie nie chcesz, by rozrzucała zabawki po całym domu? Chcesz popracować albo obejrzeć film, ale nie masz zamiaru przeszkadzać śpiącemu maluszkowi? Doskonałym sposobem na wydzielenie przestrzeni są parawany dla dzieci. Dzięki nim w prosty i estetyczny sposób stworzysz w pomieszczeniu osobną strefę. Dzięki temu Twoje dziecko poczuje się bezpiecznie wiedząc, że jesteś tuż obok, a jednocześnie będzie miało własną autonomiczną przestrzeń do zabaw i aktywności. Jeśli jesteś właścicielem niewielkiego mieszkania lub kawalerki, parawan dziecięcy pozwoli Ci zyskać odrobinę prywatności, a maluch poczuje, że ma własny kącik. Za parawanem może stanąć dziecięce łóżeczko i pojemniki z zabawkami.

  Przyjemne z pożytecznym - parawan dla dzieci

  Parawan dziecięcy to również szybki sposób na zamaskowanie bałaganu. Każdy rodzic świetnie zdaje sobie sprawę, że obecność dziecka w domu wiąże się z porozrzucanymi zabawkami, ubrankami, kredkami i książeczkami. Rozgardiasz powstaje w mig, a my równie szybko możemy go zamaskować! Parawany dla dzieci pozwolą nam ukryć nieprzyjemny widok jednocześnie nie psując zabawy dziecku. To nie tylko praktyczny element dekoracyjny, ale również niezwykle estetyczna ozdoba, która spodoba się Tobie i Twojemu dziecku. W sklepie internetowym Feeby znajdziesz bogatą kolekcję parawanów dla dzieci z ich ulubionymi motywami. Wyselekcjonowaliśmy najpiękniejsze dziecięce grafiki, którym nie sposób nie ulec. To urocza tęcza, magiczna gwiazdka, wariacje na temat księżyca i ukochane przez dzieci zwierzęta: wieloryb, lew, piesek czy delfin. Motywy działają na dziecięcą wyobraźnię i zachęcają do zabawy. Bogata paleta kolorystyczna parawanów dla dzieci utrzymana w odcieniach pasteli buduje we wnętrzu przyjazną, spokojną atmosferę. Motywy nawiązują do ulubionych dziecięcych obrazków, ale nie są infantylne, dzięki czemu parawan do pokoju dziecięcego będzie wydzielać przestrzeń dla malucha wpasowując się w stylistykę Twojego domu.

  Produkt szyty na miarę Twoich potrzeb - parawan w pokoju dziecięcym

  Parawan dziecięcy Feeby to szeroka paleta możliwości. Parawany dla dzieci różnią się motywami, rozmiarami i ilością skrzydeł, więc z pewnością znajdziesz tu produkt, który w pełni odpowiada Twoim potrzebom. Parawany cieszą się ogromną popularnością w Azji, natomiast ostatnio ich urok i praktyczność docenili Europejczycy. Okazały się niezastąpione podczas pracy zdalnej. W ofercie Feeby, oprócz parawanu do pokoju dziecięcego, znajdziesz ogromny wybór parawanów do salonów i sypialni. Różnorodność kolorów, tekstur i motywów sprawia, że dopasujesz je do wnętrza w każdym stylu. Odwzorowujemy nawet najdrobniejsze detale, dzięki temu kupując parawan od Feeby możesz liczyć na wysoką jakość wydruku. Parawan to doskonały sposób na wydzielenie strefy na domowe biuro czy oddzielenie niemowlęcego łóżeczka od strefy dla dorosłych, gdy maluch dzieli z nami sypialnię. Zarówno parawany dla dzieci, jak i te do wnętrz dorosłych są składane, więc łatwo je przenosić z miejsca na miejsce. Możemy z łatwością je przechowywać, gdyż nie zabierają przestrzeni.

  Wysoka jakość Feeby – bezpieczeństwo przede wszystkim

  W trosce o bezpieczeństwo parawan w pokoju dziecięcym musi spełniać najwyższe kryteria. Przy produkcji parawanów dla dzieci używamy tylko i wyłącznie ekologicznych materiałów i żelowych atramentów, które są pozbawione toksyn i zapachu. Ty możesz odetchnąć z ulgą, a Twój maluch beztrosko cieszyć się kolorowymi motywami parawanu dla dzieci. Twoim podopiecznym nic nie grozi, bo każdy produkt Feeby podlega gruntownej kontroli i weryfikacji. Niezwykle ważna jest dla nas ekologia. Dlatego nie mamy stanów magazynowych, a wszystkie parawany dla dzieci powstają na zamówienie. Dzięki temu nie są narażone na zniszczenie i zbrudzenie. Wybierając produkt Feeby możesz liczyć na najwyższą jakość! Przekonaj się sam przeglądając naszą ofertę.

  • Zarejestruj się