Kategorie

  Plakaty do przedpokoju - pokaż się od najlepszej strony

  Przedpokój czy hol to pierwsze pomieszczenie, jakie widzą nasi goście. Mimo że zazwyczaj nie jest imponujących rozmiarów, to właśnie tutaj robimy pierwsze wrażenie. Od niego zależy czy nasz dom zbierze pozytywne noty od osób, które złożyły nam wizytę. Z pewnością będzie miał na nie wpływ dobór odpowiednich plakatów do przedpokoju. Martwa natura, krajobrazy, mapy świata, kwiaty i rośliny, znane postacie, panoramy miast, abstrakcja - to tylko wybrane motywy plakatów na ścianę do przedpokoju, które przygotowaliśmy z myślą o Twojej przestrzeni. Nasz asortyment jest na bieżąco uzupełniany i aktualny z trendami home decor, dlatego w Feeby zawsze znajdziesz modne wzory, np. liście monstery, wzory geometryczne, jelenie, hasła motywacyjne.

  Plakaty do przedpokoju pozwalają ożywić pomieszczenie każdych rozmiarów. W Feeby współpracujemy z artystami z całego globu. Dzięki temu możesz wybrać idealne do Twojego wnętrza plakaty na ścianę do przedpokoju. Zestawy, które możesz stworzyć, mogą być autorstwa jednego lub wielu artystów. Baw się formą, grafiką i kształtem!

  Sposób na elegancki wystrój – plakat do przedpokoju w ramie

  Plakaty do przedpokoju to współczesna alternatywa dla obrazów na płótnie. Są drukowane na satynowym papierze wysokiej jakości i dostępne w różnych rozmiarach. Efekt podkreśla również elegancka rama, która występuje w czterech kolorach do wyboru: białym, czarnym, naturalnym albo kolorze ciemnego drewna. Wyjątkowość plakatów na ścianę do przedpokoju wydobywa nadrukowane na plakat passe passe partout. Dzięki takiej oprawie grafika zyskuje efekt głębi i jest lepiej wyeksponowana. Taki zabieg dodaje plakatom do przedpokoju elegancji i sprawia, że na naszych ścianach prezentują się wyjątkowo wytwornie.

  Jeśli nie wiesz jaki plakat do przedpokoju wybrać, zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta chętnie pomoże, odpowiadając na Twoje pytania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży home decor konsultanci Feeby z powodzeniem doradzają w zakupie ściennych dekoracji.

  Wyraź siebie już od progu - plakaty z napisami do przedpokoju

  Aranżując przedpokój czy hol pamiętajmy o dekoracjach ściennych. To one nadają charakter pomieszczeniu. I bynajmniej nie mamy tu na myśli wieszaków, a obrazy czy plakaty do przedpokoju. Postarajmy, by były uzupełnieniem całej aranżacji. Zazwyczaj decydujemy się na zastosowanie prostych funkcjonalnych mebli, więc plakaty do przedpokoju pomogą ożywić wnętrze i spersonalizować je.

  Chcesz, aby dekoracje wnętrza wyrażały Twój charakter, entuzjazm i energię? Plakaty z napisami do przedpokoju to dekoracja dla Ciebie! W sklepie internetowym Feeby znajdziesz setki wzorów sloganów i motywacyjnych haseł, które ozdobią ściany w Twoim przedpokoju czy holu, nadając im osobisty charakter. Plakaty z napisami do przedpokoju to trend, który już kilka sezonów temu wdarł się przebojem do naszych wnętrz i od tamtej pory nie słabnie.

  Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno monochromatyczne, jak i tętniące kolorami typograficzne plakaty do przedpokoju w różnych formatach i rozmiarach. To nie tylko szybki sposób na zapełnienie pustej ściany, ale przede wszystkim manifest poglądów albo narzędzie motywacyjne. Zajrzyj do sklepu internetowego Feeby, a na pewno uda Ci się dobrać plakat do przedpokoju, który odpowiada Twoim potrzebom.

  Dopasuj plakat do przedpokoju do swojego stylu

  We wnętrzach utrzymanych w nowoczesnym czy minimalistycznym stylu sprawdzą plakaty na ścianę do przedpokoju w ramie w formie czarno-białych fotografii z panoramami najciekawszych miast świata. To niezwykle elegancki akcent, który świetnie prezentuje się w niewielkich pomieszczeniach i buduje wrażenie przestrzeni.

  Niewielką przestrzeń pozornie uczynisz większą wybierając także plakaty do przedpokoju, które przedstawiają krajobrazy z widokiem na las, plażę, łąkę czy park. Dzięki temu zabiegowi zyskasz efekt głębi i optycznie powiększysz wnętrze. Ponadto plakaty do przedpokoju wprowadzą urok i ciepło. Szeroka paleta rozmiarów, sprawia, że możesz dopasować plakat do przedpokoju bez względu na to czy dysponujesz dużą czy niewielką powierzchnią wolnych ścian. Jeśli marzy Ci się zrobienie efektu wow na gościach, zajrzyj do sklepu internetowego Feeby!

  • Zarejestruj się