Dlaczego warto zdecydować się na obrazy z zegarem do salonu?

Salon stanowi serce całego domu – jest to miejsce, w którym gromadzi się rodzina oraz przychodzący z wizytą goście. Przyjęło się, że jego wygląd wyróżnia się spośród innych pomieszczeń. Zazwyczaj urządzany jest przy pomocy eleganckich mebli i dodatków. To w nim umieszczamy wyjątkowe dla nas przedmioty, którymi szczególnie chcemy się pochwalić, takie jak pamiątki z podróży lub ciekawe książki. Jego centrum zwykła stanowić duża, miękka sofa, która będzie w stanie pomieścić większą ilość osób. Co jeszcze powinno znaleźć się w salonie?

Elementem, którego bez wątpienia nie powinno zabraknąć, są obrazy z zegarem do salonu. Urządzając to wyjątkowe pomieszczenie zadbaj o piękne krajobrazy, obrazy filmowe lub abstrakcyjne. W tym przypadku masz pełną dowolność – sztuka potrafi odmienić każde wnętrze, w jakim się znajduje, niezależnie od tematyki dzieła.

Nowoczesne zegary z obrazem do salonu – odmień swoje wnętrze

Obecne trendy wnętrzarskie zdominował styl minimalistyczny. Jednak posiadanie małej ilości dodatków wcale nie musi być regułą. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i puść wodze fantazji. Niech Twoje ściany zdobią nowoczesne zegary z obrazem do salonu w wielu kolorach. Umieść na nich jeden zegar w dużym formacie bądź stwórz ciekawą kompozycję z obrazami na płótnie lub plakatami w kilku mniejszych rozmiarach. Tylko od Ciebie zależy, jak urządzisz Twój salon. Mieszając kształty i formy dekoracji oraz dostępne wzory, możesz stworzyć oryginalną galerię ścienną. Wykorzystaj stylowe zegary z obrazem do salonu i stwórz kreatywną przestrzeń, w której zarówno ty, Twoja rodzina, jak i przyjaciele będą chcieli spędzać jak najwięcej czasu.

Obraz z zegarem do salonu – nowoczesne portrety lub krajobrazy. Co jeszcze oferujemy?

Urządzając mieszkanie wielu klientów zastanawia się jak wybrać obraz z zegarem do salonu. Nowoczesne pomieszczenia najczęściej zdobią motywy ukazujące różne miasta świata – posiadają je pasjonaci podróży bądź osoby, które odwiedziwszy pewne wyjątkowe miejsce chcą zatrzymać jego wizerunek we własnym domu.

Możesz także zdecydować się na obraz z zegarem do salonu odnoszący się do Twoich indywidualnych zainteresowań. Sprawdź grafiki przedstawiające postaci z ulubionych filmów, twórców muzycznych lub celebrytów. Dzięki nim pomieszczenie zyska indywidualnego charakteru. Tego typu dekoracje są często początkiem do ciekawej rozmowy – goście będą zaciekawieni, dlaczego właśnie on został wybrany i umieszczony na ścianie. Każdy z nich może posiadać ciekawą historię.

Jeżeli jesteś fanem bądź fanką natury z pewnością zainteresują Cię zegary z motywem przedstawiającym zapierające dech w piersiach krajobrazy. Wiele z nich zawierają zachody słońca, lasy oraz łąki bądź zwierzęta. Sprawdź również nowoczesne dekoracje do salonu przedstawiające grafiki do dowolnej interpretacji. To najczęściej kolaż lub inspirujący napis.

Jakie dekoracje na ścianę do salonu wybrać?

Zegary z obrazem od Feeby to funkcjonalna i praktyczna dekoracja ścienna, a w naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze kształty i rozmiary tej ozdoby. Do swojego wnętrza bezbłędnie dobierzesz zegary kwadratowe, okrągłe oraz panoramiczne. Każdy z nich jest wykonany według autorskiej techniki, dzięki której dekoracja nabiera trójwymiarowości. Grafikę drukujemy na wysokiej jakości papierze, po czym druk naklejany jest na cienką płytę HDF. Z tyłu dekoracji znajduje się mechanizm zegara i ramka MDF. Dzięki temu do ściany przylega właśnie ramka, a nie druk, tworząc efekt dekoracji 3D.

Nasze stylowe zegary do salonu są gotowe do zawieszenia od razu po zdjęciu opakowania zabezpieczającego. Dlatego idealnie nadadzą się dla osób, które nie chcą spędzać dużej ilości czasu na montaż – to doskonałe rozwiązanie w przypadku remontów, gdy chcemy w kilka chwil urządzić cały salon.

Sprawdź, jakie obrazy z zegarem do salonu oferujemy

Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się ofercie naszego sklepu internetowego. Posiadamy obrazy z zegarem do salonu o różnej tematyce, które z pewnością przypadną do gustu klientom o różnych upodobaniach w kwestii sztuki. Współpracujemy z wyjątkowymi artystami ze wszystkich zakątków świata, którzy na swoich dziełach potrafią przedstawić rzeczywistość w wyjątkowy sposób.

  • Zarejestruj się